szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (puch-niep-11112016.pdf)puch-niep-11112016.pdf195 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzeleckie

Puchar Niepodległości

Zamość, 11.11.2016r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

BERENDT Henryk s. kl. I

Obserwator LZSS

BERENDT Henryk s. kl. I

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Sędzia osi 25m.

MARGOL Jan s. kl. I

Sędzia osi 25m.

JARECKI Marek s. kl. I

Sędzia biura obliczeń

SZMIGA Józef s. kl. III

Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

 

Protokół Nr 1 PSP-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Duda Leszek

KSS VIS

84

85

169

 

 

2

Skowron Wiesław

KSS VIS

80

80

160

1

 

3

Bender Michał

KSS VIS

75

84

159

 

 

4

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

76

82

158

1

 

5

Rybak Janusz

KSS VIS

74

80

154

 

 

6

Rycaj Bartosz

KSS VIS

82

71

153

 

 

7

Kapłon Tomasz

KSS VIS

73

76

149

 

 

8

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

75

70

145

 

 

9

Kopański Marcin

KSS VIS

58

76

134

 

 

10

Kiersztyn Sławomir

KSS VIS

60

71

131

 

 

11

Kubina Zbigniew

KSS VIS

72

56

128

 

 

12

Smyjewski Rafał

KSS VIS

61

66

127

 

 

13

Jakubiak Artur

KSS VIS

61

62

123

 

 

14

Hasiak Roman

KSS VIS

55

64

119

 

 

15

Brzyski Lesław

KSS VIS

66

52

118

 

 

16

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

54

50

104

 

 

17

Winniczuk Edward

KSS VIS

50

53

103

 

 

18

Łacek Edward

KSS VIS

54

45

99

 

 

19

Imbir Arkadiusz

KSS VIS

37

53

90

 

 

20

Turczyn Marcin

KSS VIS

51

27

78

 

 

21

Skiba Marek

KSS VIS

27

41

68

 

 

22

Radziejewski Robert

KSS VIS

23

41

64

 

 

23

Wilczewski Piotr

KSS VIS

29

29

58

 

 

24

Świstowski Andrzej

KSS VIS

19

25

44

 

 

25

Widyma Wojciech

KSS VIS

20

18

38

 

 

26

Jarecki Marek

KSS VIS

84

89

173

2

PK

27

Berendt Henryk

KSS VIS

72

81

153

1

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2  PCZ-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Duda Leszek

KSS VIS

82

83

165

3

 

2

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

84

81

165

1

 

3

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

78

85

163

2

 

4

Skowron Wiesław

KSS VIS

82

79

161

 

 

5

Kopański Marcin

KSS VIS

78

79

157

1

 

6

Bender Michał

KSS VIS

90

64

154

2

 

7

Ziółkowski Cezary

KSS VIS

72

65

137

 

 

8

Rycaj Bartosz

KSS VIS

71

63

134

 

 

9

Rybak Janusz

KSS VIS

63

68

131

 

 

10

Wojciechowski Oliwer

KSS VIS

72

50

122

 

 

11

Kapłon Tomasz

KSS VIS

70

49

119

1

 

12

Brzyski Lesław

KSS VIS

63

51

114

 

 

13

Hasiak Roman

KSS VIS

54

56

110

 

 

14

Jakubiak Artur

KSS VIS

56

53

109

 

 

15

Łacek Edward

KSS VIS

52

57

109

1

 

16

Kubina Zbigniew

KSS VIS

49

52

101

 

 

17

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

47

44

91

 

 

18

Winniczuk Edward

KSS VIS

45

35

80

 

 

19

Smyjewski Rafał

KSS VIS

30

45

75

 

 

20

Radziejewski Robert

KSS VIS

44

28

72

 

 

21

Imbir Arkadiusz

KSS VIS

30

32

62

 

 

22

Wilczewski Piotr

KSS VIS

26

34

60

 

 

23

Skiba Marek

KSS VIS

32

23

55

 

 

24

Swistowski Andrzej

KSS VIS

27

26

53

 

 

25

Blask Krzysztof

KSS VIS

20

22

42

 

 

26

Kiersztyn Sławomir

KSS VIS

33

8

41

 

 

27

Turczyn Marcin

KSS VIS

6

0

6

 

 

28

Berendt Henryk

KSS VIS

84

73

157

 

PK

29

Jarecki Marek

KSS VIS

70

79

149

 

PK

30

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

27

49

76

 

PK

31

Blaszka Łukasz

n/z

29

36

65

 

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 3   Psp-20 Pcz-20 Łącznie

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

PSP-20

PCZ-20

RAZEM

Uwagi

1

Duda Leszek

KSS VIS

169

165

334

 

2

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

158

165

323

 

3

Skowron Wiesław

KSS VIS

160

161

321

 

4

Bender Michał

KSS VIS

159

154

313

 

5

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

145

163

308

 

6

Kopański Marcin

KSS VIS

134

157

291

 

7

Rycaj Bartosz

KSS VIS

153

134

287

 

8

Rybak Janusz

KSS VIS

154

131

285

 

9

Kapłon Tomasz

KSS VIS

149

119

268

 

10

Brzyski Lesław

KSS VIS

118

114

232

 

11

Jakubiak Artur

KSS VIS

123

109

232

 

12

Hasiak Roman

KSS VIS

119

110

229

 

13

Kubina Zbigniew

KSS VIS

128

101

229

 

14

Łacek Edward

KSS VIS

99

109

208

 

15

Smyjewski Rafał

KSS VIS

127

75

202

 

16

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

104

91

195

 

17

Winniczuk Edward

KSS VIS

103

80

183

 

18

Kiersztyn Sławomir

KSS VIS

131

41

172

 

19

Imbir Arkadiusz

KSS VIS

90

62

152

 

20

Ziółkowski Cezary

KSS VIS

0

137

137

 

21

Radziejewski Robert

KSS VIS

64

72

136

 

22

Skiba Marek

KSS VIS

68

55

123

 

23

Wojciechowski Oliwer

KSS VIS

0

122

122

 

24

Wilczewski Piotr

KSS VIS

58

60

118

 

25

Świstowski Andrzej

KSS VIS

44

53

97

 

26

Turczyn Marcin

KSS VIS

78

6

84

 

27

Blask Krzysztof

KSS VIS

0

42

42

 

28

Widyma Wojciech

KSS VIS

38

0

38

 

29

Jarecki Marek

KSS VIS

173

149

322

PK

30

Berendt Henryk

KSS VIS

153

157

310

PK

31

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

0

76

76

PK

32

Blaszka Łukasz

n/z

0

65

65

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Komunikat zawiera 3 protokoły:

Nr 1. Psp-20

Nr 2. Pcz-20 

Nr 3. Psp-20, Pcz-20, Łącznie

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy pochmurnej pogodzie (2 - 4 st. C. ) oraz słabych podmuchach wiatru. Protestów brak.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

BERENDT Henryk s. kl. I

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

BERENDT Henryk s. kl. I

Zamość, 11.11.2016r.