szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (puchar-dow-1bz-2016.pdf)puchar-dow-1bz-2016.pdf162 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzeleckie

Puchar Dowódcy 1bz,

Srebrzyszcze, 15.08.2016r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Obserwator LZSS

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

STANISZEWSKI Jan s. kl. II

Sędzia główny osi 300m.

DAWIDEK Piotr s. kl. II

Sędzia osi 300m.

KURDZIEL Tomasz s. kl. III

Kierownik biura obliczeń

MAJEWSKI Mirosław s. kl. II

Sędzia tarczowni 300m.

PANASIUK Artur s. kl. III

 Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”, kadra 1bz i kadra CSS Feniks.

 

Protokół Nr 1 KCZ 3x10 OPEN

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

100m

200m

300m

Razem

Uwagi

1

Kulik Marek

 -

100

97

87

284

 

2

Panasiuk Artur

1bz Chełm

100

97

85

282

 

3

Parys Jarosław

1bz Chełm

100

94

86

280

 

4

Grzybowski Dariusz

Spartakus

100

93

86

279

 

5

Piątek Tomasz

1bz Chełm

100

93

85

278

 

6

Małek Jan

Snajper

98

92

86

276

 

7

Wiesiołek Radosław

1bz Chełm

99

90

84

273

 

8

Klecha Paweł

1bz Chełm

100

91

82

273

 

9

Mateńko Szymon

1bz Chełm

98

89

78

265

 

10

Zorychta Przemysław

 -

97

91

74

262

 

11

Głąb Grzegorz

 -

95

93

70

258

 

12

Kapłon Tomasz

KSS VIS

100

91

61

252

 

13

Borkowski Aleksander

 -

94

87

70

251

 

14

Zorychta Piotr

KSS VIS

96

89

65

250

 

15

Brewczak Kazimierz

 -

97

83

56

236

 

16

Woszczek Ireneusz

 -

82

71

79

232

 

17

Dzioch Sebastian

KSS VIS

89

79

64

232

 

18

Nogalski Adam

 -

98

75

53

226

 

19

Kowalewski Robert

 -

88

63

61

212

 

20

Redzik Łukasz

 -

95

75

27

197

 

21

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

92

69

10

171

 

22

Łukasik Karol

KSS VIS

96

73

1

170

 

23

Palczyński Rafał

1bz Chełm

74

42

20

136

 

24

Kuliga Tomasz

KSS VIS

87

29

10

126

 

25

Kiersztyn Sławomir

KSS VIS

93

21

0

114

 

26

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

48

0

34

82

 

27

Wysocki Stanisław

1bz Chełm

0

0

83

83

PK

28

Adamowicz Maria

NOSG Chełm

0

0

83

83

PK

29

Gromaszek Rafał

1bz Chełm

0

0

72

72

PK

30

Bosacki Łukasz

1bz Chełm

0

0

66

66

PK

31

Żelazny Kamil

1bz Chełm

0

0

64

64

PK

32

Zimny Paweł

1bz Chełm

0

0

56

56

PK

33

Słowik Kamil

1bz Chełm

0

0

43

43

PK

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2  KCZ3x10 STANDARD

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

100m

200m

300m

Razem

Uwagi

1

Małek Jan

Snajper

95

96

90

281

 

2

Grzybowski Dariusz

Spartakus

78

85

82

245

 

3

Rycaj Bartosz

KSS VIS

86

71

81

238

 

4

Jakubiak Artur

KSS VIS

78

86

68

232

 

5

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

63

85

68

216

 

6

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

78

74

57

209

 

7

Urban Sławomir

KSS VIS

76

69

58

203

 

8

Łukasik Karol

KSS VIS

74

36

74

184

 

9

Ilczuk Marek

Patron

78

65

26

169

 

10

Czajkowski Marek

KSS VIS

81

49

26

156

 

11

Gruszecki Paweł

KSS VIS

81

27

37

145

 

12

Knapik Tomasz

KSS VIS

36

40

12

88

 

13

Kurdziel Tomasz

KSS VIS

28

26

27

81

 

14

Bender Michał

KSS VIS

43

13

21

77

 

15

Sobiesiak Sławomir

 -

67

2

7

76

 

16

Antończak Krzysztof

KSS VIS

31

10

15

56

 

17

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

16

0

0

16

 

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Komunikat zawiera 2 protokoły:

Nr 1. KCZ 3x10 OPEN

Nr 2. KCZ 3x10 STANDARD

 

Zawody rozegrano na strzelnicy garnizonowej Chełm Srebrzyszcze zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów.

Zawody rozegrano przy słonecznej pogodzie (18 - 25 st. C. ) oraz małych podmuchach wiatru. Protestów brak.

Katering ufundował Dowódca 1 bz.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

STANISZEWSKI Jan s. kl. II

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Srebrzyszcze 15.08.2016 r.