szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Komunikat-Otwarcie-sezonu-2016.pdf)Komunikat-Otwarcie-sezonu-2016.pdf349 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY MIĘDZYKLUBOWYCH OTWARTYCH ZAWODÓW STRZELECKICH

OTWARCIE SEZONU STRZELECKIEGO KSS VIS 2016r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

Andrzej Abramowicz s. kl. P

Obserwator LZSS

Ryszard Suchodolski s. kl. I

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Piotr Dawidek s. kl. II

Sędzia główny osi 25.

Andrzej Abramowicz s. kl. P

Kierownik biura obliczeń

Jan Staniszewski s. kl. II

Sędzia główny osi strzelby

Jan Staniszewski s. kl. II

Sędzia biura obliczeń

Marek Jarecki s. kl. I

 Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”

Protokół Nr 1 Psp-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Stawikowski Jacek

KSS VIS

86

91

177

3

 

2

Kornet Anna

KSS VIS

88

89

177

1

 

3

Różański Wojciech

KSS VIS

81

89

170

1

 

4

Jarecki Marek

KSS VIS

81

86

167

4

 

5

Chojna Adam

KSS VIS

77

88

165

1

 

6

Urban Sławomir

KSS VIS

78

86

164

1

 

7

Sobieszczański Maciej

KSS VIS

74

88

162

 

 

8

Rycaj Bartosz

KSS VIS

82

74

156

2

 

9

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

81

75

156

1

 

10

Szmiga Józef

KSS VIS

71

85

156

 

 

11

Siemionek Marcin

KSS VIS

79

75

154

 

 

12

Kapłon Tomasz

KSS VIS

76

76

152

1

 

13

Czajkowski Leszek

KSS VIS

72

76

148

1

 

14

Knapik Tomasz

KSS VIS

80

67

147

 

 

15

Zorychta Piotr

Patron

71

75

146

1

 

16

Ciekot Filip

KSS VIS

74

71

145

1

 

17

Sowiński Piotr

Technik

78

67

145

1

 

18

Skowron Wiesław

KSS VIS

76

67

143

 

 

19

Sowa Adam

KSS VIS

72

68

140

 

 

20

Bender Michał

KSS VIS

60

76

136

 

 

21

Kulik Paweł

KSS VIS

57

70

127

 

 

22

Jankowski Paweł

KSS VIS

64

61

125

1

 

23

Sowa Dariusz

KSS VIS

59

66

125

 

 

24

Pacek Sebastian

KSS VIS

62

61

123

 

 

25

Małek Jan

Snajper

56

65

121

 

 

26

Wójcik Artur

KSS VIS

61

58

119

 

 

27

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

51

67

118

1

 

28

Łacek Edward

KSS VIS

47

71

118

 

 

29

Filipiak Dominik

KSS VIS

46

71

117

 

 

30

Skóra Ryszard

KSS VIS

59

57

116

1

 

31

Gruszecki Paweł

KSS VIS

51

63

114

 

 

32

Gołąb Andrzej

KSS VIS

33

80

113

1

 

33

Jakubiak Artur

KSS VIS

55

57

112

 

 

34

Mazur Bogdan

KSS VIS

53

56

109

1

 

35

Ksiądz Władysław

KSS VIS

59

50

109

 

 

36

Kornet Sławomir

KSS VIS

53

54

107

 

 

37

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

42

62

104

 

 

38

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

62

40

102

1

 

39

Nikiel Andrzej

KBS P.

52

47

99

 

 

40

Semczuk Bogdan

KSS VIS

65

32

97

 

 

41

Antończak Krzysztof

KSS VIS

66

27

93

1

 

42

Kopański Marcin

KSS VIS

37

55

92

 

 

43

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

29

58

87

1

 

44

Wójcik Marcin

KSS VIS

41

44

85

 

 

45

Sowa Aleksandra

Patron

31

50

81

 

 

46

Sulowski Robert

KSS VIS

50

30

80

 

 

47

Rybak Krzysztof

KSS VIS

31

42

73

1

 

48

Blicharz Zbigniew

KSS VIS

36

35

71

 

 

49

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

34

36

70

1

 

50

Kowal Mariusz

KSS VIS

33

37

70

 

 

51

Szykuła Waldemar

KSS VIS

36

34

70

 

 

52

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

33

36

69

 

 

53

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

24

22

46

 

 

54

Sulowski Andrzej

KSS VIS

14

31

45

 

 

55

Sokal Andrzej

KSS VIS

20

25

45

 

 

56

Derewicz Adam

KSS VIS

10

33

43

 

 

