szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (rocznica-napasci-09-1939_2016-1.pdf)rocznica-napasci-09-1939_2016-1.pdf237 kB

 KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzeleckie

Rocznica Napaści na Polskę IX 1939

Zamość, 25.09.2016r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Obserwator LZSS

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Sędzia główny osi 25m.

JARECKI Marek s. kl. I

Kierownik biura obliczeń

BERENDT Henryk s. kl. I

Sędzia biura obliczeń

MARGOL Jan s. kl. I

Sędzia biura obliczeń

PIETRZYK Grzegorz s. kl. III

Sędzia strzelań strzelba gł.

KULIGA Tomasz s. kl. III

Sędzia biura obliczeń

ŁUKASIK Karol s. kl. III

Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

 

Protokół Nr 1 PSP-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Skowron Wiesław

KSS VIS

94

88

182

1

 

2

Stawikowski Jacek

KSS VIS

89

89

178

4

 

3

Rycaj Bartosz

KSS VIS

86

83

169

1

 

4

Różański Wojciech

KSS VIS

84

85

169

 

 

5

Budzisz Wojciech

KSS VIS

78

90

168

 

 

6

Sobieszczański Maciej

KSS VIS

86

80

166

1

 

7

Flis Grzegorz

Patron

82

83

165

 

 

8

Kornet Anna

KSS VIS

83

80

163

 

 

9

Kołek Józef

KSS VIS

83

79

162

2

 

10

Dąbrowski Artur

KSS VIS

81

81

162

 

 

11

Bender Michał

KSS VIS

76

85

161

 

 

12

Mołodecki Ireneusz

Technik

74

83

157

 

 

13

Sulczyński Michał

Snajper

75

80

155

1

 

14

Świstowski Andrzej

KSS VIS

70

84

154

1

 

15

Gruszecki Paweł

KSS VIS

74

76

150

1

 

16

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

79

68

147

 

 

17

Knapik Tomsz

KSS VIS

74

73

147

 

 

18

Skóra Ryszard

KSS VIS

69

77

146

 

 

19

Ciekot Filip

KSS VIS

63

81

144

 

 

20

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

73

70

143

 

 

21

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

72

70

142

 

 

22

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

77

63

140

 

 

23

Spoczyński Marek

KSS VIS

70

70

140

 

 

24

Szymala Michał

KSS VIS

74

62

136

1

 

25

Ksiądz Władysław

KSS VIS

66

70

136

 

 

26

Czajkowski Marek

KSS VIS

70

64

134

 

 

27

Jankowski Paweł

KSS VIS

62

70

132

 

 

28

Zań Jan

KSS VIS

66

60

126

 

 

29

Tor Jacek

KSS VIS

62

64

126

 

 

30

Gołąb Andrzej

KSS VIS

58

67

125

 

 

31

Wilczewski Piotr

KSS VIS

70

54

124

 

 

32

Postój Ireneusz

10 LOK

47

76

123

 

 

33

Prystupa Artur

KSS VIS

55

66

121

 

 

34

Opiła Marcin

KSS VIS

63

56

119

 

 

35

Albrecht Mariusz

KSS VIS

50

63

113

 

 

36

Adamowicz Marek

KSS VIS

56

56

112

 

 

37

Pałaszkiewicz Andrzej

KSS VIS

36

73

109

 

 

38

Łacek Edward

KSS VIS

54

54

108

 

 

39

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

49

57

106

 

 

40

Wojciechowski Oliwer

KSS VIS

57

43

100

 

 

41

Michałek Mariusz

KSS VIS

24

68

92

 

 

42

Winniczuk Edward

KSS VIS

48

43

91

 

 

43

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

51

38

89

 

 

44

Fijoł Waldemar

KSS VIS

31

53

84

 

 

45

Adamczak Jolanta

KSS VIS

53

30

83

 

 

46

Duher Maciej

KSS VIS

36

45

81

 

 

47

Widyma Wojciech

KSS VIS

36

41

77

 

 

48

Gronkowski Marcin

KSS VIS

27

39

66

 

 

49

Duher Szymon

n/z

45

21

66

 

 

50

Ścigaj Marcin

KSS VIS

38

26

64

 

 

51

Turczyn Marcin

KSS VIS

19

43

62

 

 

52

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

20

41

61

 

 

53

Wójcik Marcin

KSS VIS

20

39

59

 

 

