szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (otwarte-zaw-pazdz-16102016.pdf)otwarte-zaw-pazdz-16102016.pdf228 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Międzyklubowe Otwarte Październikowe Zawody Strzeleckie

Zamość, 16.10.2016r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

BERENDT Henryk s. kl. I

Obserwator LZSS

BERENDT Henryk s. kl. I

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Sędzia główny osi 25m.

SZMIGA Józef s. kl. III

Kierownik biura obliczeń

MARGOL Jan s. kl. I

Sędzia biura obliczeń

PIETRZYK Grzegorz s. kl. III

Sędzia strzelań strzelba gł.

ŁUKASIK Karol s. kl. III

Sędzia biura obliczeń

KUCHNIO Mariusz s. kl. III

 

Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

Protokół Nr 1 PSP-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Skowron Wiesław

KSS VIS

83

86

169

2

 

2

Duda Leszek

KSS VIS

82

86

168

1

 

3

Rudzki Krzysztof

KSS VIS

77

88

165

2

 

4

Kornet Anna

KSS VIS

87

78

165

1

 

5

Bender Michał

KSS VIS

82

79

161

1

 

6

Rycaj Bartosz

KSS VIS

86

71

157

2

 

7

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

78

78

156

1

 

8

Brzeski Andrzej

KSS VIS

77

79

156

1

 

9

Kiełb Mateusz

KSS VIS

82

72

154

 

 

10

Kołek Józef

KSS VIS

75

75

150

1

 

11

Czajkowski Leszek

KSS VIS

72

72

144

 

 

12

Szymala Michał

KSS VIS

74

68

142

 

 

13

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

69

67

136

 

 

14

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

73

62

135

 

 

15

Skóra Ryszard

KSS VIS

65

59

124

 

 

16

Podolak Albert

KSS VIS

48

73

121

 

 

17

Ksiądz Władysław

KSS VIS

32

69

101

 

 

18

Fijoł Waldemar

KSS VIS

49

51

100

1

 

19

Gajewski Tomasz

KSS VIS

51

48

99

 

 

20

Izdebski Piotr

n/z

36

47

83

 

 

21

Antończak Krzysztof

KSS VIS

29

53

82

 

 

22

Imbir Arkadiusz

KSS VIS

31

50

81

 

 

23

Michałek Mariusz

KSS VIS

32

37

69

 

 

24

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

26

42

68

 

 

25

Berendt Sławomir

KSS VIS

30

37

67

 

 

26

Radziejewski Robert

KSS VIS

14

48

62

 

 

27

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

35

26

61

 

 

28

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

30

24

54

 

 

29

Kubina Zbigniew

KSS VIS

28

26

54

 

 

30

Szymczak Krzysztof

PSSW Łódź

29

24

53

 

 

31

Winniczuk Edward

KSS VIS

30

23

53

 

 

32

Jakubczak Monika

Patron

26

25

51

 

 

33

Wójcik Artur

KSS VIS

27

21

48

 

 

34

Turczyn Marcin

KSS VIS

14

31

45

 

 

35

Widyma Wojciech

KSS VIS

7

35

42

 

 

36

Kowal Mariusz

KSS VIS

21

19

40

 

 

37

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

15

9

24

 

 

38

Kukiełka Sylwia

Snajper

16

0

16

 

 

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2  PCZ-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Kołek Józef

KSS VIS

81

73

154

1

 

2

Skowron Wiesław

KSS VIS

70

75

145

 

 

3

Czajkowski Leszek

KSS VIS

71

71

142

 

 

4

Kornet Anna

KSS VIS

78

63

141

1

 

5

Bender Michał

KSS VIS

70

68

138

3

 

6

Rycaj Bartosz

KSS VIS

74

63

137

 

 

7

Szymala Michał

KSS VIS

63

73

136

 

 

8

Rudzki Krzysztof

KSS VIS

68

62

130

 

 

9

Kiełb Mateusz

KSS VIS

57

68

125

 

 

10

Duda Leszek

KSS VIS

65

58

123

 

 

11

Skóra Ryszard

KSS VIS

63

59

122

 

 

12

Ziółkowski Cezary

KSS VIS

77

45

122

 

 

13

Brzeski Andrzej

KSS VIS

59

57

116

 

 

14

Ksiądz Władysław

KSS VIS

54

55

109

 

 