57

Prządka Paweł

KSS VIS

13

18

31

 

 

58

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

15

13

28

 

 

59

Maksymowicz Radosław

KSS VIS

11

13

24

 

 

60

Skiba Marek

KSS VIS

13

9

22

 

 

61

Sawa Przemysław

KSS VIS

0

0

0

 

 

62

Fedorowski Gawryś Andrzej

KSS VIS

59

63

122

PK

 

63

Szykuła Bartłomiej

nz

33

45

78

PK

 

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Protokół Nr 2 Pcz-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Stawikowski Jacek

KSS VIS

87

89

176

3

 

2

Urban Sławomir

KSS VIS

93

78

171

3

 

3

Kornet Anna

KSS VIS

81

84

165

3

 

4

Chojna Adam

Patron

80

81

161

2

 

5

Knapik Tomasz

KSS VIS

79

79

158

2

 

6

Sowiński Piotr

Technik

77

81

158

1

 

7

Sobieszczański Maciej

KSS VIS

77

79

156

2

 

8

Różański Wojciech

KSS VIS

81

75

156

1

 

9

Skowron Wiesław

KSS VIS

78

77

155

1

 

10

Kołek Józef

KSS VIS

78

77

155

 

 

11

Rycaj Bartosz

KSS VIS

71

82

153

2

 

12

Jarecki Marek

KSS VIS

72

81

153

 

 

13

Bender Michał

KSS VIS

71

81

152

1

 

14

Sowa Adam

KSS VIS

77

71

148

1

 

15

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

66

77

143

1

 

16

Ciekot Filip

KSS VIS

70

73

143

 

 

17

Zorychta Piotr

Patron

52

82

134

 

 

18

Nikiel Andrzej

KBS P.

64

68

132

 

 

19

Ksiądz Władysław

KSS VIS

61

67

128

 

 

20

Kornet Sławomir

KSS VIS

62

66

128

 

 

21

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

69

57

126

 

 

22

Gołąb Andrzej

KSS VIS

61

64

125

1

 

23

Kapłon Tomasz

KSS VIS

69

54

123

 

 

24

Skóra Ryszard

KSS VIS

59

63

122

 

 

25

Czajkowski Leszek

KSS VIS

62

57

119

 

 

26

Sowa Dariusz

KSS VIS

57

59

116

 

 

27

Jankowski Paweł

KSS VIS

43

71

114

 

 

28

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

64

50

114

 

 

29

Blicharz Zbigniew

KSS VIS

51

56

107

 

 

30

Gruszecki Paweł

KSS VIS

57

42

99

 

 

31

Wojciechowski Oliver

KSS VIS

38

58

96

 

 

32

Sawa Przemysław

KSS VIS

45

45

90

 

 

33

Siemionek Marcin

KSS VIS

44

44

88

 

 

34

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

29

55

84

 

 

35

Pacek Sebastian

KSS VIS

45

33

78

 

 

36

Kopański Marcin

KSS VIS

34

39

73

 

 

37

Rybak Krzysztof

KSS VIS

22

48

70

 

 

38

Wójcik Artur

KSS VIS

30

37

67

 

 

39

Kowal Mariusz

KSS VIS

41

25

66

 

 

40

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

20

39

59

 

 

41

Sowa Aleksandra

Patron

22

37

59

 

 

42

Małek Jan

Snajper

22

36

58

 

 

43

Sulowski Andrzej

KSS VIS

35

23

58

 

 

44

Mazur Bogdan

KSS VIS

25

30

55

 

 

45

Sokal Andrzej

KSS VIS

26

27

53

 

 

46

Skiba Marek

KSS VIS

27

21

48

 

 

47

Szykuła Waldemar

KSS VIS

12

33

45

 

 

48

Sulowski Robert

KSS VIS

18

24

42

 

 

49

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

7

32

39

 

 

50

Kulik Paweł

KSS VIS

24

15

39

 

 

51

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

15

23

38

 

 

52

Jakubiak Artur

KSS VIS

22

13

35

 

 

53

Antończak Krzysztof

KSS VIS

7

21

28

 

 

54

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

14

12

26

 

 

55

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

3

20

23

 

 

56

Kunasz Robert

KSS VIS

0

21

21

 

 

57

Wójcik Marcin

KSS VIS

6

8

14

 

 

58

Semczuk Bogdan

KSS VIS

8

3

11

 

 

59

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

3

0

3

 

 

60

Fedorowski Gawryś Andrzej

KSS VIS

64

53

117

PK

 