54

Wysocki Stanisław

KSS VIS

26

33

59

 

 

55

Kardasz Rafał

KSS VIS

16

40

56

 

 

56

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

17

36

53

 

 

57

Bratkowski Rafał

KSS VIS

19

30

49

 

 

58

Sobiech Mariusz

Salwa

34

5

39

 

 

50

Dobek Paweł

KSS VIS

4

8

12

 

 

60

Jarecki Marek

KSS VIS

82

82

164

 

PK

61

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

46

40

86

 

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2  PCZ-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Bender Michał

KSS VIS

89

86

175

2

 

2

Kornet Anna

KSS VIS

87

87

174

2

 

3

Skowron Wiesław

KSS VIS

83

86

169

2

 

4

Kołek Józef

KSS VIS

82

86

168

4

 

5

Dąbrowski Artur

KSS VIS

80

87

167

1

 

6

Stawikowski Jacek

KSS VIS

86

80

166

 

 

7

Różański Wojciech

KSS VIS

82

82

164

1

 

8

Świstowski Andrzej

KSS VIS

84

80

164

1

 

9

Budzisz Wojciech

KSS VIS

80

82

162

 

 

10

Mołodecki Ireneusz

KSS VIS

75

85

160

 

 

11

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

80

77

157

1

 

12

Flis Grzegorz

Patron

76

79

155

 

 

13

Sulczyński Michał

Snajper

70

85

155

1

 

14

Sobieszczański Maciej

KSS VIS

80

75

155

 

 

15

Orzeł Gerard

Dragon

73

80

153

1

 

16

Skóra Ryszard

KSS VIS

69

82

151

1

 

17

Wilczewski Piotr

KSS VIS

76

74

150

1

 

18

Knapik Tomasz

KSS VIS

77

73

150

 

 

19

Rycaj Bartosz

KSS VIS

71

78

149

1

 

20

Postój Ireneusz

10 LOK

75

72

147

 

 

21

Panaś Paweł

KSS VIS

67

73

140

1

 

22

Spoczyński Marek

KSS VIS

73

65

138

 

 

23

Tor Jacek

KSS VIS

79

59

138

 

 

24

Kornet Sławomir

KSS VIS

73

55

128

 

 

25

Gruszecki Paweł

KSS VIS

67

59

126

1

 

26

Ksiądz Władysław

KSS VIS

73

51

124

1

 

27

Jankowski Paweł

KSS VIS

67

55

122

 

 

28

Łacek Edward

KSS VIS

51

68

119

1

 

29

Szymala Michał

KSS VIS

52

67

119

 

 

30

Duher Maciej

KSS VIS

63

55

118

 

 

31

Zań Jan

KSS VIS

57

59

116

 

 

32

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

63

48

111

 

 

33

Opiła Marcin

KSS VIS

53

54

107

 

 

34

Ciekot Filip

KSS VIS

26

79

105

 

 

35

Albrecht Mariusz

KSS VIS

40

63

103

1

 

36

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

69

34

103

 

 

37

Czajkowski Marek

KSS VIS

53

50

103

 

 

38

Michałek Mariusz

KSS VIS

58

40

98

1

 

39

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

49

42

91

 

 

40

Prystupa Artur

KSS VIS

49

36

85

1

 

41

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

36

49

85

 

 

42

Duher Szymon

n/z

41

40

81

 

 

43

Rojowski Andrzej

Snajper

37

44

81

 

 

44

Ścigaj Marcin

KSS VIS

45

34

79

 

 

45

Wysocki Stanisław

KSS VIS

25

50

75

 

 

46

Pałaszkiewicz Andrzej

KSS VIS

29

42

71

 

 

47

Wójcik Marcin

KSS VIS

47

22

69

 

 

48

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

24

44

68

 

 

49

Adamczak Jolanta

KSS VIS

25

41

66

 

 

50

Blask Krzystof

KSS VIS

27

29

56

 

 

51

Kędra Mariusz

Snajper

20

35

55

 

 

52

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

21

30

51

 

 

53

Gronkowski Marcin

KSS VIS

28

18

46

 

 

54

Dobek Paweł

KSS VIS

38

7

45

 

 

55

Fijoł Waldemar

KSS VIS

15

25

40

 

 

56

Bratkowski Rafał

KSS VIS

16

23

39

 

 

57

Turczyn Marcin

KSS VIS

17

19

36

1

 

58

Kardzasz Rafał

KSS VIS

16

16

32

 

