szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Zaw- Pow-jesieni-11102015.pdf)Zaw- Pow-jesieni-11102015.pdf123 kB

Komunikat Klasyfikacyjny

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzeleckie „Powitanie Jesieni 2015”
Zamość, 11 października 2015r.

 

Skład komisji sędziowskiej :

Sędzia główny zawodów                                  Andrzej FEDOROWSKI – GAWRYŚ s. kl. P.

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej             Ryszard SUCHODOLSKI s. kl. I

Obserwator LZSS                                            Jerzy JAROSZEWSKI s. kl. I

Sędzia główny osi 25 m                                   Andrzej FEDOROWSKI – GAWRYŚ s. kl. P.

Kierownik Biura obliczeń                                  Jan MARGOL s. kl. I

Sędziowie biura obliczeń                                  Mieczysław ADAMOWICZ s. kl. III

                                                                     Jan STANISZEWSKI s. kl. II

                                                                      Wojciech RÓŻAŃSKI s. kl. III             

Protokół Nr 1 Psp-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Wynik

X

Uwagi

1

Urban Sławomir

KSS VIS

88

88

176

5

 

2

Szkoda Zbigniew

PTS Spartakus

88

88

176

1

 

3

Drelich Łukasz

KSS VIS

88

87

175

 

 

4

Kornet Anna

KSS VIS

85

89

174

3

 

5

Bender Michał

KSS VIS

88

80

168

2

 

6

Gwozda Andrzej

Patron

87

80

167

1

 

7

Kapłon Tomasz

KSS VIS

82

80

162

 

 

8

Dąbrowski Artur

KSS VIS

84

76

160

 

 

9

Skowron Wiesław

KSS VIS

75

82

157

1

 

10

Ciekot Filip

KSS VIS

74

79

153

 

 

11

Sowa Dariusz

KSS VIS

77

75

152

 

 

12

Rycaj Bartosz

KSS VIS

78

74

152

 

 

13

Niedziela Marek

PTS Spartakus

77

73

150

 

 

14

Rybak Janusz

KSS VIS

68

80

148

 

 

15

Murat Grzegorz

KSS VIS

69

77

146

 

 

16

Kiełb Mateusz

KSS VIS

74

72

146

 

 

17

Flis Grzegorz

Patron

72

73

145

 

 

18

Gruszecki Paweł

KSS VIS

70

72

142

 

 

19

Trembaczowski Andrzej

PTS Spartakus

71

68

139

 

 

20

Brzyski Lesław

KSS VIS

69

68

137

 

 

21

Sawa Przemysław

KSS VIS

62

74

136

 

 

22

Kopeć Radosław

KSS VIS

67

67

134

 

 

23

Kołtyś Karol

KSS VIS

69

62

131

1

 

24

Knapik Tomasz

KSS VIS

59

69

128

 

 

25

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

56

65

121

 

 

26

Jankowski Paweł

KSS VIS

46

74

120

1

 

27

Bojar Marcin

KSS VIS

58

55

113

 

 

28

Małek Jan

Snajper Lublin

49

63

112

 

 

29

Ksiądz Władysław

KSS VIS

64

47

111

 

 

30

Kornet Sławomir

KSS VIS

52

58

110

 

 

31

Sowiński Piotr

WKS Technik

57

51

108

 

 

32

Łacek Edward

KSS VIS

50

44

94

 

 

33

Machała Paweł

KSS VIS

42

51

93

 

 

34

Machała Maciej

KSS VIS

53

39

92

 

 

35

Skóra Ryszard

KSS VIS

51

40

91

 

 

36

Smyjewski Rafał

KSS VIS

55

36

91

 

 

37

Małyska Marek

PTS Spartakus

40

47

87

 

 

38

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

57

30

87

 

 

39

Wójcik Marcin

KSS VIS

37

49

86

 

 

40

Garbowski Jakub

KSS VIS

40

46

86

 

 

41

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

62

23

85

 

 

42

Mazur Bogdan

KSS VIS

68

16

84

 

 

43

Kuś Michał

KSS VIS

25

56

81

 

 

44

Adamczak Jolanta

KSS VIS

30

49

79

 

 

45

Węgorowski Paweł

Patron

46

31

77

 

 

