szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Komunikat-Psp-Pcz-Kdw-20170430-2.pdf)Komunikat-Psp-Pcz-Kdw-20170430-2.pdf213 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY 

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzelectwa Sportowego

Psp, Pcz, Kdw, 

Zamość 30.04.2017r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Obserwator LZSS

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

JARECKI Marek s. kl. I

Sędzia główny osi 25 m.

STANISZEWSKI Jan s. kl. II

Sędzia główny osi 50 m.

BERENDT Henryk s. kl. I

Sędzia biura obliczeń

SZMIGA Józef s. kl. III

 

Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

Protokół Nr 1 Psp-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Kornet Anna

KSS VIS

93

85

178

1

 

2

Budzisz Wojciech

KSS VIS

89

87

176

1

 

3

Jarecki Marek

KSS VIS

86

88

174

1

 

4

Stawikowski Jacek

KSS VIS

88

85

173

6

 

5

Sobieszczański Maciej

KSS VIS

88

85

173

1

 

6

Berendt Henryk

KSS VIS

83

87

170

2

 

7

Skowron Wiesław

KSS VIS

87

83

170

2

 

8

Markowicz Mateusz

KSS VIS

82

84

166

   

9

Ciekot Filip

KSS VIS

87

79

166

   

10

Kapłon Tomasz

KSS VIS

76

89

165

2

 

11

Szmiga Józef

KSS VIS

81

81

162

1

 

12

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

81

77

158

   

13

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

81

76

157

1

 

14

Bender Michał

KSS VIS

79

78

157

   

15

Jankowski Paweł

KSS VIS

80

76

156

   

16

Nikiel Andrzej

KBS Pszczyna

74

78

152

   

17

Rycaj Mariusz

KSS VIS

76

76

152

   

18

Czajkowski Leszek

KSS VIS

73

77

150

   

19

Sawa Przemysław

KSS VIS

76

72

148

   

20

Spoczyński Marek

KSS VIS

78

70

148

   

21

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

73

71

144

   

22

Juś Marcin

KSS VIS

75

69

144

   

23

Dzioch Sebastian

KSS VIS

66

76

142

   

24

Skóra Ryszard

KSS VIS

55

80

135

   

25

Gołąb Andrzej

KSS VIS

62

72

134

1

 

26

Semczuk Bogdan

KSS VIS

53

74

127

   

27

Duher Maciej

KSS VIS

58

67

125

   

28

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

64

60

124

1

 

29

Jakubiak Artur

KSS VIS

51

72

123

1

 

30

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

44

77

121

   

31

Futyma Marcin

KSS VIS

48

72

120

   

32

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

55

64

119

   

33

Antończak Krzysztof

KSS VIS

50

65

115

   

34

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

50

63

113

   

35

Zwolak Rafał

KSS VIS

53

57

110

   

36

Tor Jacek

KSS VIS

45

64

109

   

37

Kornet Sławomir

KSS VIS

53

54

107

   

38

Prystupa Artur

KSS VIS

59

47

106

   

39

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

48

57

105

   

40

Smyjewski Rafał

KSS VIS

39

63

102

   

41

Król Mariusz

KSS VIS

40

59

99

2

 

42

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

36

59

95

   

43

Koper Bogusław

KSS VIS

47

47

94

   

44

Skiba Marek

KSS VIS

35

56

91

   

45

Panasiński Andrzej

KSS VIS

45

40

85

   

46

Niedabylski Piotr

MKS LOK Racibórz

36

47

83

   

47

Rybak Krzysztof

KSS VIS

22

59

81

   

48

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

18

57

75

   

49

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

25

50

75

   

50

Kowal Mariusz

KSS VIS

32

42

74

 

 

51

Wójcik Marcin

KSS VIS

44

30

74

   

52

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

28

36

64

   

53

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

27

34

61

   

54

Klimczuk Marcin

KSS VIS

11

40

51

   

55

Gajewski Tomasz

KSS VIS

10

27

37

   

56

Kardasz Rafał

KSS VIS

13

0

13

   

57

Walczak Marcin

KSS VIS

50

77

127

 

PK

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Protokół Nr 2 Pcz-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Stawikowski Jacek

KSS VIS

88

93

181

3

 

2

Kornet Anna

KSS VIS

88

89

177

 

 

3

Berendt Henryk

KSS VIS

93

81

174

3

 

4

Bender Michał

KSS VIS

86

87

173

 

 

5

Skowron Wiesław

KSS VIS

79

82

161

1

 

6

Szmiga Józef

KSS VIS

78

81

159

1

 

7

Kapłon Tomasz

KSS VIS

81

73

154

1

 

8

Jarecki Marek

KSS VIS

81

73

154

   

9

Budzisz Wojciech

KSS VIS

72

77

149

1

 

10

Gołąb Andrzej

KSS VIS

69

80

149

   

11

Ciekot Filip

KSS VIS

72

77

149

   

12

Skóra Ryszard

KSS VIS

72

76

148

1

 

13

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

71

76

147

   

14

Kołek Józef

KSS VIS

85

60

145

1

 

15

Ziółkowski Cezary

KSS VIS

70

73

143

1

 

16

Jankowski Paweł

KSS VIS

74

68

142

   

17

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

67

74

141

1

 

18

Sobieszczański Maciej

KSS VIS

79

62

141

   

19

Spoczyński Marek

KSS VIS

69

67

136

1

 

20

Rycaj Mariusz

KSS VIS

65

68

133

1

 

21

Prystupa Artur

KSS VIS

67

66

133

   

22

Adamczuk Krzysztof

KSS VIS

61

70

131

1

 