 

59

Sobiech Mariusz

KSS VIS

20

12

32

 

 

60

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

5

4

9

 

 

61

Jarecki Marek

KSS VIS

82

85

167

1

 PK

62

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

33

1

34

 

 PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 3   Psp-20 Pcz-20 Łącznie

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

PSP-20

PCZ-20

RAZEM

Uwagi

1

Skowron Wiesław

KSS VIS

182

169

351

 

2

Stawikowski Jacek

KSS VIS

178

166

344

 

3

Kornet Anna

KSS VIS

163

174

337

 

4

Bender Michał

KSS VIS

161

175

336

 

5

Różański Wojciech

KSS VIS

169

164

333

 

6

Kołek Józef

KSS VIS

162

168

330

 

7

Budzisz Wojciech

KSS VIS

168

162

330

 

8

Dąbrowski Artur

KSS VIS

162

167

329

 

9

Sobieszczański Maciej

KSS VIS

166

155

321

 

10

Flis Grzegorz

Patron

165

155

320

 

11

Rycaj Bartosz

KSS VIS

169

149

318

 

12

Świstowski Andrzej

KSS VIS

154

164

318

 

13

Mołodecki Ireneusz

Technik

157

160

317

 

14

Sulczyński Michał

Snajper

155

155

310

 

15

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

142

157

299

 

16

Knapik Tomsz

KSS VIS

147

150

297

 

17

Skóra Ryszard

KSS VIS

146

151

297

 

18

Spoczyński Marek

KSS VIS

140

138

278

 

19

Gruszecki Paweł

KSS VIS

150

126

276

 

20

Wilczewski Piotr

KSS VIS

124

150

274

 

21

Postój Ireneusz

10 LOK

123

147

270

 

22

Tor Jacek

KSS VIS

126

138

264

 

23

Ksiądz Władysław

KSS VIS

136

124

260

 

24

Szymala Michał

KSS VIS

136

119

255

 

25

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

143

111

254

 

26

Jankowski Paweł

KSS VIS

132

122

254

 

27

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

147

103

250

 

28

Ciekot Filip

KSS VIS

144

105

249

 

29

Zań Jan

KSS VIS

126

116

242

 

30

Czajkowski Marek

KSS VIS

134

103

237

 

31

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

140

91

231

 

32

Łacek Edward

KSS VIS

108

119

227

 

33

Opiła Marcin

KSS VIS

119

107

226

 

34

Albrecht Mariusz

KSS VIS

113

103

216

 

35

Prystupa Artur

KSS VIS

121

85

206

 

36

Duher Maciej

KSS VIS

81

118

199

 

37

Michałek Mariusz

KSS VIS

92

98

190

 

38

Pałaszkiewicz Andrzej

KSS VIS

109

71

180

 

39

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

106

51

157

 

40

Adamczak Jolanta

KSS VIS

83

66

149

 

41

Duher Szymon

n/z

66

81

147

 

42

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

61

85

146

 

43

Ścigaj Marcin

KSS VIS

64

79

143

 

44

Wysocki Stanisław

KSS VIS

59

75

134

 

45

Wójcik Marcin

KSS VIS

59

69

128

 

46

Fijoł Waldemar

KSS VIS

84

40

124

 

47

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

53

68

121

 

48

Gronkowski Marcin

KSS VIS

66

46

112

 

49

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

89

9

98

 

50

Turczyn Marcin

KSS VIS

62

36

98

 

51

Bratkowski Rafał

KSS VIS

49

39

88

 

52

Kardasz Rafał

KSS VIS

56

32

88

 

53

Sobiech Mariusz

Salwa

39

32

71

 

54

Dobek Paweł

KSS VIS

12

45

57

 

