szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Zaw- Puchar-Niepodl-2015.pdf)Zaw- Puchar-Niepodl-2015.pdf123 kB

Komunikat Klasyfikacyjny

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzeleckie „Puchar Niepodległości”
Zamość, 11 listopada 2015r.

Skład komisji sędziowskiej :

Sędzia główny zawodów                                 Andrzej FEDOROWSKI – GAWRYŚ s. kl. P.

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej            Ryszard SUCHODOLSKI s. kl. I

Obserwator LZSS                                           Ryszard SUCHODOLSKI s. kl. I

Sędzia główny osi 25 m                                  Andrzej FEDOROWSKI – GAWRYŚ s. kl. P.

Kierownik Biura obliczeń                                 Ryszard SUCHODOLSKI s. kl. I

Sędziowie biura obliczeń                                 Mieczysław ADAMOWICZ s. kl. III

                                                                    Jan STANISZEWSKI s. kl. II

                                                                    Marek JARECKI s. kl. I             

Protokół Nr 1 Psp-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Wynik

X

Uwagi

1

Stawikowski Jacek

KSS VIS

89

80

169

2

 

2

Szmiga Józef

KSS VIS

81

87

168

2

 

3

Ciekot Filip

KSS VIS

82

86

168

 

 

4

Drelich Łukasz

KSS VIS

79

88

167

1

 

5

Dąbrowski Artur

KSS VIS

80

87

167

 

 

6

Sobieszczański Maciej

KSS VIS

83

82

165

2

 

7

Brzozowski Grzegorz

KSS VIS

80

83

163

2

 

8

Duda Leszek

KSS VIS

76

86

162

1

 

9

Skowron Wiesław

KSS VIS

75

85

160

2

 

10

Peciak Marek

"10" Lublin

79

80

159

 

 

11

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

74

83

157

1

 

12

Grosiak Jerzy

KSS VIS

77

78

155

 

 

13

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

87

67

154

1

 

14

Bender Michał

KSS VIS

73

80

153

 

 

15

Gruszecki Paweł

KSS VIS

75

75

150

1

 

16

Czajkowski Leszek

KSS VIS

71

76

147

 

 

17

Kopański Marcin

KSS VIS

77

68

145

 

 

18

Opiła Marcin

KSS VIS

64

75

139

 

 

19

Sowa Dariusz

KSS VIS

67

72

139

 

 

20

Postój Ireneusz

KSS VIS

71

67

138

1

 

21

Brzeski Andrzej

KSS VIS

74

64

138

1

 

22

Jankowski Paweł

KSS VIS

75

63

138

 

 

23

Skóra Ryszard

KSS VIS

73

63

136

1

 

24

Pawelec Jacek

Patron Krasnystaw

74

61

135

 

 

25

Kuś Michał

KSS VIS

70

63

131

2

-2 pkt   A

26

Małek Jan

Snajper Lublin

67

64

131

1

 

27

Paluch Ryszard

Snajper Lublin

66

63

129

 

 

28

Czajkowski Marek

KSS VIS

65

59

124

 

 

29

Sowiński Piotr

WKS Technik

58

64

122

 

 

30

Czopek Tomasz

KSS VIS

67

54

121

 

 

31

Ścigaj Marcin

KSS VIS

64

55

119

 

 

32

Filipiak Dominik

KSS VIS

51

64

115

 

 

33

Ksiądz Władysław

KSS VIS

58

57

115

 

 

34

Zarębski Przemysław

KSS VIS

58

56

114

 

 

35

Zań Jan

KSS VIS

62

52

114

 

 

36

Dąbrowiecki Artur

KSS VIS

58

55

113

1

 

37

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

63

49

112

1

 

38

Sak Tomasz

KSS VIS

50

62

112

 

 

39

Markowicz Mateusz

KSS VIS

60

50

110

 

 

40

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

73

36

109

1

 

41

Kubina Zbigniew

KSS VIS

55

48

103

 

 

42

Studziński Andrzej

KSS VIS

49

48

97

 

 

43

Papuga Patryk

KSS VIS

49

48

97

 

 

44

Hasiak Roman

KSS VIS

46

46

92

 

 

45

Cieśla Jarosław

KSS VIS

51

38

89

 

 

46

Skiba Marek

KSS VIS

62

18

80

 

