szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Komunikat-Otwarcie-sezonu-20170326.pdf)Komunikat-Otwarcie-sezonu-20170326.pdf269 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY 

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzelectwa Sportowego

OTWARCIE SEZONU 2017, 

Zamość 26.03.2017r.

 

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

Suchodolski Ryszard s. kl. I

Obserwator LZSS

Suchodolski Ryszard s. kl. I

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Staniszewski Jan s. kl. II

Sędzia główny osi 25.

Jarecki Marek s. kl. I

Kierownik biura obliczeń

Staniszewski Jan s. kl. II

Sędzia główny osi strzelby

Łukasik Karol s. kl. III

Sędzia biura obliczeń

Szmiga Józef s. kl. III

 Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

 

 Protokół Nr 1 Psp-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Kornet Anna

KSS VIS

90

92

182

1

 

2

Kusal Jakub

KS STRZELKA

87

89

176

1

 

3

Knapik Tomasz

KSS VIS

82

91

173

1

 

4

Szymala Michał

KSS VIS

86

83

169

2

 

5

Kołek Józef

KSS VIS

83

86

169

1

 

6

Rycaj Bartosz

KSS VIS

89

80

169

1

 

7

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

89

80

169

   

8

Markowicz Mateusz

KSS VIS

86

82

168

2

 

9

Jędruszczak Tomasz

KSS VIS

88

80

168

   

10

Brzozowski Grzegorz

KSS VIS

86

82

168

   

11

Urban Sławomir

KSS VIS

81

86

167

   

12

Spoczyński Marek

KSS VIS

76

89

165

1

 

13

Szmiga Józef

KSS VIS

78

84

162

   

14

Skowron Wiesław

KSS VIS

79

82

161

1

 

15

Czajkowski Marek

KSS VIS

75

84

159

1

 

16

Łacek Edward

KSS VIS

78

81

159

   

17

Gruszecki Paweł

KSS VIS

71

88

159

   

18

Budzisz Wojciech

KSS VIS

82

77

159

   

19

Trzaskowski Michał

Spartakus

85

72

157

2

 

20

Łukasik Leszek

Snajper

76

78

154

1

 

21

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

78

76

154

1

 

22

Juś Marcin

KSS VIS

70

83

153

2

 

23

Tor Jacek

KSS VIS

80

73

153

1

 

24

Bender Michał

KSS VIS

77

76

153

1

 

25

Sokal Andrzej

KSS VIS

75

76

151

   

26

Skóra Ryszard

KSS VIS

72

77

149

1

 

27

Antonik Piotr

KSS VIS

67

79

146

2

 

28

Pacek Sebastian

KSS VIS

67

76

143

1

 

29

Sowiński Piotr

Technik

79

64

143

   

30

Panaś Paweł

KSS VIS

70

72

142

   

31

Kulik Paweł

KSS VIS

79

58

137

   

32

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

71

65

136

   

33

Jakubiak Artur

KSS VIS

60

75

135

   

34

Kapłon Tomasz

KSS VIS

68

63

131

   

35

Skiba Marek

KSS VIS

66

65

131

   

36

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

77

53

130

   

37

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

73

56

129

   

38

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

69

56

125

1

 

39

Czajkowski Leszek

KSS VIS

54

71

125

 

 

40

Opiła Marcin

KSS VIS

57

65

122

   

41

Izdebski Piotr

KSS VIS

60

59

119

   

42

Rybak Krzysztof

KSS VIS

52

66

118

   

43

Matacz Dariusz

Snajper

66

52

118

   

44

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

64

52

116

   

45

Brzozowski Wojciech

Snajper

47

66

113

   

46

Winniczuk Edward

KSS VIS

58

55

113

   

47

Kuliga Tomasz

KSS VIS

58

53

111

1

 

48

Żebrowska Małgorzata

KSS VIS

50

59

109

   

49

Ksiądz Władysław

KSS VIS

58

49

107

   

50

Sulowski Andrzej

KSS VIS

67

40

107

   

51

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

39

63

102

   

52

Prystupa Artur

KSS VIS

46

51

97

   

53

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

42

51

93

   

54

Kuchnio Renata

KSS VIS

44

48

92

   

55

Szykuła Waldemar

KSS VIS

31

60

91

   

56

Antończak Krzysztof

KSS VIS

51

39

90

   

57

Cieśla Jarosław

KSS VIS

38

50

88

   

58

Malarski Paweł

Patron

32

52

84

   

59

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

37

45

82

   

60

Ilczuk Paulina

KSS VIS

38

42

80

   

61

Turczyn Marcin

KSS VIS

39

38

77

   