55

Jarecki Marek

KSS VIS

164

167

331

 PK

56

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

86

34

120

 PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 4 BLASZANKA I

LP

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

WYNIK

1

DUHER SZYMON

nz

8,54

2

CZAJKOWSKI MAREK

KSS VIS

9,22

3

DUHER MACIEJ

KSS VIS

9,37

4

KRUPIŃSKI KRZYSZTOF

KSS VIS

9,76

5

GRUSZECKI PAWEŁ

KSS VIS

10,43

6

KARDASZ RAFAŁ

KSS VIS

10,51

7

SZYMALA MICHAŁ

KSS VIS

10,83

8

FLIS GRZEGORZ

PATRON

11,3

9

JARECKI MAREK

KSS VIS

11,59

10

WYSOCKI STANISŁAW

KSS VIS

11,85

11

DĄBROWSKI ARTUR

KSS VIS

11,91

12

KUNASZ ROBERT

KSS VIS

11,96

13

BUDZISZ WOJCIECH

KSS VIS

12,33

14

POSTÓJ IRENEUSZ

10 LOK

13,16

15

KUŚMIERCZYK MARCIN

KSS VIS

13,42

16

BENDER MICHAŁ

KSS VIS

13,57

17

ŚLEPECKI ZBIGNIEW

KSS VIS

13,61

18

DOBEK PAWEŁ

KSS VIS

14,99

19

PANAŚ PAWEŁ

KSS VIS

15,72

20

MICHAŁEK MARIUSZ

KSS VIS

15,72

21

SPOCZYŃSKI MAREK

KSS VIS

15,77

22

BRATKOWSKI RAFAŁ

KSS VIS

16,07

23

BLASZKA ŁUKASZ

nz

17,73

24

FIJOŁ WALDEMAR

KSS VIS

18,37

25

SZYDŁOWSKI KRZYSTOF

KSS VIS

18,56

26

PIETRZYK GRZEGORZ

KSS VIS

19,66

27

PRYSTUPA ARTUR

KSS VIS

20,01

28

PAŁASZKIEWICZ ANDRZEJ

KSS VIS

20,61

29

TOR JACEK

KSS VIS

20,74

30

SKOWRON WIESŁAW

KSS VIS

21,06

31

KRÓL MARIUSZ

KSS VIS

25,43

32

ADAMCZUK KRZYSZTOF

KSS VIS

26,75

33

SOBIECH MARIUSZ

SALWA

26,82

34

SZMOŁDA MIECZYSŁAW

KSS VIS

30,75

35

OPIŁA MARCIN

KSS VIS

34,98

36

SĘDŁAK ARKADIUSZ

KSS VIS

35,09

37

TURCZYN MARCIN

KSS VIS

50,33

38

ADAMCZAK JOLANTA

KSS VIS

50,67

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 5 BLASZANKA II

LP

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

WYNIK

1

SZYDŁOWSKI KRZYSTOF

KSS VIS

9,92

2

PANAŚ PAWEŁ

KSS VIS

10,46

3

SZYMALA MICHAŁ

KSS VIS

10,74

4

DUHER SZYMON

nz

11,44

5

SPOCZYŃSKI MAREK

KSS VIS

11,5

6

DĄBROWSKI ARTUR

KSS VIS

12,01

7

POSTÓJ IRENEUSZ

10 LOK

12,76

8

PAŁASZKIEWICZ ANDRZEJ

KSS VIS

14,59

9

ŚLEPECKI ZBIGNIEW

KSS VIS

14,87

10

SKOWRON WIESŁAW

KSS VIS

16,02

11

DUHER MACIEJ

KSS VIS

16,69

12

ADAMCZUK KRZYSZTOF

KSS VIS

16,75

13

BUDZISZ WOJCIECH

KSS VIS

16,92

14

CZAJKOWSKI MAREK

KSS VIS

17,46

15

KARDASZ RAFAŁ

KSS VIS

17,73

16

BRATKOWSKI RAFAŁ

KSS VIS

19,97

17

JARECKI MAREK

KSS VIS

24,23

18

PIETRZYK GRZEGORZ

KSS VIS

24,49

19

BENDER MICHAŁ

KSS VIS

25,41

20

DOBEK PAWEŁ

KSS VIS

26,06

21

SZMOŁDA MIECZYSŁAW

KSS VIS

26,42

22

WYSOCKI STANISŁAW

KSS VIS

27,5

23

GRUSZECKI PAWEŁ

KSS VIS

27,65

24

FLIS GRZEGORZ

PATRON

27,84

25

FIJOŁ WALDEMAR

KSS VIS

28,05

26

KRÓL MARIUSZ

KSS VIS

28,77

27

BLASZKA ŁUKASZ

nz

29

28

KRUPIŃSKI KRZYSZTOF

KSS VIS

29,32

29

KUŚMIERCZYK MARCIN

KSS VIS

30,46

30

MICHAŁEK MARIUSZ

KSS VIS

31,1

31

TOR JACEK

KSS VIS

31,2

32

PRYSTUPA ARTUR

KSS VIS

33,51

33

OPIŁA MARCIN

KSS VIS

39,23

34

ADAMCZAK JOLANTA

KSS VIS

44,56

35

SĘDŁAK ARKADIUSZ

KSS VIS

45,92

36

SOBIECH MARIUSZ

SALWA

45,92

37

TURCZYN MARCIN

KSS VIS

54,64

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 6 BLASZANKA I, BLASZANKA II,  ŁĄCZNIE