46

Małysz Mariusz

Patron

24

46

70

 

 

47

Kuczyński Marian

KSS VIS

36

33

69

 

 

48

Startek Tadeusz

KSS VIS

32

33

65

 

 

49

Kuchnio Renata

KSS VIS

41

23

64

 

 

50

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

28

34

62

 

 

51

Kowal Mariusz

KSS VIS

24

28

52

 

 

52

Hamera Andrzej

KSS VIS

25

25

50

 

 

53

Chojecki Tymoteusz

KSS VIS

19

28

47

 

 

54

Fałek Michał

KSS VIS

15

28

43

 

 

55

Chojecki Paweł

KSS VIS

24

18

42

 

 

56

Jakubik Maciej

KSS VIS

17

18

35

 

 

57

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

14

20

34

 

 

58

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

10

20

30

 

 

59

Szkultin Ryszard

KSS VIS

12

9

21

 

 

60

Różański Wojciech

KSS VIS

85

83

168

 

PK

61

Papuga Marcin

KSS VIS

61

64

125

 

PK

62

Monika Jakubczyk

Patron

61

52

113

 

PK

 Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Protokół Nr 2 Pcz-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Wynik

X

Uwagi

1

Urban Sławomir

KSS VIS

87

84

171

1

 

2

Kornet Anna

KSS VIS

81

85

166

 

 

3

Szkoda Zbigniew

PTS Spartakus

76

89

165

1

 

4

Źródło Jacek

KSS VIS

83

78

161

 

 

5

Bender Michał

KSS VIS

82

76

158

2

 

6

Skowron Wiesław

KSS VIS

78

79

157

1

 

7

Knapik Tomasz

KSS VIS

72

80

152

2

 

8

Sowa Dariusz

KSS VIS

76

74

150

1

 

9

Zdun Miłosz

WKS Technik

72

77

149

 

 

10

Kapłon Tomasz

KSS VIS

70

76

146

2

 

11

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

71

72

143

1

 

12

Brzyski Lesław

KSS VIS

77

65

142

2

 

13

Jankowski Paweł

KSS VIS

70

71

141

 

 

14

Ciekot Filip

KSS VIS

68

71

139

 

 

15

Rycaj Bartosz

KSS VIS

71

65

136

1

 

16

Flis Grzegorz

Patron

62

70

132

 

 

17

Gruszecki Paweł

KSS VIS

62

63

125

 

 

18

Rybak Janusz

KSS VIS

58

66

124

 

 

19

Drelich Łukasz

KSS VIS

64

59

123

 

 

20

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

56

60

116

1

 

21

Skóra Ryszard

KSS VIS

56

60

116

 

 

22

Węgorowski Paweł

Patron

57

57

114

 

 

23

Murat Grzegorz

KSS VIS

51

58

109

 

 

24

Garbowski Jakub

KSS VIS

56

49

105

 

 

25

Machała Paweł

KSS VIS

38

66

104

3

 

26

Małek Jan

Snajper Lublin

50

49

99

 

 

27

Małyska Marek

PTS Spartakus

53

44

97

1

 

28

Kołtyś Karol

KSS VIS

48

47

95

1

 

29

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

53

41

94

 

 

30

Kuś Michał

KSS VIS

59

35

94

 

 

31

Trembaczewski Andrzej

PTS Spartakus

30

64

94

 

 

32

Ksiądz Władysław

KSS VIS

53

38

91

1

 

33

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

46

40

86

 

 

34

Gwozda Andrzej

Patron

21

57

78

 

 

35

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

36

41

77

 

 

36

Smyjewski Rafał

KSS VIS

39

37

76

1

 

37

Miechowiecki Wojciech

WKS Technik

32

43

75

 

 

38

Wójcik Marcin

KSS VIS

39

34

73

 

 

39

Bojar Marcin

KSS VIS

41

30

69

 

 -2pkt. A

40

Kuczyński Marian

KSS VIS

32

35

67

 

 

41

Łacek Edward

KSS VIS

29

35

64

 

 

42

Wilczyński Ireneusz

WKS Technik

19

44

63

 

 

43

Kopeć Radosław

KSS VIS

28

34

62

 

 

44

Kuchnio Renata

KSS VIS

29

30

59

 

 