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Protokół Nr 3   Blaszanka 1

M-sce Imię i Nazwisko Klub Czas w sek. Uwagi
1 Staniszewski Jan KSS VIS 16,52  
2 Knapik Tomasz KSS VIS 16,93  
3 Urban Sławomir KSS VIS 19,23  
4 Kasprzak Mirosław KSS VIS 19,37  
5 Kuliga Tomasz KSS VIS 21,14  
6 Jakubiak Artur KSS VIS 21,64  
7 Szmołda Mieczysław KSS VIS 22,03  
8 Bender Michał KSS VIS 22,15  
9 Łukasik Karol KSS VIS 22,34  
10 Doraczyński Dariusz KSS VIS 23,72  
11 Pietrzyk Grzegorz KSS VIS 23,76  
12 Kopański Marcin KSS VIS 23,88  
13 Kapłon Tomasz KSS VIS 24,61  
14 Wojciechowski Oliwer KSS VIS 27,19  
15 Rybak Krzysztof KSS VIS 29,05  
16 Mochniej Michał KSS VIS 29,13  
17 Filipiak Dominik KSS VIS 29,13  
18 Gruszecki Paweł KSS VIS 30,54  
19 Szykuła Waldemar KSS VIS 31,25  
20 Czajkowski Leszek KSS VIS 33,05  
21 Semczuk Bogdan KSS VIS 33,32  
22 Łacek Edward KSS VIS 34,88  
23 Kuchnio Renata KSS VIS 35,86  
24 Zań Jan KSS VIS 35,86  
25 Zorychta Piotr Patron 36,40  
26 Dąbski Tadeusz KSS VIS 38,12  
27 Kasperski Włodziemierz KSS VIS 38,46  
28 Ksiądz Władysław KSS VIS 38,71  
29 Chojna Adam Patron 42,04  
30 Kaniowski Waldemar KSS VIS 70,34  
31 Siemczyk Bogumił KSS VIS 74,50  

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Protokół Nr 4   Blaszanka 2

M-sce Imię i Nazwisko Klub Czas w sek. Uwagi
1 Urban Sławomir KSS VIS 15,01  
2 Kuliga Tomasz KSS VIS 18,52  
3 Staniszewski Jan KSS VIS 19,04  
4 Łukasik Karol KSS VIS 19,67  
5 Rybak Krzysztof KSS VIS 19,68  
6 Kasprzak Mirosław KSS VIS 21,75  
7 Bender Michał KSS VIS 22,34  
8 Czajkowski Leszek KSS VIS 23,67  
9 Kasperski Włodziemierz KSS VIS 24,68  
10 Kapłon Tomasz KSS VIS 25,55  
11 Mochniej Michał KSS VIS 26,21  
12 Kopański Marcin KSS VIS 27,57  
13 Wojciechowski Oliwer KSS VIS 27,74  
14 Knapik Tomasz KSS VIS 27,88  
15 Łacek Edward KSS VIS 27,99  
16 Zań Jan KSS VIS 28,67  
17 Zorychta Piotr Patron 28,95  
18 Gruszecki Paweł KSS VIS 30,01  
19 Filipiak Dominik KSS VIS 30,39  
20 Kapłon Tomasz KSS VIS 30,52  
21 Jakubiak Artur KSS VIS 30,80  
22 Pietrzyk Grzegorz KSS VIS 31,35  
23 Szykuła Waldemar KSS VIS 31,41  
24 Szmołda Mieczysław KSS VIS 32,80  
25 Doraczyński Dariusz KSS VIS 34,26  
26 Chojna Adam Patron 36,21  
27 Semczuk Bogdan KSS VIS 37,36  
28 Dąbski Tadeusz   38,59  
29 Kuchnio Renata KSS VIS 42,45  
30 Siemczyk Bogumił KSS VIS 43,24  
31 Kaniowski Waldemar KSS VIS 53,02  
32 Ksiądz Władysław KSS VIS 61,56  

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Komunikat zawiera 4 protokoły:

Nr 1. Psp-20

Nr 2. Pcz-20 

Nr 3. Blaszanka 1

Nr 4. Blaszanka 2

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy słonecznej pogodzie (15 - 17 st. C ) oraz podmuchach wiatru. Protestów brak. Katering ufundował KSS VIS.

Zawody wspierane dotacją przez współdziałanie z Wojskową Federację Sportu w zakresie organizacji i realizacji przedsięwzięć o charakterze sportowym i rekreacyjnym

na podstawie porozumienia 1/2016/SP.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Andrzej Abramowicz  s. kl. P.

Piotr Dawidek s. kl. II

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Ryszard Suchodolski s. kl. I

Zamość, 03.04.2016 r.