szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Komunikat-Wszechstr-strzelec-2016.pdf)Komunikat-Wszechstr-strzelec-2016.pdf354 kB

 KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY MIĘDZYKLUBOWE OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE 

Turniej Wszechstronnego Strzelca

Zamość, 05.06.2016r.

 Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Obserwator LZSS

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

DAWIDEK Piotr s. kl. II

Sędzia główny osi 25m.

SZMIGA Józef s. kl. III

Sędzia osi 25m.

JARECKI Marek s. kl. I

Sędzia główny osi 50m.

SKOWRON Wiesław s. kl. II

Sędzia osi 50m.

MARGOL Jan s. kl. I

Kierownik biura obliczeń

BERENDT Henryk s. kl. I

Sędzia biura obliczeń

SOWA Adam s. kl III

Sędzia biura obliczeń

JAKUBCZYK Jacek s. kl III

 

Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

Zawody wspierane dotacją przez współdziałanie z Wojskową Federację Sportu w zakresie organizacji i realizacji

przedsięwzięć o charakterze sportowym i rekreacyjnym na podstawie porozumienia 1/2016/SP.

 

 

Protokół Nr 1 Kdw-L 10

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Kdw-L 10

X

1

Czajkowski Leszek

KSS VIS

82

1

2

Kornet Anna

KSS VIS

79

2

3

Skowron Wiesław

KSS VIS

76

 

4

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

76

 

5

Szmiga Józef

KSS VIS

75

 

6

Kapeluszny Piotr

KSS VIS

75

 

7

Bender Michał

KSS VIS

74

 

8

Bącal Jerzy

PTS Spartakus

73

 

9

Rycaj Bartosz

KSS VIS

73

 

10

Juś Marcin

KSS VIS

73

 

11

Ciekot Filip

KSS VIS

71

 

12

Dąbski Tadeusz

TTKF Świt

70

 

13

Ksiądz Władyslaw

KSS VIS

70

 

14

Łukasik Karol

KSS VIS

69

 

15

Sokal Andrzej

KSS VIS

69

 

16

Dzioch Sebastian

KSS VIS

68

 

17

Maksymowicz Radosław

KSS VIS

66

 

18

Rybak Krzysztof

KSS VIS

66

 

19

Antończak Krzysztof

KSS VIS

66

 

20

Kunasz Robert

KSS VIS

64

 

21

Ligaj Leszek

KSS VIS

63

 

22

Mazur Bogdan

KSS VIS

58

 

23

Kulik Paweł

KSS VIS

58

 

24

Knapik Tomasz

KSS VIS

57

 

25

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

56

1

26

Kiełb Mateusz

KSS VIS

56

 

27

Piech Zbigniew

KSS VIS

56

 

28

Czajkowski Marek

KSS VIS

55

 

29

Sowa Dariusz

KSS VIS

53

 

30

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

53

 

31

Widyma Wojciech

KSS VIS

52

 

32

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

52

 

33

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

49

 

34

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

49

 

35

Kuliga Tomasz

KSS VIS

48

 

36

Łacek Edward

KSS VIS

48

 

37

Blicharz Zbigniew

KSS VIS

48

 

38

Kapłon Tomasz

KSS VIS

47

 

39

Pietrzak Krzysztof

KSS VIS

46

 

40

Antonik Piotr

KSS VIS

46

 

41

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

46

 

42

Staniszewski Jan

KSS VIS

44

 

43

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

44

 

44

Wiśniewski Piotr

KSS VIS

44

 

45

Rycaj Mariusz

KSS VIS

43

 

46

Spoczyński Marek

KSS VIS

43

 

47

Adamczak Jolanta

KSS VIS

42

 

48

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

42

 

49

Król Mariusz

KSS VIS

41

 

50

Gruszecki Paweł

KSS VIS

37

 

51

Sowiński Piotr

WKS Technik

37

 

52

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

36

 

53

Postój Ireneusz

KSS VIS

36

 

54

Sowa Adam

KSS VIS

34

 

55

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

33

 

56

Jankowski Paweł

KSS VIS

32

 

57

Kuchnio Renata

KSS VIS

32

 

58

Żądkowski Zenon

n/z

31

 

59

Derewicz Adam

KSS VIS

30

 