45

Kowal Mariusz

KSS VIS

32

26

58

 

 

46

Sawa Przemysław

KSS VIS

19

33

52

 

 

47

Antończak Krzysztof

KSS VIS

16

33

49

 

 

48

Machała Maciej

KSS VIS

34

8

42

 

 

49

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

3

35

38

 

 

50

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

16

21

37

 

 

51

Chojecki Tymoteusz

KSS VIS

16

17

33

 

 

52

Sowiński Piotr

WKS Technik

1

29

30

 

 

53

Fałek Michał

KSS VIS

11

19

30

 

 

54

Jakubik Maciej

KSS VIS

8

15

23

 

 

55

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

11

12

23

 

 

56

Startek Tadeusz

KSS VIS

10

9

19

 

 

57

Chojecki Paweł

KSS VIS

15

4

19

 

 

58

Mazur Bogdan

KSS VIS

10

2

12

 

 

59

Szkultin Ryszard

KSS VIS

12

0

12

 

 

60

Adamczak Jolanta

KSS VIS

5

3

8

 

 

61

Hamera Andrzej

KSS VIS

4

0

4

 

 

62

Małysz Mariusz

Patron

1

0

1

 

 

63

Różański Wojciech

KSS VIS

82

83

165

2

PK

64

Kornet Sławomir

KSS VIS

63

76

139

 

PK

65

Jakubczyk Monika

Patron

44

39

83

 

PK

66

Papuga Marcin

KSS VIS

38

41

79

 

PK

 A: 6.2.3.4

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Protokół Nr 3 Psp-20/Pcz-20 łącznie

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Psp-20

Pcz-20

Łącznie wynik

Uwagi

1

Urban Sławomir

KSS VIS

176

171

347

 

2

Szkoda Zbigniew

PTS Spartakus

176

165

341

 

3

Kornet Anna

KSS VIS

174

166

340

 

4

Bender Michał

KSS VIS

168

158

326

 

5

Skowron Wiesław

KSS VIS

157

157

314

 

6

Kapłon Tomasz

KSS VIS

162

146

308

 

7

Sowa Dariusz

KSS VIS

152

150

302

 

8

Drelich Łukasz

KSS VIS

175

123

298

 

9

Ciekot Filip

KSS VIS

153

139

292

 

10

Rycaj Bartosz

KSS VIS

152

136

288

 

11

Knapik Tomasz

KSS VIS

128

152

280

 

12

Brzyski Lesław

KSS VIS

137

142

279

 

13

Flis Grzegorz

Patron

145

132

277

 

14

Rybak Janusz

KSS VIS

148

124

272

 

15

Gruszecki Paweł

KSS VIS

142

125

267

 

16

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

121

143

264

 

17

Jankowski Paweł

KSS VIS

120

141

261

 

18

Murat Grzegorz

KSS VIS

146

109

255

 

19

Kornet Sławomir

KSS VIS

110

139

249

 

20

Gwozda Andrzej

Patron

167

78

245

 

21

Trembaczowski Andrzej

PTS Spartakus

139

94

233

 

22

Kołtyś Karol

KSS VIS

131

95

226

 

23

Małek Jan

Snajper Lublin

112

99

211

 

24

Skóra Ryszard

KSS VIS

91

116

207

 

25

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

87

116

203

 

26

Ksiądz Władysław

KSS VIS

111

91

202

 

27

Machała Paweł

KSS VIS

93

104

197

 

28

Kopeć Radosław

KSS VIS

134

62

196

 

29

Węgorowski Paweł

Patron

77

114

191

 

30

Grabowski Jakub

KSS VIS

86

105

191

 

31

Sawa Przemysław

KSS VIS

136

52

188

 

32

Małyska Marek

PTS Spartakus

87

97

184

 

33

Bojar Marcin

KSS VIS

113

71

184

 

34

Kuś Michał

KSS VIS

81

94

175

 

35

Smyjewski Rafał

KSS VIS

91

76

167

 

36

Wójcik Marcin

KSS VIS

86

73

159

 

37

Łacek Edward

KSS VIS

94

64

158

 

38

Sowiński Piotr

WKS Technik

108

30

138

 

39

Kuczyński Marian

KSS VIS

69

67

136

 

40

Machała Maciej

KSS VIS

92

42

134

 

