szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Komunikat-ZawodyPSPPCZ-01052016.pdf)Komunikat-ZawodyPSPPCZ-01052016.pdf194 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzeleckie PSP PCZ, Zamość, 01.05.2016r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

Andrzej Abramowicz s. kl. P

Obserwator LZSS

Andrzej Abramowicz s. kl. P

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Jan Staniszewski s. kl. II

Sędzia osi 25m

Jarosław Cieśla s. kl. III

Sędzia osi 25m

Tomasz Kurdziel s. kl. III

Kierownik biura obliczeń

Mariusz Kuchnio s. kl. III

Sędzia biura obliczeń

Marek Jarecki s. kl. I

 

Protokół Nr 1 Psp-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Jakubczyk Jacek

KSS VIS

86

89

175

 

 

2

Jakubczyk Jakub

KS Chemik

88

84

172

2

 

3

Duda Leszek

KSS VIS

86

84

170

2

 

4

Różański Wojciech

KSS VIS

84

81

165

1

 

5

Urban Sławomir

KSS VIS

80

83

163

3

 

6

Łukasik Karol

KSS VIS

84

79

163

1

 

7

Jędruszczak Tomasz

KSS VIS

74

88

162

2

 

8

Rycaj Bartosz

KSS VIS

71

87

158

 

 

9

Skowron Wiesław

KSS VIS

77

79

156

 

 

10

Szmiga Józef

KSS VIS

75

80

155

1

 

11

Kornet Anna

KSS VIS

80

71

151

 

 

12

Paluch Ryszard

KS Snajper

65

85

150

 

 

13

Bender Michał

KSS VIS

72

77

149

1

 

14

Kapłon Tomasz

KSS VIS

76

73

149

1

 

15

Berendt Henryk

KSS VIS

68

81

149

 

 

16

Kowalewski Robert

KS Patron

75

71

146

1

 

17

Szymala Michał

KSS VIS

80

66

146

1

 

18

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

75

70

145

1

 

19

Rycaj Mariusz

KSS VIS

75

70

145

 

 

20

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

74

69

143

 

 

21

Dąbrowski Artur

KSS VIS

72

70

142

 

 

22

Juś Marcin

KSS VIS

69

72

141

1

 

23

Kopański Marcin

KSS VIS

65

75

140

 

 

24

Sławomir Kornet

KSS VIS

76

64

140

 

 

25

Rybak Janusz

KSS VIS

68

70

138

 

 

26

Sowa Dariusz

KSS VIS

71

66

137

1

 

27

Kunasz Robert

KSS VIS

55

74

129

1

 

28

Duher Maciej

KSS VIS

65

59

124

 

 

29

Jakubiak Artur

KSS VIS

41

77

118

 

 

30

Sowiński Piotr

WKS Technik

66

51

117

1

 

31

Bojar Marcin

KSS VIS

66

48

114

 

 

32

Semczuk Bogdan

KSS VIS

54

59

113

 

 

33

Krysiak Tadeusz

KSS VIS

48

63

111

1

 

34

Rybak Krzysztof

KSS VIS

47

64

111

 

 

35

Małek Jan

KS Snajper

48

62

110

 

 

36

Antończak Krzysztof

KSS VIS

51

57

108

 

 

37

Skóra Ryszard

KSS VIS

50

57

107

 

 

38

Król Mariusz

KSS VIS

55

51

106

1

 

39

Hasiak Roman

KSS VIS

51

55

106

 

 

40

Kulik Paweł

KSS VIS

43

58

101

 

 

41

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

37

62

99

 

 

42

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

47

52

99

 

 

43

Sowa Aleksandra

KS Patron

51

48

99

 

 

44

Kuroń Leszek

KSS VIS

55

43

98

 

 

45

Berendt Sławomir

KSS VIS

43

41

84

 

 

46

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

38

45

83

 

 

47

Papuga Marcin

KSS VIS

33

46

79

 

 

48

Cieśla Jarosław

KSS VIS

42

33

75

 

 

49

Skiba Marek

KSS VIS

30

44

74

 

 

50

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

25

43

68

 

 

51

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

23

40

63

 

 

52

Kowal Mariusz

KSS VIS

27

32

59

 

 

53

Antonik Piotr

KSS VIS

34

22

56

 

 

54

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

23

29

52

 

 

55

Jakubczyk Monika

KS Patron

32

20

52

 

 

56

Kurdziel Tomasz

KSS VIS

7

18

25

 

 

57

Staniszewski Jan

KSS VIS

94

95

189

4

PK

58

Jarecki Marek

KSS VIS

82

90

172

3

PK

59

Markowicz Mateusz

KSS VIS

70

76

146

 