62

Pławska Agnieszka

KSS VIS

47

27

74

   

63

Gospodarek Paweł

KSS VIS

35

38

73

   

64

Semczuk Bogdan

KSS VIS

50

22

72

   

65

Sawa Przemysław

KSS VIS

58

2

60

1

 

66

Kardasz Rafał

KSS VIS

33

27

60

   

67

Brzozowska Urszula

Snajper

34

26

60

   

68

Sulowski Robert

KSS VIS

9

46

55

   

69

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

16

39

55

   

70

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

9

43

52

   

71

Dobek Paweł

KSS VIS

17

22

39

   

72

Król Mariusz

KSS VIS

8

23

31

   

73

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

13

1

14

   

74

Jarecki Marek

KSS VIS

85

76

161

2

 

75

Łukasik Karol

KSS VIS

69

78

147

 

PK

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Protokół Nr 2  Pcz-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Bender Michał

KSS VIS

86

91

177

2

 

2

Kusal Jakub

KS STRZELKA

78

89

167

1

 

3

Urban Sławomir

KSS VIS

77

89

166

2

 

4

Skowron Wiesław

KSS VIS

79

87

166

2

 

5

Kornet Anna

KSS VIS

82

82

164

1

 

6

Sowiński Piotr

Technik

89

72

161

4

 

7

Skóra Ryszard

KSS VIS

82

77

159

1

 

8

Sokal Andrzej

KSS VIS

85

71

156

3

 

9

Szymala Michał

KSS VIS

74

82

156

   

10

Knapik Tomasz

KSS VIS

83

72

155

3

 

11

Budzisz Wojciech

KSS VIS

74

81

155

1

 

12

Kołek Józef

KSS VIS

77

76

153

   

13

Rycaj Bartosz

KSS VIS

75

77

152

   

14

Gruszecki Paweł

KSS VIS

72

76

148

   

15

Antonik Piotr

KSS VIS

63

81

144

   

16

Szmiga Józef

KSS VIS

79

66

145

2

 

17

Brzozowski Grzegorz

KSS VIS

71

70

141

   

18

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

77

64

141

   

19

Ziółkowski Cezary

KSS VIS

66

73

139

1

 

20

Czajkowski Marek

KSS VIS

60

77

137

   

21

Tor Jacek

KSS VIS

64

72

136

   

22

Juś Marcin

KSS VIS

64

69

133

2

 

23

Trzaskowski Michał

Spartakus

56

73

129

1

 

24

Panaś Paweł

KSS VIS

64

64

128

   

25

Ilczuk Paulina

KSS VIS

68

55

123

1

 

26

Skiba Marek

KSS VIS

62

61

123

 

 

27

Semczuk Bogdan

KSS VIS

53

70

123

   

28

Spoczyński Marek

KSS VIS

67

54

121

   

29

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

59

61

120

   

30

Kapłon Tomasz

KSS VIS

63

55

118

   

31

Łacek Edward

KSS VIS

70

46

116

1

 

32

Ostrowski Michał

Patron

54

61

115

   

33

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

50

63

113

1

 

34

Brzozowski Wojciech

Snajper

67

46

113

   

35

Jędruszczak Tomasz

KSS VIS

65

47

112

   

36

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

49

59

108

   

37

Matacz Dariusz

Snajper

48

58

106

1

 

38

Małek Jan

Snajper

50

55

105

   

39

Pacek Sebastian

KSS VIS

39

62

101

   

40

Winniczuk Edward

KSS VIS

54

46

100

   

41

Ksiądz Władysław

KSS VIS

58

40

98

1

 

42

Markowicz Mateusz

KSS VIS

49

48

97

   

43

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

60

37

97

   

44

Łukasik Leszek

Snajper

52

44

96

1

 

45

Malarski Paweł

Patron

48

44

92

   

46

Gospodarek Paweł

KSS VIS

54

38

92

   

47

Kuchnio Renata

KSS VIS

46

44

90

   

48

Sulowski Robert

KSS VIS

35

54

89

1

 

49

Brzozowska Urszula

Snajper

46

42

88

   

50

Czajkowski Leszek

KSS VIS

48

38

86

1

 

51

Sulowski Andrzej

KSS VIS

34

50

84

1

 

52

Kuliga Tomasz

KSS VIS

43

41

84

   

53

Szykuła Waldemar

KSS VIS

41

36

77

   

54

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

30

47

77

   

55

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

37

40

77

   

56

Blask Krzysztof

KSS VIS

30

42

72

   

57

Przystupa Artur

KSS VIS

36

36

72

   

58

Kulik Paweł

KSS VIS

30

40

70

1

 

