szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Kom-klasyf-Deblin-20_03_2016.pdf)Kom-klasyf-Deblin-20_03_2016.pdf101 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzeleckie "Kcz-300 Kcz-100 Psp-20 Pcz-20”, Dęblin, 20.03.2016r.

 

Protokół Nr 1 KCZ-300 Open  

M-sce

    Nazwisko i imię

       Klub

wynik

   x

Uwagi

1.

Czachorowski Krzysztof

Legia W-wa

96

   2

 

2.

Piotrowski Jan

NSHM

95

  2

 

3.

Chojna Adam

Patron Krasnystaw

86

  1

 

4.

Nowacki Kamil

Patron Krasnystaw

86

  2

 

4.

Kulik Marek

Sagitarius Piątnica

80

 

 

6.

Och Michał

NSHM Dęblin

80

 

 

7.

Piotrowski Aleksander

NSHM

81

  2

 

8.

Kusyk Paweł

PKMBP Puławy

78

 

 

9.

Piotrowski Wiktor

NSHM

77

 

 

10.

Pawłowski Edward

VIS Zamość

75

 

 

11.

Grzybowski Dariusz

PTS Spartakus

72

 

 

12.

Małek Jan

Snajper Lublin

70

 

 

13.

Chojecki   Tymoteusz

VIS Zamość

68

 

 

14.

Kuchnio Mariusz

VIS Zamość

65

 

 

15.

Partycki Jerzy

KS 10 LOK

63

 

 

16.

Zorychta Piotr

Patron Krasnystaw

63

 

 

17.

Krakowiak  Arkadiusz

KŁ Knieja Lubartów

54

 

 

18.

Dąbrowiecki  Tomasz

VIS Zamość

52

 

 

29.

Chojecki Paweł

VIS Zamość

50

 

 

20.

Bać Michał

VIS Zamość

44

 

 

21.

Panaś Paweł

VIS Zamość

43

 

 

22.

Kuliga Tomasz

VIS Zamość

37

 

 

23.

Jakubiak Artur

VIS Zamość

0

 

 

24.

Lalak Jerzy

PKMBP Puławy

0

 

 

25.

Trzaskowski Jerzy

Vis Zamość

51

 

P.K.

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2 KCZ-300 Standard Dęblin 20.03.2016r.

M-sce

    Nazwisko i imię

       Klub

wynik

   x

Uwagi

1.

Chojna Adam

Patron Krasnystaw

87

   1

 

2.

Czachorowski Krzysztof

Legia Warszawa

87

   1

 

3.

Małek Jan

Snajper Lublin

84

 

 

4.

Kuchnio Mariusz

VIS Zamość

74

 

 

5.

Matyska Marek

PTS Spartakus

59

 

 

6.

Zorychta Piotr

Patron Krasnystaw

57

 

 

7.

Czajkowski Marek

VIS Zamość

50

 

 

8.

Gruszecki Paweł

VIS Zamość

34

 

 

9.

Grzybowski Dariusz

PTS Spartakus

29

 

 

10.

Trembaczowski Andrzej

PTS Spartakus

25

 

 

11.

Jakubiak Artur

VIS Zamość

13

 

 

12.

Kopeć Radosław

VIS Zamość

11

 

 

13.

Hamera Andrzej

VIS Zamość

8

 

 

14.

Machała Maciej

VIS Zamość

7

 

 

15.

Panaś Paweł

VIS Zamość

0

 

 

16.

Jerzy Trzaskowski

VIS Zamość

48

 

P.K.

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 3  KCZ-100 Standard

M-sce

    Nazwisko i imię

       Klub

wynik

   x

Uwagi

1.

Chojecki Paweł

Vis Zamość

98

 4

 

2.

Jakubiak Artur

Vis Zamość

96

 5

 

3.

Chojna Adam

KSS Patron

94

 3

 

4.

Grzybowski Dariusz

PTS Spartakus

93

 2

 

5.

Gruszecki Paweł

Vis Zamość

89

 

 

6.

Hamera Andrzej

Vis Zamość

85

 

 

7.

Zorychta Piotr

KSS Patron

87

 

 

8.

Kuliga Tomasz

Vis Zamość

86

 

 

9.

Szychowski Tomasz

KSS Patron

83

 

 

10.

Kuchnio Mariusz

Vis Zamość

81

 

 

11.

