szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Kom-puchar-KSS-VIS-22052016.pdf)Kom-puchar-KSS-VIS-22052016.pdf205 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY MIĘDZYKLUBOWE OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR KSS VIS

Zamość, 22.05.2016r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Obserwator LZSS

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

JARECKI Marek s. kl. I

Sędzia główny osi 50.

JARECKI Marek s. kl. I

Kierownik biura obliczeń

MARGOL Jan s. kl. I

Sędzia główny osi strzelby

ŁUKASIK Karol s. kl. III

Sędzia osi strzelby  

KULIGA Tomasz s. kl. III

Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

 

Protokół Nr 1  Kdw-L  10

       

 M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Kdw-L

X

Uwagi

1

Różański Wojciech

KSS VIS

81

 

 

2

Nikiel Andrzej

BK Pszczyna

81

 

 

3

Stawikowski Jacek

KSS VIS

80

 

 

4

Ksiądz Władysław

KSS VIS

79

 

 

5

Kapłon Tomasz

KSS VIS

79

 

 

6

Bącal Jerzy

Spartakus

76

 

 

7

Bender Michał

KSS VIS

72

 

 

8

Dąbski Tadeusz

Świt Świdnik

72

 

 

9

Sokal Andrzej

KSS VIS

67

 

 

10

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

67

 

 

11

Czajkowski Leszek

KSS VIS

65

 

 

12

Sowiński Piotr

WKS Technik

63

 

 

13

Kunasz Robert

KSS VIS

62

 

 

14

Rycaj Bartosz

KSS VIS

61

 

 

15

Małek Jan

Snajper Lublin

60

 

 

16

Gruszecki Paweł

KSS VIS

57

 

 

17

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

57

 

 

18

Duher Maciej

KSS VIS

54

 

 

19

Król Mariusz

KSS VIS

52

 

 

20

Dzioch Sebastain

KSS VIS

51

 

 

21

Antończak Krzysztof

KSS VIS

51

 

 

22

Pecka Tomasz

Snajper Lublin

50

 

 

23

Widyma Wojciech

KSS VIS

49

 

 

24

Rycaj Mariusz

KSS VIS

47

 

 

25

Juś Marcin

KSS VIS

46

 

 

26

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

40

 

 

27

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

39

 

 

28

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

38

 

 

29

Maksymowicz Radosław

KSS VIS

36

 

 

30

Semczuk Bogdan

KSS VIS

34

 

 

31

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

31

 

 

32

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

30

 

 

33

Papuga Marcin

KSS VIS

28

 

 

34

Łukasik Karol

KSS VIS

27

 

 

35

Markowicz Mateusz

KSS VIS

21

 

 

36

Spoczyński Marek

KSS VIS

19

 

 

37

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

18

 

 

38

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

18

 

 

39

Duher Szymon

n/z

18

 

 

40

Tor Jacek

KSS VIS

18

 

 

41

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

16

 

 

42

Rybak Krzysztof

KSS VIS

15

 

 

43

Papuga Patryk

KSS VIS

15

 

 

44

Antonik Piotr

KSS VIS

14

 

 

45

Kuron Leszek

KSS VIS

13

 

 

46

Siemionek Marcin

KSS VIS

7

 

 

47

Jarecki Marek

KSS VIS

69

 

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Protokół Nr 2  Kdw-S  10

       

 M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Kdw-S

X

Uwagi

1

Różański Wojciech

KSS VIS

58

 

 

2

Rycaj Bartosz

KSS VIS

50

 

 

3

Czajkowski Leszek

KSS VIS

48

 

 

4

Sokal Andrzej

KSS VIS

44

 

 

5

Semczuk Bogdan

KSS VIS

44

 

 

6

Pecka Tomasz

Snajper Lublin

43

 

 

7

Spoczyński Marek

KSS VIS

42

 

 

8

Stawikowski Jacek

KSS VIS

39

 

 

9

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

37

 

 

10

Rybak Krzysztof

KSS VIS

36

 

 

11

Małek Jan

Snajper Lublin

34

 

 

12

Dzioch Sebastain

KSS VIS

33

 

 

13

Król Mariusz

KSS VIS

32

 

 

14

Nikiel Andrzej

BK Pszczyna

30

 

 

15

Ksiądz Władysław

KSS VIS

29

 

 

16

Bender Michał

KSS VIS

29

 

 

17

Widyma Wojciech

KSS VIS

27

 

 

18

Kapłon Tomasz

KSS VIS

25

 

 

19

Dąbski Tadeusz

Świt Świdnik

25

 

 

20

Papuga Marcin

KSS VIS

25

 

 

21

Duher Maciej

KSS VIS

24

 

 

22

Rycaj Mariusz

KSS VIS

24

 

 

23

Sowiński Piotr

WKS Technik

23

 

 

24

Gruszecki Paweł

KSS VIS

23

 

 

25

Juś Marcin

KSS VIS

23

 

 

26

Kunasz Robert

KSS VIS

21

 

 

27

Antończak Krzysztof

KSS VIS

21

 

 

28

Bącal Jakub

Spartakus

21

 

 

29

Łukasik Karol

KSS VIS

18

 

 

30

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

16

 

 

31

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

15

 

 

32

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

15

 

 

33

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

14

 

 

34

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

14

 

 

35

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

14

 

 

36

Papuga Patryk

KSS VIS

14

 

 

37

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

13

 

 

38

Markowicz Mateusz

KSS VIS

13

 

 

39

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

12

 

 

