szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Komunikat-pist-kar-20170514.pdf)Komunikat-pist-kar-20170514.pdf250 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY 

Wojewódzkie Zawody w strzelaniu konkurencji kulowych, Karabin i Pistolet 2017r., 

Zamość 14.05.2017r.

Obsada sędziowska:

Lp.

Funkcje sędziowskie

Imię i nazwisko

Klasa sędziowska

1.

Sędzia Główny Zawodów

Abramowicz Andrzej

Kl.s.P

2.

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Jaroszewski Jerzy

Kl.s.I

3.

Kierownik Biura Obliczeń

Dawidek Piotr

Kl.s II

4.

Sędzia Główny strzelań osi 25 m

Jarecki Marek

Kl.s.I

5.

Sędzia strzelań osi  25 m

Ilczuk Marek

Kl.s.III

6.

Sędzia Główny strzelań osi 50 m

Berendt Henryk

Kl.s.I

7.

Sędzia strzelań osi 50 m

Staniszewski Jan

Kl.s.II

8.

Sekcja kontroli broni i wyposażenia

Suchodolski Ryszard

Kl.s.I

Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS” i KSS „PATRON”.

 

Protokół Nr 1 Psp-30

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

Seria1

Seria2

Seria3

RAZEM

X

Uwagi

1

Staniszewski Jan

Vis Zamość

94

93

90

277

4

 

2

Kornet Anna

Vis Zamość

91

89

91

271

3

 

3

Stawikowski Jacek

Vis Zamość

84

85

86

255

4

 

4

Bender Michał

Vis Zamość

82

88

84

254

   

5

Skowron Wiesław

Vis Zamość

89

86

79

254

   

6

Berent Henryk

Vis Zamość

85

81

85

251

1

 

7

Sędłak Arkadiusz

Vis Zamość

79

78

82

239

   

8

Skóra Ryszard

Vis Zamość

80

72

75

227

1

 

9

Rycaj Bartosz

Vis Zamość

77

81

68

226

2

 

10

Siemczyk Bogumił

Vis Zamość

79

72

67

218

1

 

11

Rycaj Mariusz

Vis Zamość

65

70

75

210

1

 

12

Gruszecki Paweł

Vis Zamość

57

73

76

206

1

 

13

Szmiga Józef

Vis Zamość

68

68

68

204

1

 

14

Zań Jan

Vis Zamość

75

44

61

180

1

 

15

Kuczyński Marian

Vis Zamość

57

63

56

176

1

 

16

Prystupa Artur

Vis Zamość

71

39

50

160

   

17

Szpakowski Mirosław

Vis Zamość

54

41

57

152

   

18

Kurdziel Tomasz

Vis Zamość

50

31

55

136

   

19

Widyma Wojciech

Vis Zamość

29

50

47

126

   

20

Startek Tadeusz

Vis Zamość

14

37

49

100

1

 

21

Maksymowicz Radosław

Vis Zamość

36

42

22

100

   

22

Gronkowski Marcin

Vis Zamość

29

32

32

93

   

23

Panasiński Andrzej

Vis Zamość

25

15

38

78

   

24

Dąbski Tadeusz

TKKF Świt

13

11

46

70

   

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2 Pcz-30

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

Seria1

Seria2

Seria3

RAZEM

X

Uwagi

1

Staniszewski Jan

Vis Zamość

91

84

90

265

3

 

2

Berendt Henryk

Vis Zamość

87

88

89

264

3

 

3

Stawikowski Jacek

Vis Zamość

87

89

86

262

   

4

Kornet Anna

Vis Zamość

87

84

89

260

3

 

5

Skowron Wiesław

Vis Zamość

84

91

84

259

4

 

6

Bender Michał

Vis Zamość

85

88

76

249

1

 

7

Rycaj Bartosz

Vis Zamość

81

83

84

248

2

 

8

Szmiga Józef

Vis Zamość

81

80

67

228

2

 

9

Sędłak Arkadiusz

Vis Zamość

76

66

75

217

   

10

Rycaj Mariusz

Vis Zamość

69

69

74

212

   

11

Skóra Ryszard

Vis Zamość

59

78

74

211

   

12

Gruszecki Paweł

Vis Zamość

69

66

66

201

   

13

Siemczyk Bogumił

Vis Zamość

71

57

56

184

   

14

Prystupa Artur

Vis Zamość

80

48

51

179

2

 

15

Małek Jan

Snajper Lublin

53

70

43

166

   

16

Zań Jan

Vis Zamość

45

55

64

164

   

17

Gronkowski Marcin

Vis Zamość

57

59

44

160

   

18

Kuczyński Marian

Vis Zamość

41

45

42

128

   

19

Maksymowicz Radosław

Vis Zamość

15

40

47

102

   

20

Szpakowski Mirosław

Vis Zamość

41

20

37

98

   

21

Kurdziel Tomasz

Vis Zamość

27

24

40

91

   

22

StartekTadeusz

Vis Zamość

30

26

12

68

   

23

Panasiński Andrzej

Vis Zamość

8

0

13

21

   

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 3   Kdw-3x20

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub

K Seria 1

K Seria 2

Razem K

L Seria 1

L Seria 2

Razem L

S Seria 1

S Seria 2

Razem S

RAZEM

X

Uwagi

1

Sulima Amelia

LOK Chemik

65

86

151

69

91

160

68

61

129

440

2

 

2

Stawikowski Jacek

Vis Zamość

72

54

126

91

89

180

36

34

70

376

2

 

3

Dąbski Tadeusz

TKKF Świt

44

44

88

84

88

172

35

23

58

318

1

 

4

Bender Michał

Vis Zamość

60

48

108

68

71

139

31

34

65

312

   

5

Szmiga Józef

Vis Zamość

30

32

62

77

68

145

30

42

72

279

   

6

Widyma Wojciech

Vis Zamość

68

50

118

56

49

105

16

25

41

264

1

 

7

Szmołda Mieczysław

Vis Zamość

51

46

97

33

57

90

27

36

63

250

   

8

Ksiądz Władysław

Vis Zamość

25

39

64

58

69

127

30

27

57

248

   

9

Gruszecki Paweł

Vis Zamość

31

47

78

47

46

93

38

23

61

232

   

10

Tor Jacek

Vis Zamość

26

23

49

60

74

134

23

21

44

227

   

11

Gronkowski Marcin

Vis Zamość

25

22

47

57

44

101

19

44

63

211

   

12

Prystupa Artur

Vis Zamość

28

36

64

27

28

55

10

9

19

138

   

13

Zań Jan

Vis Zamość

23

20

43

21

10

31

16

10

26

100

   

14

Maksymowicz Radosław

Vis Zamość

18

24

42

9

10

19

15

17

32

93

   

15

Siemczyk Bogumił

Vis Zamość

17

15

32

25

23

48

2

4

6

86

   

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Komunikat zawiera 3 protokoły:

Nr 1. Psp-30

Nr 2. Pcz-30 

Nr 3. Kdw-3x20

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy słonecznej pogodzie (15-18 st. C.) oraz słabych podmuchach wiatru. Protestów brak.

Katering ufundował KSS VIS.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Abramowicz Andrzej s. kl. P

Jaroszewski Jerzy s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokołach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Abramowicz Andrzej s. kl. P

Zamość, 14 maja 2017 r.