Krawczyk Ireneusz

Vis Zamość

79

 

 

12.

Sęk Kamil

ZS Brzozowa

77

 

 

13.

Małyska Marek

Sagitarius Piątnica

75

 

 

14.

Miśtak Sławomir

Vis Zamość

74

 

 

15.

Gazda Piotr

Vis Zamość

73

 

 

16.

Brzeski Andrzej

Vis Zamość

71

 

 

17.

Pawłowski Edward

Vis Zamość

70

 

 

18.

Czopek Tomasz

Vis Zamość

67

 

 

19.

Bać Michał

Vis Zamość

65

 

 

20.

Dąbrowiecki Tomasz

Vis Zamość

63

 

 

21.

Stępniewska Klaudia

ZS Brzozowa

62

 

 

22.

Czajkowski Marek

Vis Zamość

56

 

 

23.

Machała Maciej

Vis Zamość

56

 

 

24.

Panaś Paweł

Vis Zamość

50

 

 

25.

Kamecki Jakub

ZS Brzozowa

49

 

 

26.

Fałek Michał

Vis Zamość

49

 

 

27.

Kopeć Radosław

Vis Zamość

48

 

 

28.

Mazurek Szymon

ZS Brzozowa

38

 

 

29.

Kuszyk Andrzej

PKMBP Puławy

35

 

 

30.

Księżniczak Krzysztof

ZS Brzozowa

30

 

 

31.

Olszewski Jakub

ZS Brzozowa

16

 

 

32.

Fedorowicz Szymon

ZS Brzozowa

11

 

 

33.

Jakubik Maciej

Vis Zamość

79

 

P.K.

34.

Krygrowski Maciej

Vis Zamość

82

 

P.K.

35.

Romuald Witamborski

PTS Spartakus

78

 

P.K.

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 4  Psp -20

M-sce

    Nazwisko i imię

       Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

   x

Uwagi

1.

Szkoda Zbigniew

 PTS Spartakus

     89

   89

178

  2

 

2.

Chojna Adam

Patron

     89

   81

170

  2

 

3.

Jarecki Marek

VIS Zamość

     77

    74

151

  1

 

4.

Kuchnio Mariusz

VIS Zamość

      76

    73

 149

   1

 

5.

Poźniak Mariusz

VIS Zamość

      76

     71

147

 

 

6.

Chojecki Tymoteusz

VIS Zamość

      70

      77

147

 

 

7.

Pawłowski Edward

VIS Zamość

     74

   68

142

 

 

8.

Brzeski Andrzej

VIS Zamość

      76

    67

143

 

 

9.

Czopek Tomasz

VIS  Zamość

     71

    68

139

 

 

10.

Grzybowski Dariusz

PTS Spartakus

      69

    70

139

 

 

11.

Panaś Paweł

VIS Zamość

     67

    69

136

 

 

12.

Zorychta Piotr

VIS Zamość

     69

    61

130

   2

 

13.

Hamera Andrzej

VIS Zamość

     66

    64

130

   2

 

14.

Gruszecki Paweł

VIS Zamość

     60

     68

128

 

 

5.

Czachorowski Krzysztof

Legia W-wa

     68

     59

127

 

 

16.

Krawczyk Ireneusz

VIS Zamość

     60

     67

127

 

 

17.

Szychowski Tomasz

Patron

     49

     76

125

 

 

18.

Trembaczowski Andrzej

PTS Spartakus

     58

     62

120

 

 

19.

Kopeć Radosław

VIS Zamość

     65

     52

117

 

 

20.

Gazda Piotr

VIS Zamość

     56

    51

107

 

 

21.

Bać Michał

VIS Zamość

      54

    49

103

 

 

22.

Jakubiak Artur

VIS Zamość

      41

    57

 98

 

 

23.

Kasperski Włodzimierz

VIS Zamość

     43

    55

98

 

 

24.

Dąbrowiecki Tomasz

VIS Zamość

     53

    44

97

 

 

25.

Machała Maciej

VIS Zamość

    38

    58

96

 

 

26.

Kuliga Tomasz

VIS Zamość

    46

    50

96

 

 

27.

Czajkowski Marek

VIS Zamość

    45

    51

96

 

 

28.

Chojecki Paweł

VIS Zamość

    38

     40

 78

 

 

29.