60

Wójcik Marcin

KSS VIS

28

 

61

Rutkowski Michał

PTS Spartakus

28

 

62

Skiba Marek

KSS VIS

28

 

63

Bącal Jakub

PTS Spartakus

27

 

64

Zań Jan

KSS VIS

26

 

65

Markowicz Mateusz

KSS VIS

25

 

66

Wojciechowski Oliwer

KSS VIS

24

 

67

Turczyn Marcin

KSS VIS

20

 

68

Smyjewski Rafał

KSS VIS

19

 

69

Kędra Mariusz

PTS Spartakus

17

 

70

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

11

 

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Protokół Nr 2  Kdw-S 10

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Kdw-S 10

X

1

Staniszewski Jan

KSS VIS

60

 

2

Skowron Wiesław

KSS VIS

53

 

3

Sokal Andrzej

KSS VIS

53

 

4

Łukasik Karol

KSS VIS

44

 

5

Kiełb Mateusz

KSS VIS

44

 

6

Dzioch Sebastian

KSS VIS

43

 

7

Rycaj Bartosz

KSS VIS

38

 

8

Juś Marcin

KSS VIS

38

 

9

Ligaj Leszek

KSS VIS

36

1

10

Żądkowski Zenon

n/z

33

 

11

Antończak Krzysztof

KSS VIS

32

 

12

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

31

 

13

Rycaj Mariusz

KSS VIS

31

 

14

Spoczyński Marek

KSS VIS

31

 

15

Kapłon Tomasz

KSS VIS

30

 

16

Łacek Edward

KSS VIS

30

 

17

Widyma Wojciech

KSS VIS

30

 

18

Kulik Paweł

KSS VIS

30

 

19

Wiśniewski Piotr

KSS VIS

29

 

20

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

28

 

21

Król Mariusz

KSS VIS

27

 

22

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

27

 

23

Dowa Dariusz

KSS VIS

26

 

24

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

26

 

25

Kornet Anna

KSS VIS

25

 

26

Ciekot Filip

KSS VIS

25

 

27

Czajkowska Wiotetta

KSS VIS

25

 

28

Kapeluszny Piotr

KSS VIS

25

 

29

Czajkowski Marek

KSS VIS

24

 

30

Sowiński Piotr

WKS Technik

24

 

31

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

22

 

32

Mazur Bogdan

KSS VIS

22

 

33

Postój Ireneusz

KSS VIS

22

 

34

Szmiga Józef

KSS VIS

21

 

35

Ksiądz Władyslaw

KSS VIS

21

 

36

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

21

 

37

Czakowski Leszek

KSS VIS

20

 

38

Dąbski Tadeusz

TTKF Świt

20

 

39

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

20

 

40

Kuchnio Renata

KSS VIS

20

 

41

Rybak Krzysztof

KSS VIS

20

 

42

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

19

 

43

Piech Zbigniew

KSS VIS

19

 

44

Kunasz Robert

KSS VIS

19

 

45

Pietrzak Krzysztof

KSS VIS

18

 

46

Derwewicz Adam

KSS VIS

18

 

47

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

17

 

48

Wojciechowski Oliwer

KSS VIS

17

 

49

Bącal Jerzy

PTS Spartakus

16

 

50

Kuliga Tomasz

KSS VIS

16

 

51

Smyjewski Rafał

KSS VIS

16

 

52

Rutkowski Michał

PTS Spartakus

16

 

53

Gruszecki Paweł

KSS VIS

15

 

54

Sowa Adam

KSS VIS

14

 

55

Knapik Tomasz

KSS VIS

13

 

56

Jankowski Paweł

KSS VIS

13

 

57

Blicharz Zbigniew

KSS VIS

13

 

58

Antonik Piotr

KSS VIS

12

 

59

Adamczak Jolanta

KSS VIS

12

 

60

Zań Jan

KSS VIS

12

 

61

Kędra Mariusz

PTS Spartakus

11

 

62

Markowicz Mateusz

KSS VIS

11

 

63

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

11

 

64

Skiba Marek

KSS VIS

11

 

65

Bender Michał

KSS VIS

10

 

66

Maksymowicz Radosław

KSS VIS

9

 

67

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

6

 

68

Wójcik Marcin

KSS VIS

3

 