 

47

Kapeluszny Piotr

KSS VIS

29

44

73

 

 

48

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

14

38

52

 

 

49

Skrzyński Janusz

KSS VIS

9

33

42

1

 

50

Urbaś Krzysztof

KSS VIS

14

15

29

 

 

51

Kulik Paweł

KSS VIS

6

18

24

 

 

52

Jarecki Marek

KSS VIS

84

78

162

 

PK

 A: Przepis ISSF 8.7.6.2

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Protokół Nr 2 Pcz-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Wynik

X

Uwagi

1

Stawikowski Jacek

KSS VIS

92

86

178

2

 

2

Bender Michał

KSS VIS

88

81

169

2

 

3

Kołek Józef

KSS VIS

86

76

162

 

 

4

Szmiga Józef

KSS VIS

72

84

156

2

 

5

Drelich Łukasz

KSS VIS

77

77

154

1

 

6

Grosiak Jerzy

KSS VIS

79

75

154

 

 

7

Skowron Wiesław

KSS VIS

81

72

153

 

 

8

Sowa Dariusz

KSS VIS

76

73

149

 

 

9

Peciak Marek

"10" Lublin

72

76

148

1

 

10

Dąbrowski Artur

KSS VIS

75

72

147

2

 

11

Brzozowski Grzegorz

KSS VIS

77

70

147

 

 

12

Kiełb Mateusz

KSS VIS

69

75

144

 

 

13

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

67

76

143

2

 

14

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

72

70

142

 

 

15

Czajkowski Leszek

KSS VIS

74

67

141

 

 

16

Ciekot Filip

KSS VIS

60

75

135

 

 

17

Skóra Ryszard

KSS VIS

65

67

132

 

 

18

Sak Tomasz

KSS VIS

67

64

131

 

 

19

Jankowski Paweł

KSS VIS

63

67

130

1

 

20

Sobieszczański Maciej

KSS VIS

68

61

129

 

 

21

Duda Leszek

KSS VIS

58

70

128

 

 

22

Ksiądz Władysław

KSS VIS

69

51

120

1

 

23

Czopek Tomasz

KSS VIS

51

64

115

1

 

24

Opiła Marcin

KSS VIS

68

47

115

 

 

25

Brzeski Andrzej

KSS VIS

68

46

114

 

 

26

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

49

63

112

 

 

27

Małek Jan

Snajper Lublin

58

51

109

 

 

28

Kopański Marcin

KSS VIS

64

43

107

 

 

29

Czajkowski Marek

KSS VIS

50

56

106

1

 

30

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

48

57

105

 

 

31

Paluch Ryszard

Snajper Lublin

47

57

104

 

 

32

Gruszecki Paweł

KSS VIS

62

42

104

 

 

33

Markowicz Mateusz

KSS VIS

52

51

103

 

 

34

Kubina Zbigniew

KSS VIS

55

48

103

 

 

35

Kuś Michał

KSS VIS

63

38

101

 

 

36

Postój Ireneusz

KSS VIS

51

49

100

1

 

37

Kuchnio Renata

KSS VIS

51

47

98

 

 

38

Pawelec Jacek

Patron Krasnystaw

53

43

96

1

 

39

Zarębski Przemysław

KSS VIS

48

48

96

 

 

40

Papuga Patryk

KSS VIS

48

45

93

 

 

41

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

47

45

92

1

 

42

Cieśla Jarosław

KSS VIS

50

40

90

 

 

43

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

54

33

87

1

 

44

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

41

42

83

 

 

45

Hasiak Roman

KSS VIS

23

46

69

 

 

46

Skiba Marek

KSS VIS

34

30

64

 

 

47

Ścigaj Marcin

KSS VIS

42

15

57

 

 

48

Mazur Bogdan

KSS VIS

25

25

50

 

 

49

Sowiński Piotr

WKS Technik

12

32

44

 

 

50

Urbaś Krzysztof

KSS VIS

26

10

36

 

 

51

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

14

21

35

 

 

52

Niderla Jakub

WKS Technik

18

14

32

 

 

53

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

18

13

31

 

 

54

Studziński Andrzej

KSS VIS

7

18

25

 

 

55

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

6

18

24

 

 

56

Kulik Paweł

KSS VIS

2

21

23

 

 

57

Kapeluszny Piotr

KSS VIS

1

6

7

 

 

58

Jarecki Marek

KSS VIS

70

77

147

 

PK

59

Kapłon Tomasz

KSS VIS

68

74

142

 

PK

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Protokół Nr 3 Karabinek praktyczny

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Czas w sek.