LP

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

BLASZANKA I

BLASZANKA II

WYNIK

1

DUHER SZYMON

nz

8,54

11,44

19,98

2

SZYMALA MICHAŁ

KSS VIS

10,83

10,74

21,57

3

DĄBROWSKI ARTUR

KSS VIS

11,91

12,01

23,92

4

POSTÓJ IRENEUSZ

10 LOK

13,16

12,76

25,92

5

DUHER MACIEJ

KSS VIS

9,37

16,69

26,06

6

PANAŚ PAWEŁ

KSS VIS

15,72

10,46

26,18

7

CZAJKOWSKI MAREK

KSS VIS

9,22

17,46

26,68

8

SPOCZYŃSKI MAREK

KSS VIS

15,77

11,5

27,27

9

KARDASZ RAFAŁ

KSS VIS

10,51

17,73

28,24

10

ŚLEPECKI ZBIGNIEW

KSS VIS

13,61

14,87

28,48

11

SZYDŁOWSKI KRZYSTOF

KSS VIS

18,56

9,92

28,48

12

BUDZISZ WOJCIECH

KSS VIS

12,33

16,92

29,25

13

PAŁASZKIEWICZ ANDRZEJ

KSS VIS

20,61

14,59

35,2

14

JARECKI MAREK

KSS VIS

11,59

24,23

35,82

15

BRATKOWSKI RAFAŁ

KSS VIS

16,07

19,97

36,04

16

SKOWRON WIESŁAW

KSS VIS

21,06

16,02

37,08

17

GRUSZECKI PAWEŁ

KSS VIS

10,43

27,65

38,08

18

BENDER MICHAŁ

KSS VIS

13,57

25,41

38,98

19

KRUPIŃSKI KRZYSZTOF

KSS VIS

9,76

29,32

39,08

20

FLIS GRZEGORZ

PATRON

11,3

27,84

39,14

21

WYSOCKI STANISŁAW

KSS VIS

11,85

27,5

39,35

22

DOBEK PAWEŁ

KSS VIS

14,99

26,06

41,05

23

ADAMCZUK KRZYSZTOF

KSS VIS

26,75

16,75

43,5

24

KUŚMIERCZYK MARCIN

KSS VIS

13,42

30,46

43,88

25

PIETRZYK GRZEGORZ

KSS VIS

19,66

24,49

44,15

26

FIJOŁ WALDEMAR

KSS VIS

18,37

28,05

46,42

27

BLASZKA ŁUKASZ

nz

17,73

29

46,73

28

MICHAŁEK MARIUSZ

KSS VIS

15,72

31,1

46,82

29

TOR JACEK

KSS VIS

20,74

31,2

51,94

30

PRYSTUPA ARTUR

KSS VIS

20,01

33,51

53,52

31

KRÓL MARIUSZ

KSS VIS

25,43

28,77

54,2

32

SZMOŁDA MIECZYSŁAW

KSS VIS

30,75

26,42

57,17

33

SOBIECH MARIUSZ

SALWA

26,82

45,92

72,74

34

OPIŁA MARCIN

KSS VIS

34,98

39,23

74,21

35

SĘDŁAK ARKADIUSZ

KSS VIS

35,09

45,92

81,01

36

ADAMCZAK JOLANTA

KSS VIS

50,67

44,56

95,23

37

TURCZYN MARCIN

KSS VIS

50,33

54,64

104,97

38

KUNASZ ROBERT

KSS VIS

11,96

0

11,96

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Komunikat zawiera 6 protokołów:

Nr 1. Psp-20

Nr 2. Pcz-20 

Nr 3. Psp-20, Pcz-20, Łącznie

Nr 4. Blaszanka I

Nr 5. Blaszanka II

Nr 6. Blaszanka I, Blaszanka II,  Łącznie

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy słonecznej pogodzie (20 - 22 st. C. ) oraz małych podmuchach wiatru. Protestów brak. Katering ufundował KSS VIS.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Zamość, 25.09.2016 r.