59

Podolak Albert

KSS VIS

34

33

67

   

60

Jakubiak Artur

KSS VIS

44

18

62

   

61

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

25

33

58

   

62

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

33

24

57

   

63

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

29

26

55

   

64

Król Mariusz

KSS VIS

16

37

53

   

65

Izdebski Piotr

KSS VIS

39

12

51

   

66

Panasiński Andrzej

KSS VIS

27

22

49

   

67

Kardasz Rafał

KSS VIS

20

28

48

   

68

Michałowski Paweł

Patron

26

22

48

   

69

Koper Bogusław

KSS VIS

23

20

43

   

70

Pławska Agnieszka

KSS VIS

14

27

41

1

 

71

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

22

19

41

   

72

Rybak Krzysztof

KSS VIS

22

19

41

   

73

Turczyn Marcin

KSS VIS

25

8

33

1

 

74

Antończak Krzysztof

KSS VIS

8

24

32

   

75

Żebrowska Małgorzata

KSS VIS

22

7

29

   

76

Dobek Paweł

KSS VIS

0

28

28

   

77

Opiła Marcin

KSS VIS

11

15

26

   

78

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

11

11

22

   

79

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

13

7

20

   

80

Cieśla Jarosław

KSS VIS

5

11

16

   

81

Jarecki Marek

KSS VIS

82

84

166

1

PK

82

Łukasik Karol

KSS VIS

77

87

164

2

PK

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Protokół Nr 3   Psp-20, Pcz-20 Razem

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Psp-20

Pcz-20

Razem

 

1

Kornet Anna

KSS VIS

182

164

346

 

2

Kusal Jakub

KS STRZELKA

176

167

343

 

3

Urban Sławomir

KSS VIS

167

166

333

 

4

Bender Michał

KSS VIS

153

177

330

 

5

Knapik Tomasz

KSS VIS

173

155

328

 

6

Skowron Wiesław

KSS VIS

161

166

327

 

7

Szymala Michał

KSS VIS

169

156

325

 

8

Kołek Józef

KSS VIS

169

153

322

 

9

Rycaj Bartosz

KSS VIS

169

152

321

 

10

Budzisz Wojciech

KSS VIS

159

155

314

 

11

Brzozowski Grzegorz

KSS VIS

168

141

309

 

12

Skóra Ryszard

KSS VIS

149

159

308

 

13

Ziółkowski Cezary

KSS VIS

169

139

308

 

14

Gruszecki Paweł

KSS VIS

159

148

307

 

15

Sokal Andrzej

KSS VIS

151

156

307

 

16

Szmiga Józef

KSS VIS

162

145

307

 

17

Sowiński Piotr

Technik

143

161

304

 

18

Czajkowski Marek

KSS VIS

159

137

296

 

19

Antonik Piotr

KSS VIS

146

144

290

 

20

Tor Jacek

KSS VIS

153

136

289

 

21

Juś Marcin

KSS VIS

153

133

286

 

22

Spoczyński Marek

KSS VIS

165

121

286

 

23

Trzaskowski Michał

Spartakus

157

129

286

 

24

Jędruszczak Tomasz

KSS VIS

168

112

280

 

25

Łacek Edward

KSS VIS

159

116

275

 

26

Panaś Paweł

KSS VIS

142

128

270

 

27

Markowicz Mateusz

KSS VIS

168

97

265

 

28

Skiba Marek

KSS VIS

131

123

254

 

29

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

154

97

251

 

30

Łukasik Leszek

Snajper

154

96

250

 

31

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

109

141

250

 

32

Kapłon Tomasz

KSS VIS

131

118

249

 

33

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

125

120

245

 

34

Pacek Sebastian

KSS VIS

143

101

244

 

35

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

130

113

243

 

36

Brzozowski Wojciech

Snajper

113

113

226

 

37

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

116

108

224

 

38

Matacz Dariusz

Snajper

118

106

224

 

39

Winniczuk Edward

KSS VIS

113

100

213

 

40

Czajkowski Leszek

KSS VIS

125

86

211

 

41

Kulik Paweł

KSS VIS

137

70

207

 

42

Ksiądz Władysław

KSS VIS

107

98

205

 

43

Ilczuk Paulina

KSS VIS

80

123

203

 

44

Jakubiak Artur

KSS VIS

135

62

197

 

45

Kuliga Tomasz

KSS VIS

111

84

195

 

46

Semczuk Bogdan

KSS VIS

72

123

195

 

47

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

136

55

191

 

48

Sulowski Andrzej

KSS VIS

107

84

191

 

49

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

129

58

187

 

50

Kuchnio Renata

KSS VIS

92

90

182

 