41

Kuchnio Renata

KSS VIS

64

59

123

 

42

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

34

86

120

 

43

Kowal Mariusz

KSS VIS

52

58

110

 

44

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

85

23

108

 

45

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

62

38

100

 

46

Mazur Bogdan

KSS VIS

84

12

96

 

47

Adamczak Jolanta

KSS VIS

79

8

87

 

48

Startek Tadeusz

KSS VIS

65

19

84

 

49

Chojecki Tymoteusz

KSS VIS

47

33

80

 

50

Fałek Michał

KSS VIS

43

30

73

 

51

Małysz Mariusz

Patron

70

1

71

 

52

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

30

37

67

 

53

Chojecki Paweł

KSS VIS

42

19

61

 

54

Jakubik Maciej

KSS VIS

35

23

58

 

55

Hamera Andrzej

KSS VIS

50

4

54

 

56

Szkultin Ryszard

KSS VIS

21

12

33

 

57

Różański Wojciech

KSS VIS

168

165

333

PK

58

Kornet Sławomir

KSS VIS

110

139

249

PK

59

Papuga Marcin

KSS VIS

125

79

204

PK

60

Jakubczyk Monika

Patron

113

83

196

PK

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Protokół Nr 4 Kdw-L

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Wynik

Uwagi 

1

Zdun Paweł

n/z

88

 

2

Bender Michał

KSS VIS

83

 

3

Małek Jan

Snajper Lublin

82

 

4

Siemionek Marcin

KSS VIS

81

 

5

Kiełb Mateusz

KSS VIS

80

 

6

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

78

 

7

Kuś Michał

KSS VIS

77

 

 

Wilczyński Ireneusz

WKS Technik

77

 

 

Źródło Jacek

KSS VIS

77

 

10

Kowerska Barbara

WKS Technik

76

 

11

Flis Grzegorz

Patron

75

 

 

Kuczyński Marian

KSS VIS

75

 

 

Skowron Wiesław

KSS VIS

75

 

 

Węgorowski Paweł

Patron

75

 

15

Sawa Przemyslaw

KSS VIS

74

 

16

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

72

 

 

Dąbski Tadeusz

Świt Świdnik

72

 

 

Rycaj Bartosz

KSS VIS

72

 

19

Małysz Mariusz

Patron

71

 

20

Drelich Łukasz

KSS VIS

70

 

 

Sowa Adam

KSS VIS

70

 

22

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

69

 

23

Blicharz Zbigniew

KSS VIS

61

 

24

Kołtyś Karol

KSS VIS

58

 

 

Ksiądz Władysław

KSS VIS

58

 

26

Gruszecki Paweł

KSS VIS

57

 

 

Smyjewski Rafał

KSS VIS

57

 

28

Chemperek Grzegorz

KSS VIS

56

 

 

Sowa Dariusz

KSS VIS

56

 

30

Murat Grzegorz

KSS VIS

54

 

31

Knapik Tomasz

KSS VIS

53

 

32

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

52

 

33

Brzyski Lesław

KSS VIS

49

 

34

Gołąb Andrzej

KSS VIS

44

 

35

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

43

 

36

Kowal Mariusz

KSS VIS

41

 

37

Niedziela Marek

PTS Spartakus

38

 

38

Garbowski Jakub

KSS VIS

36

 

 

Gwozda Andrzej

Patron

36

 

40

Jakubik Maciej

KSS VIS

35

 

41

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

34

 

42

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

33

 

 

Kuchnio Renata

KSS VIS

33

 

 

Poźniak Mariusz

KSS VIS

33

 

45

Sowiński Piotr

WKS Technik

32

 

46

Krygrowski Maciej

KSS VIS

30

 

47

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

29

 

48

Adamczak Jolanta

KSS VIS

28

 

49

Trembaczowski Andrzej

PTS Spartakus

24

 

50

Hamera Andrzej

KSS VIS

23

 

51

Dąbrowski Artur

KSS VIS

22

 

52

Antończak Krzysztof

KSS VIS

16

 

53

Chojecki Tymoteusz

KSS VIS

5

 

 

Szkultin Ryszard

KSS VIS

5

 

55

Chojecki Paweł

KSS VIS

4

 

 