1

Markowicz Mateusz

KSS VIS

16,89

2

Staniszewski Jan

KSS VIS

23,37

3

Czajkowski Leszek

KSS VIS

29,23

4

Kuliga Tomasz

KSS VIS

31,15

5

Papuga Marcin

KSS VIS

31,15

6

Papuga Patryk

KSS VIS

31,19

7

Kopański Marcin

KSS VIS

34,69

8

Cieślik Jarosław

Snajper Lublin

35,78

9

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

36,17

10

Brzozowski Grzegorz

KSS VIS

36,77

11

Łukasik Karol

KSS VIS

37,15

12

Kowal Grzegorz

KSS VIS

37,18

13

Gruszecki Paweł

KSS VIS

37,90

14

Pawłowski Edward

KSS VIS

38,17

15

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

38,49

16

Kozioł Tomasz

KSS VIS

39,12

17

Panaś Paweł

KSS VIS

39,18

18

Kuchnio Renata

KSS VIS

39,19

19

Grzybowski Dariusz

Spartakus Lublin

39,99

20

Jakubczyk Jacek

KSS VIS

40,26

21

Zarębski Przemysław

KSS VIS

41,19

22

Skowron Łukasz

Snajper Lublin

41,20

23

Czajkowski Marek

KSS VIS

41,74

24

Kaczmarski Sebastian

Snajper Lublin

42,12

25

Jarecki Marek

KSS VIS

45,18

26

Stawikowski Jacek

KSS VIS

51,26

27

Węgorowski Paweł

KSS VIS

51,32

28

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

53,23

29

Bratkowski Rafał

KSS VIS

53,32

30

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

55,26

31

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

55,52

32

Sak Tomasz

KSS VIS

56,51

33

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

57,02

34

Wiśniewski Piotr

KSS VIS

61,17

35

Opiła Marcin

KSS VIS

61,76

36

Cieśla Jarosław

KSS VIS

65,96

37

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

67,29

38

Czopek Tomasz

KSS VIS

70,93

39

Sowiński Piotr

WKS Technik

71,26

40

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

77,17

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Protokół Nr 4 Karabinek i strzelba praktyczna

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Czas w sek.