51

Malarski Paweł

Patron

84

92

176

 

52

Izdebski Piotr

KSS VIS

119

51

170

 

53

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

93

77

170

 

54

Prystupa Artur

KSS VIS

97

72

169

 

55

Szykuła Waldemar

KSS VIS

91

77

168

 

56

Gospodarek Paweł

KSS VIS

73

92

165

 

57

Rybak Krzysztof

KSS VIS

118

41

159

 

58

Brzozowska Urszula

Snajper

60

88

148

 

59

Opiła Marcin

KSS VIS

122

26

148

 

60

Sulowski Robert

KSS VIS

55

89

144

 

61

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

102

22

124

 

62

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

82

41

123

 

63

Antończak Krzysztof

KSS VIS

90

32

122

 

64

Ostrowski Michał

Patron

0

115

115

 

65

Pławska Agnieszka

KSS VIS

74

41

115

 

66

Turczyn Marcin

KSS VIS

77

33

110

 

67

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

52

57

109

 

68

Kardasz Rafał

KSS VIS

60

48

108

 

69

Małek Jan

Snajper

0

105

105

 

70

Cieśla Jarosław

KSS VIS

88

16

104

 

71

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

14

77

91

 

72

Król Mariusz

KSS VIS

31

53

84

 

73

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

55

20

75

 

74

Blask Krzysztof

KSS VIS

0

72

72

 

75

Dobek Paweł

KSS VIS

39

28

67

 

76

Podolak Albert

KSS VIS

0

67

67

 

77

Sawa Przemysław

KSS VIS

60

0

60

 

78

Panasiński Andrzej

KSS VIS

0

49

49

 

79

Michałowski Paweł

Patron

0

48

48

 

80

Koper Bogusław

KSS VIS

0

43

43

 

81

Żebrowska Małgorzata

KSS VIS

0

29

29

 

82

Jarecki Marek

KSS VIS

161

168

329

PK

83

Łukasik Karol

KSS VIS

147

164

311

PK

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Protokół Nr 4   Strzelba 1

Lp.

Nazwisko i imię

Pkt. karne

Czas

SUMA

1.       

Urban Sławomir

20

23,02

43,02

2.       

Panaś Paweł

0

46,04

46,04

3.       

Budzisz Wojciech

0

48,4

48,4

4.       

Izdebski Piotr

20

31,58

51,58

5.       

Malarski Paweł

10

42,38

52,38

6.       

Kapłon Tomasz

20

45,26

65,26

7.       

Krupiński Krzysztof

20

45,82

65,82

8.       

Rybak Krzysztof

20

47,02

67,02

9.       

Brzozowski Grzegorz

30

48,7

78,7

10.    

Szykuła Waldemar

40

44,5

84,5

11.    

Kaniowski Waldemar

30

56,24

86,24

12.    

Jędruszczak Tomasz

50

38,93

88,93

13.    

Dobek Paweł

40

52,17

92,17

14.    

Tor Jacek

40

53,41

93,41

15.    

Gospodarek Paweł

30

66,29

96,29

16.    

Ostrowski Michał

50

47,02

97,02

17.    

Czajkowski Leszek

50

48,09

98,09

18.    

Pietrzyk Grzegorz

40

60,17

100,17

19.    

Sawa Przemysław

40

62,91

102,91

20.    

Kardasz Rafał

60

43,52

103,52

21.    

Semczuk Bogdan

40

68,09

108,09

22.    

Knapik Tomasz

40

73,2

113,2

23.    

Opiła Marcin

50

66,24

116,24

24.    

Turczyn Marcin

60

57,02

117,02

25.    

Żądkowski Tomasz

80

50,39

130,39

26.    

Żebrowska Małgorzata

100

31,69

131,69

27.    

Jarecki Marek

60

72,14

132,14

28.    

Adamczuk Krzysztof

90

44,1

134,1

29.    

Kasperski Włodzimierz

50

84,91

134,91

30.    

Kuchnio Renata

90

45,21

135,21

31.    

Spoczyński Marek

80

59,01

139,01

32.    

Michałowski Paweł

70

69,64

139,64

33.    

Król Mariusz

80

62,25

142,25

34.    

Cieśla Jarosław

90

53,99

143,99

35.    

Ilczuk Paulina

80

64,63

144,63

36.    

Czajkowski Marek

90

59,67

149,67

37.    

Czajkowska Wioletta

100

50,21

150,21

38.    

Pławska Agnieszka

90

66,33

156,33

39.    

Brzozowski Wojciech

90

67,04

157,04

40.    

Gruszecki Paweł

70

90,71

160,71

41.    

