szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (puchar-dow-3bz-2016.pdf)puchar-dow-3bz-2016.pdf204 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzeleckie Puchar Dowódcy 3bz,

Zamość, 14.08.2016r.

 

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Obserwator LZSS

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Sędzia główny osi 25m.

KURDZIEL Tomasz s. kl. III

Kierownik biura obliczeń

BERENDT Henryk s. kl. I

Sędzia biura obliczeń

SOWA Adam s. kl III

Sędzia biura obliczeń

SZMIGA Józef s. kl. III

 Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

 

Protokół Nr 1 PSP-20

 M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Berendt Henryk

KSS VIS

91

93

184

1

 

2

Urban Sławomir

KSS VIS

84

88

172

2

 

3

Kornet Anna

KSS VIS

88

83

171

2

 

4

Skowron Wiesław

KSS VIS

83

87

170

1

 

5

Kubecki Jan

10 LOK

82

85

167

1

 

6

Jarecki Marek

KSS VIS

77

88

165

1

 

7

Budzisz Wojciech

KSS VIS

84

79

163

1

 

8

Bender Michał

KSS VIS

76

83

159

 

 

9

Gruszecka Monika

n/z

80

79

159

1

 

10

Knapik Tomasz

KSS VIS

81

77

158

 

 

11

Źródło Jacek

KSS VIS

73

85

158

1

 

12

Dąbrowski Artur

KSS VIS

71

85

156

 

 

13

Szmiga Józef

KSS VIS

75

81

156

 

 

14

Gruszecki Paweł

KSS VIS

85

70

155

2

 

15

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

86

68

154

1

 

16

Rycaj Bartosz

KSS VIS

78

75

153

1

 

17

Kołek Józef

KSS VIS

82

67

149

 

 

18

Paluch Ryszard

Snajper

73

74

147

1

 

19

Sowiński Piotr

Technik

71

75

146

1

 

20

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

67

79

146

 

 

21

Jakubiak Artur

KSS VIS

75

70

145

 

 

22

Gołąb Andrzej

KSS VIS

79

63

142

 

 

23

Rybak Janusz

KSS VIS

75

66

141

2

 

24

Murat Grzegorz

KSS VIS

69

70

139

 

 

25

Niedziela Marek

Spartakus

73

63

136

 

 

26

Wojtaszek Wojciech

FunGun

59

71

130

 

 

27

Hasiak Roman

KSS VIS

73

51

124

 

 

28

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

54

66

120

1

 

29

Skiba Marek

KSS VIS

55

60

115

 

 

30

Antończak Krzysztof

KSS VIS

55

58

113

 

 

31

Kapłon Tomasz

KSS VIS

55

57

112

1

 

32

Skóra Ryszard

KSS VIS

53

59

112

 

 

33

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

56

53

109

 

 

34

Małek Jan

Snajper

49

59

108

1

 

35

Antonik Piotr

KSS VIS

46

60

106

 

 

36

Duher Maciej

KSS VIS

49

52

101

1

 

37

Bącal Jakub

Spartakus

60

40

100

 

 

38

Albrecht Mariusz

KSS VIS

47

49

96

1

 

39

Pinkiewicz Adam

10 LOK

42

50

92

 

 

40

Papuga Marcin

KSS VIS

23

47

70

 

 

41

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

34

33

67

 

 

42

Twaróg Zbigniew

KSS VIS

58

0

58

 

 

43

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

25

31

56

 

 

44

Bielak Ryszard

KSS VIS

26

25

51

 

 

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2  PCZ-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Berendt Henryk

KSS VIS

81

91

172

3

 

2

Kołek Józef

KSS VIS

83

89

172

 

 

3

Kubecki Jan

10 LOK

82

86

168

1

 

4

Skowron Wiesław

KSS VIS

85

83

168

1

 

5

Kornet Anna

KSS VIS

85

79

164

 

 

6

Sowiński Piotr

Technik

85

78

163

2

 

7

Rycaj Bartosz

KSS VIS

72

90

162

3

 

8

Źródło Jacek

KSS VIS

76

86

162

2

 

9

Niedziela Marek

Spartakus

81

81

162

1

 

10

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

72

88

160

2

 

11

Budzisz Wojciech

KSS VIS

81

77

158

3

 

12

Knapik Tomasz

KSS VIS

75

80

155

2

 

13

Urban Sławomir

KSS VIS

77

78

155

 

 

14

Jarecki Marek

KSS VIS

79

75

154

 

 

15

Dąbrowski Artur

KSS VIS

84

69

153

 

 

16

Szmiga Józef

KSS VIS

80

71

151

 

 

17

Wojtaszek Wojciech

FunGun

72

67

139

 

 

18

Gruszecka Monika

n/z

65

69

134

 

 

19

Bender Michał

KSS VIS

61

72

133

 

 

20

Pinkiewicz Adam

10 LOK

59

67

126

 

 