1

Staniszewski Jan

KSS VIS

36,70

2

Kuliga Tomasz

KSS VIS

41,25

3

Markowicz Mateusz

KSS VIS

41,71

4

Papuga Patryk

KSS VIS

42,18

5

Łukasik Karol

KSS VIS

44,18

6

Cieślik Jarosław

Snajper Lublin

44,50

7

Pawłowski Edward

KSS VIS

46,15

8

Papuga Marcin

KSS VIS

49,62

9

Kuchnio Renata

KSS VIS

52,17

10

Skowron Łukasz

Snajper Lublin

53,15

11

Panaś Paweł

KSS VIS

54,12

12

Wojciechowski Oliver

KSS VIS

56,60

13

Zarębski Przemysław

KSS VIS

59,18

14

Grzybowski Dariusz

KSS VIS

60,31

15

Jakubczyk Jacek

KSS VIS

62,23

16

Jedruszczak Tomasz

KSS VIS

64,21

17

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

64,71

18

Adamczyk Krzysztof

KSS VIS

66,46

19

Kozioł Tomasz

KSS VIS

67,18

20

Bratkowski Rafał

KSS VIS

67,26

21

Czajkowski Leszek

KSS VIS

67,65

22

Czajkowski Marek

KSS VIS

69,24

23

Opiła Marcin

KSS VIS

70,34

24

Kopański Marcin

KSS VIS

72,74

25

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

73,42

26

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

74,17

27

Brzozowski Grzegorz

KSS VIS

75,36

28

Jarecki Marek

KSS VIS

78,12

29

Sak Tomasz

KSS VIS

78,26

30

Stawikowski Jacek

KSS VIS

79,09

31

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

79,23

32

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

81,45

33

Murat Grzegorz

KSS VIS

81,89

34

Gruszecki Paweł

KSS VIS

82,41

35

Studziński Andrzej

KSS VIS

85,81

36

Czopek Tomasz

KSS VIS

87,75

37

Kapeluszny Piotr

KSS VIS

87,75

38

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

88,23

39

Kaczmarski Sebastian

Snajper Lublin

89,21

40

Bender Michał

KSS VIS

89,34

41

Węgorowski Paweł

KSS VIS

91,14

42

Wiśniewski Piotr

KSS VIS

91,34

43

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

98,11

44

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

102,27

45

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

102,44

46

Urbaś Krzysztof

KSS VIS

103,54

47

Kowal Grzegorz

Snajper Lublin

105,05

48

Cieśla Jarosław

KSS VIS

111,22

49

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

124,48

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

 Protokół Nr 5 Strzelba praktyczna

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Czas w sek.

1

Staniszewski Jan

KSS VIS

3,86

2

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

4,31

3

Markowicz Mateusz

KSS VIS

4,48

4

Cieślik Jarosław

Snajper Lublin

4,63

5

Opiła Marcin

KSS VIS

4,83

6

Brzozowski Grzegorz

KSS VIS

5,11

7

Kopański Marcin

KSS VIS

5,43

8

Grzybowski Dariusz

Spartakus Lublin

5,84

9

Wiśniewski Piotr

KSS VIS

5,85

10

Murat Grzegorz

KSS VIS

6,79

11

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

6,83

12

Czajkowski Leszek

KSS VIS

7,04

13

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

7,09

14

Postój Ireneusz

KSS VIS

7,18

15

Czopek Tomasz

KSS VIS

7,23

16

Wojciechowski Oliver

KSS VIS

7,29

17

Papuga Marcin

KSS VIS

7,31

18

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

7,62

19

Kapeluszny Piotr

KSS VIS

7,65

20

Studziński Andrzej

KSS VIS

7,74

21

Kuliga Tomasz

KSS VIS

8,10

22

Jedruszczak Tomasz

KSS VIS

8,11

23

Papuga Patryk

KSS VIS

8,15

24

Bratkowski Rafał

KSS VIS

8,27

25

Cieśla Jarosław

KSS VIS

8,62

26

Filipiak Dominik

KSS VIS

8,74

27

Jakubczyk Jacek

KSS VIS

8,99

28

Łukasik Karol

KSS VIS

9,00

29

Zarębski Przemysław

KSS VIS

9,12

30

Kuchnio Renata

KSS VIS

9,20

31

Węgorowski Paweł

KSS VIS

9,21

32

Pawłowski Edward

KSS VIS

9,61

33

Gruszecki Paweł

KSS VIS

10,04

34

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

10,11

35

Skowron Łukasz

Snajper Lublin

10,12

36

Kaczmarski Sebastian

Snajper Lublin

10,57

37

Czajkowski Marek

KSS VIS

10,82

38

Urbaś Krzysztof

KSS VIS

10,90

39

Stawikowski Jacek

KSS VIS

11,02

40

Kozioł Tomasz

KSS VIS

12,15

41

Panaś Paweł

KSS VIS

12,25

42

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

12,65

43

Kowal Grzegorz

Snajper Lublin

13,94

44

Jarecki Marek

KSS VIS

15,17

45

Bender Michał

KSS VIS

16,61

46

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

16,82

47

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

17,30

48

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

18,08

49

Młynarski Rafał

Snajper Lublin

30,94

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Komunikat zawiera 5 protokołów:

Nr 1. Psp-20,

Nr 2. Pcz-20,

Nr 3. Karabinek praktyczny,

Nr 4. Karabinek i strzelba praktyczna,

Nr 5. Strzelba praktyczna.

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej KSS VIS zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy pochmurnej pogodzie i mżawce (temp. ok.10 st. C) oraz silnych podmuchach wiatru. Protestów brak. Puchary i dyplomy ufundował KSS VIS i CSS FENIKS. Katering ufundował KSS VIS.

 

Sędzia główny zawodów                                     Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Andrzej Fedorowski Gawryś s. kl. P.                             Ryszard Suchodolski s. kl. I 

 

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

 

Obserwator LZSS

Ryszard Suchodolski s. kl. I                                             Zamość, 11 listopada 2015r.