15

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

41

64

105

1

 

16

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

66

35

101

2

 

17

Kornet Sławomir

KSS VIS

43

57

100

 

 

18

Izdebski Piotr

n/z

44

49

93

1

 

19

Michałek Mariusz

KSS VIS

49

41

90

 

 

20

Podolak Albert

KSS VIS

39

40

79

 

 

21

Radziejewski Robert

KSS VIS

64

12

76

 

 

22

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

36

37

73

 

 

23

Fijoł Waldemar

KSS VIS

29

44

73

 

 

24

Antończak Krzysztof

KSS VIS

48

8

56

 

 

25

Berendt Sławomir

KSS VIS

28

22

50

 

 

26

Kubina Zbigniew

KSS VIS

23

25

48

 

 

27

Blask Krzystof

KSS VIS

31

16

47

 

 

28

Szymczak Krzysztof

PSSW Łódź

20

25

45

 

 

29

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

23

22

45

 

 

30

Kukiełka Sylwia

Snajper

18

26

44

 

 

31

Winniczuk Edward

KSS VIS

20

24

44

 

 

32

Kowal Mariusz

KSS VIS

21

21

42

 

 

33

Jakubczak Monika

Patron

20

22

42

 

 

34

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

15

22

37

 

 

35

Wójcik Artur

KSS VIS

21

16

37

 

 

36

Imbir Arkadiusz

KSS VIS

23

13

36

 

 

37

Turczyn Marcin

KSS VIS

14

13

27

 

 

38

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

4

22

26

 

 

39

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

16

6

22

 

 

40

Bielak Ryszard

KSS VIS

12

5

17

 

 

41

Gajewski Tomasz

KSS VIS

6

4

10

 

 

42

Widyma Wojciech

KSS VIS

6

0

6

 

 

43

Szmiga Józef

KSS VIS

65

66

131

P/K

 

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 3   Psp-20 Pcz-20 Łącznie

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

PSP-20

PCZ-20

RAZEM

Uwagi

1

Skowron Wiesław

KSS VIS

169

145

314

 

2

Kornet Anna

KSS VIS

165

141

306

 

3

Kołek Józef

KSS VIS

150

154

304

 

4

Bender Michał

KSS VIS

161

138

299

 

5

Rudzki Krzysztof

KSS VIS

165

130

295

 

6

Rycaj Bartosz

KSS VIS

157

137

294

 

7

Duda Leszek

KSS VIS

168

123

291

 

8

Czajkowski Leszek

KSS VIS

144

142

286

 

9

Kiełb Mateusz

KSS VIS

154

125

279

 

10

Szymala Michał

KSS VIS

142

136

278

 

11

Brzeski Andrzej

KSS VIS

156

116

272

 

12

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

156

101

257

 

13

Skóra Ryszard

KSS VIS

124

122

246

 

14

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

135

105

240

 

15

Ksiądz Władysław

KSS VIS

101

109

210

 

16

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

136

73

209

 

17

Podolak Albert

KSS VIS

121

79

200

 

18

Izdebski Piotr

n/z

83

93

176

 

19

Fijoł Waldemar

KSS VIS

100

73

173

 

20

Michałek Mariusz

KSS VIS

69

90

159

 

21

Antończak Krzysztof

KSS VIS

82

56

138

 

22

Radziejewski Robert

KSS VIS

62

76

138

 

23

Ziółkowski Cezary

KSS VIS

0

122

122

 

24

Berendt Sławomir

KSS VIS

67

50

117

 

25

Imbir Arkadiusz

KSS VIS

81

36

117

 

26

Gajewski Tomasz

KSS VIS

99

10

109

 

27

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

68

37

105

 

28

Kubina Zbigniew

KSS VIS

54

48

102

 

29

Kornet Sławomir

KSS VIS

0

100

100

 

30

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

54

45

99

 

31

Szymczak Krzysztof

PSSW Łódź

53

45

98

 

32

Winniczuk Edward

KSS VIS

53

44

97

 

33

Jakubczak Monika

Patron

51

42

93

 

34

Wójcik Artur

KSS VIS

48

37

85

 

35

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

61

22

83

 

36

Kowal Mariusz

KSS VIS

40

42

82

 

37

Turczyn Marcin

KSS VIS

45

27

72

 

38

Kukiełka Sylwia

Snajper

16

44

60

 

39

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

24

26

50

 

40

Widyma Wojciech

KSS VIS

42

6

48

 

41

Blask Krzystof

KSS VIS

0

47

47

 

42

Bielak Ryszard

KSS VIS

0

17

17

 

43

Szmiga Józef

KSS VIS

0

131

131

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej


Protokół Nr 4 BLASZANKA I

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Pkt karne

Wynik

1.

