szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Liga-3G-FW-11122016.pdf)Liga-3G-FW-11122016.pdf169 kB

Komunikat Klasyfikacyjny

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzeleckie 3Gun Liga Front Wschodni,

Pistolet Praktyczny, PSP, PCZ, KSP, Strzelba


Chełm, 11 grudnia 2016 r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Obserwator LZSS

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

STANISZEWSKI Jan s. kl. II

Sędzia strzelań - pistolet

SOWA Adam s. kl. III

Sędzia strzelań - karabinek

PANASIUK Artur s. kl. III

Sędzia strzelań – strzelba

ŁUKASIK Karol s. kl. II

Kierownik biura obliczeń

MAJEWSKI Mirosław s. kl. II

 

Protokół Nr 1 Pistolet Praktyczny

Lp.

Imię i Nazwisko

Klub

1

2

SUMA

1

Cieślik Jarosław

Snajper Lublin

34,80

58,93

93,73

2

Staniszewski Jan

Vis Zamość

31,63

64,41

96,04

3

Piątek Tomasz

Patron Krasnystaw

43,57

68,04

111,61

4

Małyska Artur

Spartakus Lublin

46,29

72,81

119,10

5

Słowik Kamil

Vis Zamość

43,25

79,22

122,47

6

Łukasik Karol

Vis Zamość

57,95

80,12

123,07

7

Jewsiejczyk Piotr

FunGun Lublin

52,31

74,64

126,95

8

Rybak Krzysztof

Vis Zamość

57,95

80,12

138,07

9

Bender Michał

Vis Zamość

49,21

97,12

146,40

10

Gruszecki Paweł

Vis Zamość

53,47

95,17

148,64

11

Wiesiołek Radosław

Patron Krasnystaw

57,69

92,63

150,32

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2 PSP

Lp.

Imię i Nazwisko

Klub

Psp

1

Szydłowski Krzysztof

Vis Zamość

80

2

Piątek Tomasz

Patron Krasnystaw

62

3

Markowicz Mateusz

Vis Zamość

62

4

Szykuła Waldemar

Vis Zamość

62

5

Wiesiołek Radosław

Patron Krasnystaw

55

6

Lasek Paweł

Patron Krasnystaw

51

7

Lipka Michał

Patron Krasnystaw

46

8

Hanejko Eugeniusz

Vis Zamość

44

9

Ślepecki Zbigniew

Vis Zamość

43

10

Lipka Grzegorz

Patron Krasnystaw

43

11

Zarębski Przemysław

Vis Zamość

31

12

Machała Paweł

Vis Zamość

26

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej


 Protokół Nr 3 PCZ

Lp.

Imię i Nazwisko

Klub

Pcz

1

Markowicz Mateusz

Vis Zamość

71

2

Szydłowski Krzysztof

Vis Zamość

69

3

Ślepecki Zbigniew

Vis Zamość

69

4

Mieńkowski Marek

AZS Kielce

62

5

Szykuła Waldemar

Vis Zamość

61

6

Jewsiejczyk Piotr

FunGun Lublin

57

7

Lipka Michał

Patron Krasnystaw

52

8

Hanejko Eugeniusz

Vis Zamość

52

9

Zarębski Przemysław

Vis Zamość

44

10

Lipka Grzegorz

Patron Krasnystaw

38

11

Machała Paweł

Vis Zamość

33

12

Lasek Paweł

Patron Krasnystaw

22

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 4 KSP

Lp.

Imię i Nazwisko

Klub

Ksp

1

Szydłowski Krzysztof

Vis Zamość

80

2

Szykuła Waldemar

Vis Zamość

71

3

Ślepecki Zbigniew

Vis Zamość

60

4

Zarębski Przemysław

Vis Zamość

55

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 5 Strzelba

Lp.

Imię i Nazwisko

Klub

Strzelba

1

Staniszewski Jan

Vis Zamość

12,53

2

Rybak Krzysztof

Vis Zamość

13,31

3

Jewsiejczyk Piotr

FunGun Lublin

20,63

4

Pawłowski Edward

Vis Zamość

21,11

5

Lipka Michał

Patron Krasnystaw

22,17

6

Papuga Marcin

Vis Zamość

24,12

7

Mieńkowski Marek

AZS Kielce

26,24

8

Lipka Grzegorz

Patron Krasnystaw

27,16

9

Szykuła Waldemar

Vis Zamość

29,80

10

Zarębski Przemysław

Vis Zamość

33,18

11

Lasek Paweł

Patron Krasnystaw

37,12

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Komunikat zawiera 5 protokołów.

 

Zawody rozegrano na strzelnicy Falcon w Chełmie zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Protestów brak.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

STANISZEWSKI Jan s. kl. II

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

ABRAMOWICZ Andrzej s. kl. P

Chełm 11.12.2016 r.