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

4

 

57

Małyska Marek

KSS VIS

2

 

58

Mazur Bogdan

KSS VIS

1

 

 

Startek Tadeusz

KSS VIS

1

 

60

Różański Wojciech

KSS VIS

72

PK

61

Papuga Marcin

KSS VIS

62

PK

62

Jakubczyk Monika

Patron

41

PK

 Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Protokół Nr 5 Kdw-S

 

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Wynik

Uwagi 

1

Małysz Mariusz

Patron

58

 

2

Zdun Paweł

n/z

44

 

3

Flis Grzegorz

Patron

42

 

4

Węgorowski Paweł

Patron

37

 

5

Kuczyński Marian

KSS VIS

36

 

 

Sawa Przemyslaw

KSS VIS

36

 

7

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

35

 

 

Rycaj Bartosz

KSS VIS

35

 

9

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

31

 

 

Murat Grzegorz

KSS VIS

31

 

11

Kuś Michał

KSS VIS

30

 

12

Brzyski Lesław

KSS VIS

29

 

13

Gwozda Andrzej

Patron

28

 

14

Knapik Tomasz

KSS VIS

26

 

15

Garbowski Jakub

KSS VIS

24

 

16

Bender Michał

KSS VIS

23

 

 

Źródło Jacek

KSS VIS

23

 

18

Małek Jan

Snajper Lublin

22

 

 

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

22

 

20

Smyjewski Rafał

KSS VIS

21

 

 

Trembaczowski Andrzej

PTS Spartakus

21

 

22

Gruszecki Paweł

KSS VIS

19

 

 

Gołąb Andrzej

KSS VIS

19

 

 

Kowerska Barbara

WKS Technik

19

 

 

Siemionek Marcin

KSS VIS

19

 

26

Kiełb Mateusz

KSS VIS

17

 

27

Szkultin Ryszard

KSS VIS

17

 

28

Bojar Marcin

KSS VIS

16

 

 

Krygrowski Maciej

KSS VIS

16

 

30

Drelich Łukasz

KSS VIS

15

 

 

Ksiądz Władysław

KSS VIS

15

 

 

Sowa Dariusz

KSS VIS

15

 

 

Sowiński Piotr

WKS Technik

15

 

34

Dąbski Tadeusz

Świt Świdnik

14

 

 

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

14

 

36

Dabrowski Artur

KSS VIS

12

 

 

Kuchnio Renata

KSS VIS

12

 

 

Startek Tadeusz

KSS VIS

12

 

39

Hamera Andrzej

KSS VIS

11

 

 

Kowal Mariusz

KSS VIS

11

 

41

Poźniak Mariusz

KSS VIS

10

 

42

Chojecki Paweł

KSS VIS

9

 

 

Chojecki Tymoteusz

KSS VIS

9

 

44

Jakubik Maciej

KSS VIS

8

 

45

Chemperek Grzegorz

KSS VIS

7

 

 

Kopeć Radosław

KSS VIS

7

 

47

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

3

 

 

Antończak Krzysztof

KSS VIS

3

 

49

Adamczak Jolanta

KSS VIS

2

 

 

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

2

 

 

Kołtyś Karol

KSS VIS

2

 

52

Machała Maciej

KSS VIS

1

 

 

Machała Paweł

KSS VIS

1

 

 

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

1

 

55

Różański Wojciech

KSS VIS

56

PK

56

Papuga Marcin

KSS VIS

31

PK

57

Jakubczyk Monika

Patron

22

PK

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

 

Komunikat zawiera 5 protokołów:

Nr 1. Psp-20,

Nr 2. Pcz-20,

Nr 3. Psp-20/Pcz-20 łącznie,

Nr 4. Kdw-L,

Nr 5. Kdw-S.

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej KSS VIS zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów.

Zawody rozegrano przy słonecznej pogodzie (10 st. C) oraz silnych podmuchach wiatru. Protestów brak.

Puchary ufundował KSS VIS. Katering ufundował KSS VIS.

 

Sędzia główny zawodów                                     Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Andrzej Fedorowski Gawryś s. kl. P.                            Ryszard Suchodolski s. kl. I 

 

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz,

że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Jerzy Jaroszewski s. kl. I                                             Zamość, 11 października 2015r.