Trzaskowski Michał

110

55,18

165,18

42.    

Jakubiak Artur

110

55,78

165,78

43.    

Siemczyk Bogumił

100

78,37

178,37

44.    

Łukasik Leszek

100

82,52

182,52

45.    

Dąbrowiecki Tomasz

110

78,02

188,02

46.    

Łacek Edward

130

76,82

206,82

47.    

Brzozowska Urszula

130

76,85

206,85

48.    

Łukasik Karol

0

41,05

41,05   PK

49.    

Kuliga Tomasz

20

36,28

56,28   PK

50.    

Markowicz Mateusz

50

49,56

99,56   PK

51.    

Kuchnio Mariusz

60

42,57

102,57 PK

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Protokół Nr 5   Strzelba 2

Lp.

Nazwisko i imię

Czas

Pkt. karne

SUMA

1.       

Urban Sławomir

4

0

4

2.       

Żądkowski Tomasz

4,2

0

4,2

3.       

Brzozowski Grzegorz

4,4

0

4,4

4.       

Czajkowski Leszek

4,67

0

4,67

5.       

Dąbrowiecki Tomasz

4,99

0

4,99

6.       

Czajkowski Marek

5,13

0

5,13

7.       

Dobek Paweł

5,22

0

5,22

8.       

Knapik Tomasz

5,35

0

5,35

9.       

Gruszecki Paweł

5,94

0

5,94

10.    

Łukasik Leszek

5,98

0

5,98

11.    

Ostrowski Michał

6,14

0

6,14

12.    

Panaś Paweł

6,22

0

6,22

13.    

Tor Jacek

6,3

0

6,3

14.    

Michałowski Paweł

6,3

0

6,3

15.    

Pietrzyk Grzegorz

6,51

0

6,51

16.    

Spoczyński Marek

6,97

0

6,97

17.    

Izdebski Piotr

7,24

0

7,24

18.    

Budzisz Wojciech

7,33

0

7,33

19.    

Trzaskowski Michał

8,03

0

8,03

20.    

Turczyn Marcin

8,1

0

8,1

21.    

Łacek Edward

8,36

0

8,36

22.    

Rybak Krzysztof

8,42

0

8,42

23.    

Brzozowska Urszula

8,78

0

8,78

24.    

Kapłon Tomasz

8,91

0

8,91

25.    

Gospodarek Paweł

10,69

0

10,69

26.    

Brzozowski Wojciech

13,31

0

13,31

27.    

Sawa Przemysław

13,5

0

13,5

28.    

Krupiński Krzysztof

5,37

10

15,37

29.    

Jakubiak Artur

16,89

0

16,89

30.    

Kardasz Rafał

10,2

10

20,2

31.    

Adamczuk Krzysztof

11,01

10

21,01

32.    

Kasperski Włodzimierz

13,55

10

23,55

33.    

Pławska Agnieszka

13,8

10

23,8

34.    

Czajkowska Wioletta

13,82

10

23,82

35.    

Malarski Paweł

5,23

20

25,23

36.    

Szykuła Waldemar

5,87

20

25,87

37.    

Jędruszczak Tomasz

7,25

20

27,25

38.    

Kaniowski Waldemar

7,26

20

27,26

39.    

Jarecki Marek

8,14

20

28,14

40.    

Cieśla Jarosław

18,55

10

28,55

41.    

Siemczyk Bogumił

10,06

20

30,06

42.    

Opiła Marcin

3,92

30

33,92

43.    

Kuchnio Renata

4,8

30

34,8

44.    

Ilczuk Paulina

17,74

20

37,74

45.    

Król Mariusz

9

30

39

46.    

Semczuk Bogdan

11,02

30

41,02

47.    

Żebrowska Małgorzata

23,8

30

53,8

48.    

Łukasik Karol

6,03

0

6,03        PK

49.    

Kuliga Tomasz

4,09

10

14,09      PK

50.    

Kuchnio Mariusz

5,06

20

25,06      PK

51.    

Markowicz Mateusz

5,92

20

25,92      PK

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Komunikat zawiera 5 protokołów:

Nr 1. Psp-20

Nr 2. Pcz-20 

Nr 3. Psp-20, Pcz-20 Razem

Nr 4. Strzelba 1

Nr 5. Strzelba 2

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów.

Zawody rozegrano przy pochmurnej pogodzie (5 - 10 st. C. ) oraz silnych podmuchach wiatru. Protestów brak.

Katering ufundował KSS VIS.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Suchodolski Ryszard s. kl. I

Staniszewski Jan s. kl. II

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokołach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Suchodolski Ryszard s. kl. I

Zamość, 26 marca 2017 r.