21

Gruszecki Paweł

KSS VIS

56

68

124

 

 

22

Paluch Ryszard

Snajper

60

63

123

1

 

23

Rybak Janusz

KSS VIS

55

62

117

1

 

24

Hasiak Roman

KSS VIS

56

60

116

 

 

25

Skiba Marek

KSS VIS

54

56

110

 

 

26

Kapłon Tomasz

KSS VIS

56

54

110

 

 

27

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

63

46

109

 

 

28

Kapciak Grzegorz

n/z

53

53

106

 

 

29

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

54

52

106

 

 

30

Kuchnio Renata

KSS VIS

49

49

98

 

 

31

Bącal Jakub

Spartakus

51

47

98

 

 

32

Murat Grzegorz

KSS VIS

47

48

95

 

 

33

Skóra Ryszard

KSS VIS

48

43

91

 

 

34

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

63

28

91

 

 

35

Małek Jan

Snajper

53

35

88

 

 

36

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

37

36

73

 

 

37

Ducher Maciej

KSS VIS

43

21

64

 

 

38

Twaróg Zbigniew

KSS VIS

56

0

56

 

 

39

Papuga Marcin

KSS VIS

29

18

47

 

 

40

Jakubiak Artur

KSS VIS

24

17

41

 

 

41

Antończak Krzysztof

KSS VIS

32

4

36

 

 

42

Albrecht Mariusz

KSS VIS

7

22

29

 

 

43

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

4

3

7

 

 

44

Antonik Piotr

KSS VIS

2

2

4

 

 

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 3   Razem Psp-20 Pcz-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

PSP-20

PCZ-20

RAZEM

Uwagi

1

Berendt Henryk

KSS VIS

184

172

356

 

2

Skowron Wiesław

KSS VIS

170

168

338

 

3

Kornet Anna

KSS VIS

171

164

335

 

4

Kubecki Jan

10 LOK

167

168

335

 

5

Urban Sławomir

KSS VIS

172

155

327

 

6

Kołek Józef

KSS VIS

149

172

321

 

7

Budzisz Wojciech

KSS VIS

163

158

321

 

8

Źródło Jacek

KSS VIS

158

162

320

 

9

Jarecki Marek

KSS VIS

165

154

319

 

10

Rycaj Bartosz

KSS VIS

153

162

315

 

11

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

154

160

314

 

12

Knapik Tomasz

KSS VIS

158

155

313

 

13

Dąbrowski Artur

KSS VIS

156

153

309

 

14

Sowiński Piotr

Technik

146

163

309

 

15

Szmiga Józef

KSS VIS

156

151

307

 

16

Niedziela Marek

Spartakus

136

162

298

 

17

Gruszecka Monika

n/z

159

134

293

 

18

Bender Michał

KSS VIS

159

133

292

 

19

Gruszecki Paweł

KSS VIS

155

124

279

 

20

Paluch Ryszard

Snajper

147

123

270

 

21

Wojtaszek Wojciech

FunGun

130

139

269

 

22

Rybak Janusz

KSS VIS

141

117

258

 

23

Hasiak Roman

KSS VIS

124

116

240

 

24

Murat Grzegorz

KSS VIS

139

95

234

 

25

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

120

106

226

 

26

Skiba Marek

KSS VIS

115

110

225

 

27

Kapłon Tomasz

KSS VIS

112

110

222

 

28

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

109

109

218

 

29

Pinkiewicz Adam

10 LOK

92

126

218

 

30

Skóra Ryszard

KSS VIS

112

91

203

 

31

Bącal Jakub

Spartakus

100

98

198

 

32

Małek Jan

Snajper

108

88

196

 

33

Jakubiak Artur

KSS VIS

145

41

186

 

34

Duher Maciej

KSS VIS

101

64

165

 

35

Antończak Krzysztof

KSS VIS

113

36

149

 

36

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

146

0

146

 

37

Gołąb Andrzej

KSS VIS

142

0

142

 

38

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

67

73

140

 

39

Albrecht Mariusz

KSS VIS

96

29

125

 

40

Papuga Marcin

KSS VIS

70

47

117

 

41

Twaróg Zbigniew

KSS VIS

58

56

114

 

42

Antonik Piotr

KSS VIS

106

4

110

 

43

Kapciak Grzegorz

n/z

0

106

106

 

44

Kuchnio Renata

KSS VIS

0

98

98

 

45

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

0

91

91

 

46

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

56

7

63

 

47

Bielak Ryszard

KSS VIS

51

0

51

 

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Komunikat zawiera 3 protokoły:

Nr 1. Psp-20

Nr 2. Pcz-20 

Nr 3. Razem Psp-20, Pcz-20

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów.

Zawody rozegrano przy słonecznej pogodzie (20 - 25 st. C. ) oraz małych podmuchach wiatru. Protestów brak. Katering ufundował KSS VIS.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Zamość 14.08.2016 r.