Dąbrowiecki Tomasz

VIS

5,56

0

5,56

2.

Knapik Tomasz

VIS

5,78

0

5,78

3.

Kowal Mariusz

VIS

5,79

0

5,79

4.

Czajkowski Leszek

VIS

6,75

0

6,75

5.

Jakubczyk Jacek

VIS

8,34

0

8,34

6.

Tor Jacek

VIS

7,52

5

12,52

7.

Mateusz Markowicz

VIS

7,92

5

12,92

8.

Szymczak Krzysztof

PSSW Łódź

13,71

0

13,71

9.

Węgrowski Paweł

VIS

9,2

5

14,2

10.

Bender Michał

VIS

6,21

10

16,21

11.

Kukiełka Sylwia

Snajper Lublin

16,54

0

16,54

12.

Izdebski Piotr

nz

13,48

5

18,48

13.

Jakubczyk Jakub

Chemik

17,24

15

32,24

14.

Jakubczyk Monika

Patron

22,14

15

37,14

15.

Czajkowska Wioletta

VIS

22,26

25

47,26

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 5 BLASZANKA II

L.p

Nazwisko i imię

Klub

Czas

Pkt karne

SUMA

1.      

Kukiełka Sylwia

Snajper Lublin

12,91

-2

10,91

2.      

Knapik Tomasz

VIS

10,54

3

13,54

3.      

Kowal Mariusz

VIS

7,02

8

15,02

4.      

Czajkowski Leszek

VIS

9,56

7

16,56

5.      

Dąbrowiecki Tomasz

VIS

9,73

8

17,73

6.      

Tor Jacek

VIS

8,44

25

33,44

7.      

Mateusz Markowicz

VIS

9,13

25

34,13

8.      

Izdebski Piotr

nz

7,74

30

37,74

9.      

Jakubczyk Jakub

Chemik

11,43

30

41,43

10.   

Bender Michał

VIS

4,42

40

44,42

11.   

Czajkowska Wioletta

VIS

21,47

25

46,47

12.   

Jakubczyk Monika

Patron

17,36

40

57,36

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 6 BLASZANKA I, BLASZANKA II,  ŁĄCZNIE

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

Blaszanka I

Blaszanka II

Suma

1.      

Knapik Tomasz

VIS

5,78

13,54

19,32

2.      

Kowal Mariusz

VIS

5,79

15,02

20,81

3.      

Dąbrowiecki Tomasz

VIS

5,56

17,73

23,29

4.      

Czajkowski Leszek

VIS

6,75

16,56

23,31

5.      

Kukiełka Sylwia

Snajper Lublin

16,54

10,91

27,45

6.      

Tor Jacek

VIS

12,52

33,44

45,96

7.      

Mateusz Markowicz

VIS

12,92

34,13

47,05

8.      

Izdebski Piotr

nz

18,48

37,74

56,22

9.      

Bender Michał

VIS

16,21

44,42

60,63

10.   

Jakubczyk Jakub

VIS

32,24

41,43

73,67

11.   

Czajkowska Wioletta

VIS

47,26

46,47

93,73

12.   

Jakubczyk Monika

Patron

37,14

57,36

94,5

13.   

Jakubczyk Jacek

Chemik

8,34

0

8,34

14.   

Szymczak Krzysztof

PSSW Łódź

13,71

0

13,71

15.   

Węgrowski Paweł

VIS

14,2

0

14,2

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Komunikat zawiera 6 protokołów:

Nr 1. Psp-20

Nr 2. Pcz-20 

Nr 3. Psp-20, Pcz-20, Łącznie

Nr 4. Blaszanka I

Nr 5. Blaszanka II

Nr 6. Blaszanka I, Blaszanka II,  Łącznie

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy pochmurnej pogodzie (2 - 4 st. C. ) oraz silnych podmuchach wiatru. Protestów brak.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

BERENDT Henryk s. kl. I

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

BERENDT Henryk s. kl. I

Zamość 16.10.2016 r.