69

Turczyn Marcin

KSS VIS

2

 

70

Bącal Jakub

PTS Spartakus

0

 

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Protokół Nr 3   Pcz 10

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Pcz 10

X

1

Staniszewski Jan

KSS VIS

91

1

2

Łukasik Karol

KSS VIS

90

1

3

Sowiński Piotr

WKS Technik

85

2

4

Sokal Andrzej

KSS VIS

81

 

5

Mołodecki Ireneusz

WKS Technik

81

 

6

Rycaj Bartosz

KSS VIS

80

 

7

Skowron Wiesław

KSS VIS

78

1

8

Sowa Dariusz

KSS VIS

76

1

9

Jarecki Marek

KSS VIS

74

 

10

Bender Michał

KSS VIS

73

1

11

Kornet Anna

KSS VIS

73

 

12

Szmiga Józef

KSS VIS

71

 

13

Ligaj Leszek

n/z

69

1

14

Mołodecki Bartłomiej

WKS Technik

68

 

15

Knapik Tomasz

KSS VIS

67

 

16

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

67

 

17

Kiełb Mateusz

KSS VIS

67

 

18

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

62

1

19

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

62

 

20

Łacek Edward

KSS VIS

62

 

21

Kulik Paweł

KSS VIS

62

 

22

Gruszecki Paweł

KSS VIS

62

 

23

Bącal Jerzy

PTS Spartakus

61

 

24

Kapłon Tomasz

KSS VIS

61

 

25

Rycaj Mariusz

KSS VIS

60

 

26

Antończak Krzysztof

KSS VIS

57

1

27

Spoczyński Marek

KSS VIS

55

 

28

Król Mariusz

KSS VIS

53

 

29

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

52

 

30

Skóra Ryszard

KSS VIS

52

 

31

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

51

 

32

Kuliga Tomasz

KSS VIS

51

 

33

Kuchnio Renata

KSS VIS

50

 

34

Ciekot Filip

KSS VIS

50

 

35

Czakowski Marek

KSS VIS

49

 

36

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

49

 

37

Adamczak Jolanta

KSS VIS

48

 

38

Czajkowski Leszek

KSS VIS

47

 

39

Smyjewski Rafał

KSS VIS

43

 

40

Jankowski Paweł

KSS VIS

40

 

41

Antonik Piotr

KSS VIS

40

 

42

Bącal Jakub

PTS Spartakus

36

 

43

Kunasz Robert

KSS VIS

35

 

44

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

35

 

45

Ksiądz Władyslaw

KSS VIS

35

 

46

Postój Ireneusz

KSS VIS

34

 

47

Juś Marcin

KSS VIS

33

 

48

Bielak Ryszard

KSS VIS

33

 

49

Kapeluszny Piotr

KSS VIS

31

 

50

Blicharz Zbigniew

KSS VIS

29

 

51

Żądkowski Zenon

n/z

27

 

52

Rutkowski Michał

PTS Spartakus

27

 

53

Kędra Mariusz

PTS Spartakus

25

 

54

Markowicz Mateusz

KSS VIS

24

 

55

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

21

 

56

Sowa Adam

KSS VIS

20

 

57

Zań Jan

KSS VIS

19

 

58

Wójcik Marcin

KSS VIS

19

 

59

Dzioch Sebastian

KSS VIS

17

 

60

Maksymowicz Radosław

KSS VIS

14

 

61

Wojciechowski Oliwer

KSS VIS

13

 

62

Skiba Marek

KSS VIS

13

 

63

Rybak Krzysztof

KSS VIS

13

 

64

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

13

 

65

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

12

 

66

Piech Zbigniew

KSS VIS

9

 

67

Mazur Bogdan

KSS VIS

9

 

68

Derewicz Adam

KSS VIS

7

 

69

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

4

 

70

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

4

 

71

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

4

 

72

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

2

 

73

Pietrzak Krzysztof

n/z

0

 

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Protokół Nr 4   Psp 10

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Psp 10

X

1

Staniszewski Jan

KSS VIS

92

2

2

Szmiga Józef

KSS VIS

90

1

3

Rycaj Bartosz

KSS VIS

90

 

4

Jarecki Marek

KSS VIS

88

2

5

Knapik Tomasz

KSS VIS

85

1

6

Kapłon Tomasz

KSS VIS

85

 