Małyska Marek

VIS Zamość

    32

     36

68

 

 

30.

Fałek Michał

VIS Zamość

   26

      5

31

 

 

31.

Krygrowski Maciej

VIS Zamość

93

91

184

     3

P.K.

32.

Jakubik Maciej

VIS Zamość

91

84

175

     2

P.K.

33.

Trzaskowski Jerzy

VIS Zamość

85

89

174

     2

P.K.

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 5 Pcz-20

M-sce

    Nazwisko i imię

       Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

   x

Uwagi

1.

Szkoda Zbigniew

PTS Spartakus

     94

   92

  186

   5

 

2.

Chojna Adam

 KSS Patron

      67

   86

   153

  1

 

3.

Pawłowski  Edward

VIS Zamość

      79

    73

   152

 

 

4.

Węgrzynek Gabriel

NSHM

      73

   71

   144

 

 

5.

Poźniak Mariusz

VIS Zamość

      73

  67

   140

 

 

6.

Kuchnio Mariusz

VIS Zamość

      71

  68

   139

 

 

7.

Czachorowski Krzysztof

Legia W-wa

      57

  77

   134

 

 

8.

Zorychta Piotr

 KSS Patron

     63

  69

   132

 

 

9.

Jarecki Marek

VIS Zamość

      61

  70

  131

 

 

10.

Chojecki Tymoteusz

VIS Zamość

     64

  67

   131

 

 

11.

Kulik Marek

Sagitarius Piątnica

     65

  65

   130

 

 

12.

Hamera Andrzej

VIS Zamość

     62

  64

  126

 

 

13.

Kuliga Tomasz

VIS Zamość

     67

   53

  120

 

 

14.

Panaś Paweł

VIS Zamość

     57

  63

   120

 

 

15.

Grzybowski Dariusz

PTS Spartakus

      58

   57

   115

 

 

16.

Miśtak Sławomir

VIS Zamość

      48

  65

   113

 

 

17.

Gruszecki Paweł

VIS Zamość

     50

  62

  112

 

 

18.

Kasperski Włodzimierz

VIS Zamość

    40

  71

  111

 

 

19.

Nowacki Kamil

KSS Patron

    50

  54

  104

 

 

20.

Trembaczowski Andrzej

PTS Spartakus

    54

  48

  102

 

 

21.

Kopeć Radosław

VIS Zamość

    56

  42

   98

 

 

22.

Machała Maciej

VIS Zamość

     46

  44

   90

 

 

23.

Chojecki Paweł

VIS Zamość

     32

  52

   84

 

 

24.

Dąbrowiecki Tomasz

VIS Zamość

     37

  45

    82

 

 

25.

Czajkowski Marek

VIS Zamość

   29

  51

     80

 

 

26.

Małek Jan

Snajper Lublin

   25

  36

     61

 

 

27.

Małyska Marek

Sagitarius Piątnica

  27

  20

     47

 

 

28.

Bać Michał

  VIS Zamość

  11

  21

     32

 

 

29.

Gazda Piotr

  VIS Zamość

   1

   27

     28

 

 

30.

Fałek Michał

  VIS Zamość

   12

   10

     22

 

 

31.

Jakubiak Artur

VIS Zamość

  16

     6

     22

 

 

32.

Jakubik Maciej

VIS Zamość

  82

   82

  164

 

P.K.

33.

Trzaskowski Jerzy

VIS Zamość

  79

   87

  166

 

P.K.

34.

Krygrowski  Maciej

VIS Zamość

 88

  85

  173

 

P.K.

35.

Michał Och

    NSHM

96

 93

 189

 

P.K.

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

 

 Obsada sędziowska

Kierownik Zawodów

 Jerzy Trzaskowski

Sędzia główny zawodów

Romuald Witamborski s. kl. I

Obserwator LZSS

Romuald Witamborski s. kl. I

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Maciej Jakubik s. kl. II

Sędzia główny osi 25 m

Maciej Krygrowski s. kl. II

Sędzia główny osi 300 m

Jerzy Trzaskowski s. kl. III

Sędzia główny osi 100 m

Tomasz Kuliga s. kl.III

Kierownik biura obliczeń

Mariusz Poźniak s. kl. III

Kierownik tarczowni  300 m

Mariusz Kuchnio s. kl. III

 Komunikat zawiera 5 protokołów.

Dęblin, 20.03.2016r.