23

Semczuk Bogdan

KSS VIS

63

66

129

   

24

Tor Jacek

KSS VIS

59

69

128

   

25

Czajkowski Leszek

KSS VIS

60

68

128

   

26

Sawa Przemysłąw

KSS VIS

58

69

127

   

27

Markowicz Mateusz

KSS VIS

63

64

127

   

28

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

62

61

123

   

29

Jakubiak Artur

KSS VIS

66

55

121

   

30

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

51

69

120

   

31

Dzioch Sebastian

KSS VIS

63

53

116

   

32

Zwolak Rafał

KSS VIS

57

50

107

   

33

Niedabylski Piotr

MKS LOK Racibórz

52

54

106

   

34

Futyma Marcin

KSS VIS

51

54

105

2

 

35

Nikiel Andrzej

KBS Pszczyna

54

50

104

   

36

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

40

54

94

 

 

37

Juś Marcin

KSS VIS

46

48

94

   

38

Duher Maciej

KSS VIS

30

62

92

   

39

Małek Jan

Snajper Lublin

47

41

88

   

40

Antończak Krzysztof

KSS VIS

47

38

85

   

41

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

42

40

82

   

42

Rybak Krzysztof

KSS VIS

42

36

78

   

43

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

36

40

76

   

44

Szpakowski Mirosław

KSS VIS

36

38

74

   

45

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

34

38

72

   

46

Skiba Marek

KSS VIS

39

28

67

   

47

Smyjewski Rafał

KSS VIS

31

35

66

   

48

Kowal Marcin

KSS VIS

30

29

59

   

49

Król Mariusz

KSS VIS

30

26

56

   

50

Krupiński Krzysztof

KSS VIS

31

17

48

1

 

51

Wójcik Marcin

KSS VIS

34

14

48

   

52

Pasieczny Andrzej

KSS VIS

12

28

40

   

53

Klimczuk Marcin

KSS VIS

23

16

39

   

54

Koper Bogusław

KSS VIS

29

7

36

   

55

Gajewski Tomasz

KSS VIS

20

6

26

   

56

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

10

14

24

   

57

Kardasz Rafał

KSS VIS

21

0

21

   

58

Bielak Ryszard

KSS VIS

6

13

19

 

 

58

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

8

11

19

 

 

60

Panasiński Andrzej

KSS VIS

1

4

5

   

61

Walczak Marcin

n/z

67

74

141

 

PK

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Protokół Nr 3   Kdw-L Kdw-K Kdw-S

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Kdw-L

Kdw-K

Kdw-S

Razem

X

Uwagi

1

Fedorowski Gawryś Andrzej

KSS VIS

88

62

45

195

   

2

Skowron Wiesław

KSS VIS

77

53

63

193

   

3

Rycaj Bartosz

KSS VIS

83

68

33

184

1

 

4

Stawikowski Jacek

KSS VIS

78

60

37

175

1

 

5

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

72

47

42

161

1

 

6

Jarecki Marek

KSS VIS

65

67

18

150

   

7

Szmiga Józef

KSS VIS

65

46

33

144

   

8

Czajkowski Leszek

KSS VIS

67

40

35

142

1

 

9

Bender Michał

KSS VIS

81

45

16

142

   

10

Spoczyński Marek

KSS VIS

50

59

32

141

   

11

Kapłon Tomasz

KSS VIS

62

60

17

139

   

12

Nikiel Andrzej

KSS VIS

35

54

45

134

   

13

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

52

42

38

132

   

14

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

57

47

27

131

   

15

Duher Maciej

KSS VIS

65

52

11

128

   

16

Budzisz Wojciech

KSS VIS

74

47

6

127

   

17

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

54

43

25

122

   

18

Tor Jacek

KSS VIS

55

50

16

121

   

19

Rybak Krzysztof

KSS VIS

34

54

31

119

   

20

Juś Marcin

KSS VIS

62

38

18

118

   

21

Klimczak Marcin

KSS VIS

56

19

31

106

   

22

Kaniowski Waldemar

KSS VIS

26

35

36

97

   

23

Rycaj Mariusz

KSS VIS

36

40

16

92

   

24

Markowicz Mateusz

KSS VIS

40

33

16

89

   

25

Semczuk Bogdan

KSS VIS

31

24

32

87

   

26

Król Mariusz

KSS VIS

34

14

31

79

   

27

Kasperski Włodzimierz

KSS VIS

30

27

21

78

   

28

Antończak Krzysztof

KSS VIS

39

36

1

76

   

29

Gajewski Tomasz

KSS VIS

48

20

7

75

   

30

Kornet Anna

KSS VIS

45

19

9

73

   

31

Kowal Mariusz

KSS VIS

33

16

13

62

   

32

Prystupa Artur

KSS VIS

13

19

6

38

   

33

Futyma Marcin

KSS VIS

22

14

1

37

   

34

Zwolak Rafał

KSS VIS

0

6

25

31

   

35

Kardasz Rafał

KSS VIS

12

12

7

31

   

 Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 Komunikat zawiera 3 protokoły:

Nr 1. Psp-20

Nr 2. Pcz-20 

Nr 3. Kdw-L, Kdw-K, Kdw-S

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy pochmurnej pogodzie (10-15 st. C. ) oraz słabych podmuchach wiatru.

Wystąpiły słabe opady deszczu w godzinach popołudniowych.

Protestów brak. Katering ufundował KSS VIS.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

JARECKI Marek s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokołach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

SUCHODOLSKI Ryszard s. kl. I

Zamość, 30 kwietnia 2017 r.