7

Spoczyński Marek

KSS VIS

82

2

8

Czajkowski Leszek

KSS VIS

81

1

9

Gruszecki Paweł

KSS VIS

81

 

10

Kornet Anna

KSS VIS

81

 

11

Sowiński Piotr

WKS Technik

80

1

12

Łukasik Karol

KSS VIS

79

1

13

Ciekot Filip

KSS VIS

79

 

14

Kiełb Mateusz

KSS VIS

78

 

15

Ligaj Leszek

n/z

77

1

16

Skowron Wiesław

KSS VIS

77

1

17

Mołodecki Ireneusz

WKS Technik

74

 

18

Bender Michał

KSS VIS

74

 

19

Rycaj Mariusz

KSS VIS

74

 

20

Smyjewski Rafał

KSS VIS

72

 

21

Wójcik Marcin

KSS VIS

71

1

22

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

71

 

23

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

69

 

24

Antonik Piotr

KSS VIS

68

 

25

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

67

 

26

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

67

 

27

Rutkowski Michał

PTS Spartakus

65

1

28

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

65

 

29

Sokal Andrzej

KSS VIS

65

 

30

Jankowski Paweł

KSS VIS

64

 

31

Łacek Edward

KSS VIS

64

 

32

Kulik Paweł

KSS VIS

63

 

33

Rybak Krzysztof

KSS VIS

63

 

34

Czajkowski Marek

KSS VIS

62

 

35

Antończak Krzysztof

KSS VIS

61

 

36

Skóra Ryszard

KSS VIS

59

 

37

Kuliga Tomasz

KSS VIS

58

 

38

Sowa Dariusz

KSS VIS

57

 

39

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

56

 

40

Mołodecki Bartłomiej

WKS Technik

54

 

41

Juś Marcin

KSS VIS

54

 

42

Kuchnio Renata

KSS VIS

54

 

43

Kapeluszny Piotr

KSS VIS

53

 

44

Kunasz Robert

KSS VIS

49

 

45

Sowa Adam

KSS VIS

47

 

46

Dzioch Sebastian

KSS VIS

47

 

47

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

45

 

48

Adamczak Jolanta

KSS VIS

45

 

49

Bącal Jerzy

PTS Spartakus

44

 

50

Ksiądz Władyslaw

KSS VIS

43

 

51

Król Mariusz

KSS VIS

42

 

52

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

42

 

53

Postój Ireneusz

KSS VIS

42

 

54

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

41

 

55

Bącal Jakub

PTS Spartakus

40

 

56

Blicharz Zbigniew

KSS VIS

38

 

57

Markowicz Mateusz

KSS VIS

38

 

58

Pietrzak Krzysztof

n/z

35

 

59

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

32

 

60

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

32

 

61

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

32

 

62

Maksymowicz Radosław

KSS VIS

31

 

63

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

30

 

64

Mazur Bogdan

KSS VIS

29

 

65

Turczyn Marcin

KSS VIS

24

 

66

Piech Zbigniew

KSS VIS

22

 

67

Derewicz Adam

KSS VIS

20

 

68

Żądkowski Zenon

n/z

18

 

69

Kędra Mariusz

PTS Spartakus

15

 

70

Zań Jan

KSS VIS

12

 

71

Skiba Marek

KSS VIS

6

 

72

Wojciechowski Oliwer

KSS VIS

6

 

73

Hanejko Eugenuisz

KSS VIS

6

 

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Protokół Nr  5 Razem Kdw-L 10, Kdw-S 10, Pcz-10, Psp 10

