szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Liga-3G-FW-27112016.pdf)Liga-3G-FW-27112016.pdf162 kB

Komunikat Klasyfikacyjny

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzeleckie 3Gun Liga Front Wschodni,

Chełm, 27 listopada 2016 r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Obserwator LZSS

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

STANISZEWSKI Jan s. kl. II

Sędzia strzelań - pistolet

SOWA Adam s. kl. III

Sędzia strzelań - karabinek

PANASIUK Artur s. kl. III

Kierownik biura obliczeń

MAJEWSKI Mirosław s. kl. II

 

Protokół nr 1.

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub

1

2

3

4

5

kary

suma

1

Cieślik Jarosław

Snajper Lublin

4,84

4,99

9,95

6,54

42,96

23,80

93,08

2

Staniszewski Jan

KSS VIS

3,14

3,19

7,59

5,03

27,22

51,50

97,67

3

Małyska Artur

Snajper Lublin

5,48

5,65

10,31

6,71

45,66

44,00

117,81

4

Wojtaszek Wojciech

FunGun Lublin

9,28

7,41

18,96

9,86

69,87

10,50

125,88

5

Rybak Krzysztof

KSS VIS

5,38

4,68

12,89

4,99

44,49

62,00

134,43

6

Łukasik Karol

KSS VIS

4,84

4,50

12,98

7,83

46,32

61,50

137,97

7

Kowalewski Robert

Patron Krasnystaw

4,55

4,21

12,74

5,41

55,11

73,00

155,02

8

Małecki Zbigniew

Ragun Radom

7,23

6,88

11,32

7,23

70,08

60,50

163,24

9

Opiła Marcin

KSS VIS

6,24

6,77

17,35

7,42

69,11

57,50

164,39

10

Kuliga Tomasz

KSS VIS

6,73

6,43

13,04

8,00

68,19

62,00

164,39

11

Kłyś Paweł

KSS VIS

7,55

6,14

16,86

8,75

73,67

56,00

168,97

12

Słowik Kamil

KSS VIS

7,53

6,81

14,62

6,82

75,11

59,50

170,39

13

Stelmach Paweł

FunGun Lublin

9,63

7,01

19,42

9,72

76,30

53,00

175,08

14

Grosik Grzegorz

Świt Świdnik

5,57

4,49

11,40

6,78

76,18

101,50

205,92

15

Suchodolski Ryszard

KSS VIS

6,01

7,21

11,92

9,72

76,32

98,14

209,32

16

Mieńkowski Marek

AZS Kielce

9,64

7,35

29,48

10,74

78,14

74,50

209,85

17

Kornet Sławomir

KSS VIS

7,55

10,62

18,99

10,02

72,58

90,12

209,88

18

Wojtaszek Jędrzej

FunGun Lublin

7,57

9,73

20,00

9,78

73,76

89,50

210,34

19

Blask Krzysztof

KSS VIS

9,21

11,02

19,54

11,02

81,39

90,45

222,63

 

Na każdym z torów prowadzono strzelanie z dwu rodzajów broni:  pistoletu i karabinu.

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Komunikat zawiera 1 protokół.

 

Zawody rozegrano na strzelnicy Falcon w Chełmie zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Protestów brak.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

STANISZEWSKI Jan s. kl. II

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Chełm 27.11.2016 r.