PK

60

Papuga Patryk

KSS VIS

62

62

124

 

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2  Pcz-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Jakubczyk Jacek

KSS VIS

90

87

177

3

 

2

Urban Sławomir

KSS VIS

89

88

177

2

 

3

Berendt Henryk

KSS VIS

89

83

172

4

 

4

Skowron Wiesław

KSS VIS

85

83

168

1

 

5

Łukasik Karol

KSS VIS

79

88

167

1

 

6

Kornet Anna

KSS VIS

78

86

164

1

 

7

Bender Michał

KSS VIS

76

87

163

1

 

8

Różański Wojciech

KSS VIS

78

82

160

2

 

9

Kołek Józef

KSS VIS

80

78

158

 

 

10

Rycaj Bartosz

KSS VIS

73

81

154

1

 

11

Sowiński Piotr

KS Technik

72

81

153

1

 

12

Kapłon Tomasz

KSS VIS

80

72

152

 

 

13

Kowalewski Robert

KS Patron

79

72

151

2

 

14

Szmiga Józef

KSS VIS

70

77

147

 

 

15

Sowa Dariusz

KSS VIS

70

68

138

 

 

16

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

62

75

137

 

 

17

Dąbrowski Artur

KSS VIS

59

73

132

1

 

18

Semczuk Bogdan

KSS VIS

55

76

131

1

 

19

Kopański Marcin

KSS VIS

68

63

131

1

 

20

Jakubczyk Jakub

KS Chemik

62

66

128

 

 

21

Król Mariusz

KSS VIS

53

71

124

 

 

22

Krysiak Tadeusz

KSS VIS

52

67

119

 

 

23

Ziółkowski Cezary

KSS VIS

55

64

119

 

 

24

Rybak Janusz

KSS VIS

51

66

117

 

 

25

Skóra Ryszard

KSS VIS

53

64

117

 

 

26

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

48

68

116

 

 

27

Kunasz Robert

KSS VIS

55

51

106

 

 

28

Małek Jan

KS Snajper

61

45

106

 

 

29

Duda Leszek

KSS VIS

56

50

106

 

 

30

Szymala Michał

KSS VIS

41

63

104

2

 

31

Kornet Sławomir

KSS VIS

58

46

104

 

 

32

Rycaj Mariusz

KSS VIS

64

39

103

 

 

33

Hasiak Roman

KSS VIS

42

58

100

1

 

34

Paluch Ryszard

KS Snajper

57

42

99

 

 

35

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

54

42

96

 

 

36

Rybak Krzysztof

KSS VIS

45

42

87

 

 

37

Papuga Marcin

KSS VIS

51

35

86

 

 

38

Antonik Piotr

KSS VIS

35

49

84

 

 

39

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

44

40

84

 

 

40

Jakubiak Artur

KSS VIS

45

38

83

1

 

41

Kulik Paweł

KSS VIS

52

30

82

 

 

42

Berendt Sławomir

KSS VIS 

34

42

76

 

 

43

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

44

26

70

 

 

44

Juś Marcin

KSS VIS

32

36

68

 

 

45

Kowal Mariusz

KSS VIS

34

32

66

 

 

46

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

32

31

63

 

 

47

Bojar Marcin

KSS VIS

26

36

62

 

 

48

Jakubczyk Monika

KS Patron

35

27

62

 

 

49

Sowa Aleksandra

KS Patron

34

26

60

1

 

50

Duher Maciej

KSS VIS

23

36

59

 

 

51

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

9

46

55

 

 

52

Skiba Marek

KSS VIS

21

34

55

 

 

53

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

27

27

54

 

 

54

Kuroń Leszek

KSS VIS

22

28

50

 

 

55

Kurdziel Tomasz

KSS VIS

29

15

44

 

 

56

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

20

21

41

 

 

57

Antończak Krzysztof

KSS VIS

16

20

36

 

 

58

Cieśla Jarosław

KSS VIS

6

6

12

 

 

59

Staniszewski Jan

KSS VIS

92

93

185

2

PK

60

Jarecki Marek

KSS VIS

75

85

160

 

PK

61

Markowicz Mateusz

KSS VIS

71

70

141

 

PK

62

Papuga Patryk

KSS VIS

61

57

118

 

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Komunikat zawiera 2 protokoły:

Nr 1. Psp-20

Nr 2. Pcz-20 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy słonecznej pogodzie (15 - 20 st. C. ) oraz małych podmuchach wiatru. Protestów brak. Katering ufundował KSS VIS.

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Andrzej Abramowicz  s. kl. P.

Jan Staniszewski s. kl. II

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Andrzej Abramowicz  s. kl. P.

Zamość 01.05.2016r.