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Kdw-L 10

Kdw-S 10

Pcz 10

Psp 10

Razem

1

Staniszewski Jan

KSS VIS

44

60

91

92

287

2

Skowron Wiesław

KSS VIS

76

53

78

77

284

3

Łukasik Karol

KSS VIS

69

44

90

79

282

4

Rycaj Bartosz

KSS VIS

73

38

80

90

281

5

Sokal Andrzej

KSS VIS

69

53

81

65

268

6

Kornet Anna

KSS VIS

79

25

73

81

258

7

Szmiga Józef

KSS VIS

75

21

71

90

257

8

Kiełb Mateusz

KSS VIS

56

44

67

78

245

9

Ligaj Leszek

n/z

63

36

69

77

245

10

Bender Michał

KSS VIS

74

10

73

74

231

11

Czajkowski Leszek

KSS VIS

82

20

47

81

230

12

Sowiński Piotr

WKS Technik

37

24

85

80

226

13

Ciekot Filip

KSS VIS

71

25

50

79

225

14

Kapłon Tomasz

KSS VIS

47

30

61

85

223

15

Knapik Tomasz

KSS VIS

57

13

67

85

222

16

Antończak Krzysztof

KSS VIS

66

32

57

61

216

17

Kulik Paweł

KSS VIS

58

30

62

63

213

18

Sowa Dariusz

KSS VIS

53

26

76

57

212

19

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

52

26

62

71

211

20

Spoczyński Marek

KSS VIS

43

31

55

82

211

21

Rycaj Mariusz

KSS VIS

43

31

60

74

208

22

Łacek Edward

KSS VIS

48

30

62

64

204

23

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

46

22

67

65

200

24

Juś Marcin

KSS VIS

73

38

33

54

198

25

Gruszecki Paweł

KSS VIS

37

15

62

81

195

26

Bącal Jerzy

KSS VIS

73

16

61

44

194

27

Czajkowski Marek

KSS VIS

55

24

49

62

190

28

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

53

17

49

67

186

29

Kapeluszny Piotr

KSS VIS

75

25

31

53

184

30

Dzioch Sebastian

KSS VIS

68

43

17

47

175

31

Kuliga Tomasz

KSS VIS

48

16

51

58

173

32

Ksiądz Władyslaw

KSS VIS

70

21

35

43

169

33

Kunasz Robert

KSS VIS

64

19

35

49

167

34

Antonik Piotr

KSS VIS

46

12

40

68

166

35

Król Mariusz

KSS VIS

41

27

53

42

163

36

Rybak Krzysztof

KSS VIS

66

20

13

63

162

37

Kuchnio Renata

KSS VIS

32

20

50

54

156

38

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

42

21

35

56

154

39

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

44

27

13

67

151

40

Smyjewski Rafał

KSS VIS

19

16

43

72

150

41

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

76

31

12

30

149

42

Jankowski Paweł

KSS VIS

32

13

40

64

149

43

Adamczak Jolanta

KSS VIS

42

12

48

45

147

44

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

11

11

52

69

143

45

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

56

28

21

32

137

46

Rutkowski Michał

PTS Spartakus

28

16

27

65

136

47

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

33

20

51

32

136

48

Wójcik Marcin

KSS VIS

28

3

19

71

121

49

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

49

25

4

42

120

50

Maksymowicz Radosław

KSS VIS

66

9

14

31

120

51

Mazur Bogdan

KSS VIS

58

22

9

29

118

52

Sowa Adam

KSS VIS

34

14

20

47

115

53

Żądkowski Zenon

n/z

31

33

27

18

109

54

Piech Zbigniew

KSS VIS

56

19

9

22

106

55

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

49

6

4

45

104

56

Bącal Jakub

PTS Spartakus

27

0

36

40

103

57

Pietrzak Krzysztof

n/z

46

18

0

35

99

58

Markowicz Mateusz

KSS VIS

25

11

24

38

98

59

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

36

19

2

32

89

60

Derewicz Adam

KSS VIS

30

18

7

20

75

61

Zań Jan

KSS VIS

26

12

19

12

69

62

Kędra Mariusz

PTS Spartakus

17

11

25

15

68

63

Wojciechowski Oliwer

KSS VIS

24

17

13

6

60

64

Skiba Marek

KSS VIS

28

11

13

6

58

65

Turczyn Marcin

KSS VIS

20

2

0

24

46

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Komunikat zawiera 5 protokołów:

Nr 1. Kdw-L 10

Nr 2. Kdw-S 10 

Nr 3. Pcz 10

Nr 4. Psp 10

Nr 5. Razem Kdw-L 10, Kdw-S 10, Pcz-10, Psp 10

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy słonecznej pogodzie (20 - 25 st. C. )

oraz małych podmuchach wiatru. Protestów brak. Katering ufundował KSS VIS.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

DAWIDEK Piotr s. kl. II

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba

sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Zamość 05.06.2016 r.