40

Antonik Piotr

KSS VIS

12

 

 

41

Kuron Leszek

KSS VIS

12

 

 

42

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

11

 

 

43

Siemionek Marcin

KSS VIS

10

 

 

44

Maksymowicz Radosław

KSS VIS

6

 

 

45

Duher Szymon

n/z

6

 

 

46

Tor Jacek

KSS VIS

6

 

 

47

Jarecki Marek

KSS VIS

31

 

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Protokół Nr 3 Razem Kdw-L 10 + Kdw-S 10

       

 M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Kdw-L

Kdw-S

Razem

Uwagi

1

Różański Wojciech

KSS VIS

81

58

139

 

2

Stawikowski Jacek

KSS VIS

80

39

119

 

3

Czajkowski Leszek

KSS VIS

65

48

113

 

4

Nikiel Andrzej

BK Pszczyna

81

30

111

 

5

Sokal Andrzej

KSS VIS

67

44

111

 

6

Rycaj Bartosz

KSS VIS

61

50

111

 

7

Ksiądz Władysław

KSS VIS

79

29

108

 

8

Kapłon Tomasz

KSS VIS

79

25

104

 

9

Bender Michał

KSS VIS

72

29

101

 

10

Dąbski Tadeusz

Świt Świdnik

72

25

97

 

11

Małek Jan

Snajper Lublin

60

34

94

 

12

Pecka Tomasz

Snajper Lublin

50

43

93

 

13

Sowiński Piotr

WKS Technik

63

23

86

 

14

Dzioch Sebastain

KSS VIS

51

33

84

 

15

Król Mariusz

KSS VIS

52

32

84

 

16

Kunasz Robert

KSS VIS

62

21

83

 

17

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

67

14

81

 

18

Gruszecki Paweł

KSS VIS

57

23

80

 

19

Duher Maciej

KSS VIS

54

24

78

 

20

Semczuk Bogdan

KSS VIS

34

44

78

 

21

Bącal Jerzy

Spartakus

76

76

 

22

Widyma Wojciech

KSS VIS

49

27

76

 

23

Antończak Krzysztof

KSS VIS

51

21

72

 

24

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

57

14

71

 

25

Rycaj Mariusz

KSS VIS

47

24

71

 

26

Juś Marcin

KSS VIS

46

23

69

 

27

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

31

37

68

 

28

Spoczyński Marek

KSS VIS

19

42

61

 

29

Papuga Marcin

KSS VIS

28

25

53

 

30

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

40

13

53

 

31

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

38

15

53

 

32

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

39

12

51

 

33

Rybak Krzysztof

KSS VIS

15

36

51

 

34

Łukasik Karol

KSS VIS

27

18

45

 

35

Maksymowicz Radosław

KSS VIS

36

6

42

 

36

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

30

11

41

 

37

Markowicz Mateusz

KSS VIS

21

13

34

 

38

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

18

16

34

 

39

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

18

14

32

 

40

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

16

15

31

 

41

Papuga Patryk

KSS VIS

15

14

29

 

42

Antonik Piotr

KSS VIS

14

12

26

 

43

Kuron Leszek

KSS VIS

13

12

25

 

44

Duher Szymon

n/z

18

6

24

 

45

Tor Jacek

KSS VIS

18

6

24

 

46

Bącal Jakub

Spartakus

 -

21

21

 

47

Siemionek Marcin

KSS VIS

7

10

17

 

48

Jarecki Marek

KSS VIS

69

31

100

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Protokół Nr 4 Blaszanka 1

LP

NAZWISKO I IMIĘ

CZAS

PKT KARNE

WYNIK

1

RYBAK KRZYSZTOF

15,75

0

15,75

2

DUHER SZYMON

15,87

0

15,87

3

MARKOWICZ MATEUSZ

19,35

0

19,35

4

PAPUGA MARCIN

19,91

0

19,91

5

CZAJKOWSKI LESZEK

16,41

5

21,41

6

BENDER MICHAŁ

16,79

5

21,79

7

DĄBROWIECKI TOMASZ

21,91

0

21,91

8

DUHER MACIEJ

24,08

0

24,08

9

SZMOŁDA MIECZYSŁAW

19,19

5

24,19

10

PECKA TOMASZ

19,37

5

24,37

11

SĘDŁAK ARKADIUSZ

20,18

5

25,18

12

KUNASZ ROBERT

20,79

5

25,79

13

KAPŁON TOMASZ

21,65

5

26,65

14

KUŚMIERCZYK MARCIN

27,00

0

27,00

15

ŻĄDKOWSKI TOMASZ

17,93

10

27,93

16

GRUSZECKI PAWEŁ

23,97

5

28,97

17

TOR JACEK

26,13

5

31,13

18

MAZUREK TADEUSZ

27,93

5

32,93

19

SPOCZYŃSKI MAREK

29,27

5

34,27

20

JARECKI MAREK

29,37

5

34,37

21

PAPUGA PATRYK

21,46

15

36,46

22

KRÓL MARIUSZ

42,41

5

47,41

23

CZAJKOWSKA WIOLETTA

62,98

5

67,98

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Komunikat zawiera 4 protokoły:

Nr 1. Kdw-L 10

Nr 2. Kdw-S 10 

Nr 3. Razem Kdw-L 10 + Kdw-S 10

Nr 4. Blaszanka 1

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy słonecznej pogodzie (20 - 25 st. C.) oraz małych podmuchach wiatru. Protestów brak.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

JARECKI Marek s. kl. I

 

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Zamość 22.05.2016 r.