Załączniki do pobrania:
Download this file (Kom-20170611-Memorial.pdf)Kom-20170611-Memorial.pdf257 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Turniej Wszechstronnego Strzelca - II Memoriał ppłk. Andrzeja Głaza

Zamość 11.06.2017r.

Obsada sędziowska:

Lp.

Funkcje sędziowskie

Imię i nazwisko

Klasa sędziowska

1.

Sędzia Główny Zawodów

Jaroszewski Jerzy

Kl.s.I

2.

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Berendt Henryk

Kl.s.I

3.

Kierownik Biura Obliczeń

Szmiga Józef

Kl.s III

4.

Sędzia Główny strzelań osi 25 m

Jarecki Marek

Kl.s.I

5.

Sędzia Główny strzelań osi 50 m

Jarecki Marek

Kl.s.I

6.

Sędzia strzelań strzelba gładkolufowa

Łukasik Karol

Kl.s.III

7.

Sekcja kontroli broni i wyposażenia

Suchodolski Ryszard

Kl.s.I

 

Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”

Protokół Nr 1. Pcz10

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

WYNIK

 

1.       

STANISZEWSKI JAN

KSS VIS

92

2X

2.       

WOJCIECHOWSKI OLIVER

KSS VIS

83

1X

3.       

BERENDT HENRYK

KSS VIS

82

 

4.       

KORNET ANNA

KSS VIS

81

1X

5.       

SKOWRON WIESŁAW

KSS VIS

76

1X

6.       

PAWŁOWSKI EDWARD

KSS VIS

75

2X

7.       

KNAPIK TOMASZ

KSS VIS

74

 

8.       

ŁUKASIK KAROL

KSS VIS

73

 

9.       

SZYMALA MICHAŁ

KSS VIS

71

 

10.    

SĘDŁAK ARKADIUSZ

KSS VIS

70

 

11.    

SZMOŁDA MIECZYSŁAW

KSS VIS

70

 

12.    

SZMIGA JÓZEF

KSS VIS

70

 

13.    

RYCAJ BARTOSZ

KSS VIS

69

 

14.    

BENDER MICHAŁ

KSS VIS

68

 

15.    

KSIĄDZ WŁADYSŁAW

KSS VIS

65

1X

16.    

JARECKI MAREK

KSS VIS

64

 

17.    

KUCHNIO RENATA

KSS VIS

63

 

18.    

KASPERSKI WŁODZIMIERZ

KSS VIS

62

1X

19.    

TOR JACEK

KSS VIS

61

 

20.    

RYBAK JANUSZ

KSS VIS

57

 

21.    

ŁACEK EDWARD

KSS VIS

57

 

22.    

ŚLEPECKI ZBIGNIEW

KSS VIS

50

 

23.    

KUŚMIERCZYK MARCIN

KSS VIS

46

 

24.    

BĄCAL JAKUB

Spartakus Lublin

45

 

25.    

KULIGA TOMASZ

KSS VIS

44

 

26.    

KUCHNIO MARIUSZ

KSS VIS

44

 

27.    

NIEDABYLSKI PIOTR

MKS LOK Racibórz

40

 

28.    

BLICHARZ ZBIGNIEW

KSS VIS

38

 

29.    

ADAMCZAK JOLANTA

KSS VIS

38

 

30.    

BĄCAL JERZY

Spartakus Lublin

38

 

31.    

SZYDŁOWSKI KRZYSZTOF

KSS VIS

37

 

32.    

ANTOŃCZAK KRZYSTOF

KSS VIS

35

 

33.    

PECKA TOMASZ

Snajper Lublin

34

 

34.    

KULIK PAWEŁ

KSS VIS

31

 

35.    

BAĆ MICHAŁ

KSS VIS

27

 

36.    

KASPRZAK MIROSŁAW

KSS VIS

26

 

37.    

RYBAK KRZYSZTOF

KSS VIS

24

 

38.    

WAWRZUSISZYN TOMASZ

KSS VIS

23

 

39.    

KIERSZTYN SŁAWOMIR

KSS VIS

19

 

40.    

IZDEBSKI PIOTR

KSS VIS

10

 

41.    

TURCZYN MARCIN

KSS VIS

10

 

42.    

WIDYMA WOJCIECH

KSS VIS

0

 

43.    

DEREWICZ ADAM

KSS VIS

0

 

44.    

SKIBA MAREK

KSS VIS

0

 

45.    

CIEŚLA JAROSŁAW

KSS VIS

0

 

 

 Protokół Nr 2. Psp10

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

WYNIK

 

 1.

STANISZEWSKI JAN

KSS VIS

97

2X

 2.

KNAPIK TOMASZ

KSS VIS

89

2X

 3.

KORNET ANNA

KSS VIS

88

1X

 4.

JARECKI MAREK

KSS VIS

87

1X

 5.

SĘDŁAK ARKADIUSZ

KSS VIS

87

1X

 6.

SZMIGA JÓZEF

KSS VIS

87

 

 7.

BERENDT HENRYK

KSS VIS

85

 

 8.

RYCAJ BARTOSZ

KSS VIS

84

 

 9.

PAWŁOWSKI EDWARD

KSS VIS

81

 

 10.

BENDER MICHAŁ

KSS VIS

79

1X

 11.

SKOWRON WIESŁAW

KSS VIS

77

 

 12.

SZYMALA MICHAŁ

KSS VIS

74

 

 13.

KUCHNIO RENATA

KSS VIS

73

 

 14.

ŁUKASIK KAROL

KSS VIS

72

 

 15.

KULIGA TOMASZ

KSS VIS

72

 

 16.

KSIĄDZ WŁADYSŁAW

KSS VIS

72

 

 17.

WOJCIECHOWSKI OLIVER

KSS VIS

72

 

 18.

RYBAK KRZYSZTOF

KSS VIS

70

1X

 19.

PECKA TOMASZ

Snajper Lublin

69

 

 20.

SZYDŁOWSKI KRZYSZTOF

KSS VIS

64

 

 21.

BLICHARZ ZBIGNIEW

KSS VIS

64

 

 22.

KASPERSKI WŁODZIMIERZ

KSS VIS

63

 

 23.

KULIK PAWEŁ

KSS VIS

58

 

 24.

ŁACEK EDWARD

KSS VIS

57

 

 25.

WAWRZUSISZYN TOMASZ

KSS VIS

57

 

 26.

TURCZYN MARCIN

KSS VIS

55

 

 27.

RYBAK JANUSZ

KSS VIS

55

 

 28.

TOR JACEK

KSS VIS

54

 

 29.

SZMOŁDA MIECZYSŁAW

KSS VIS

54

 

 30.

KIERSZTYN SŁAWOMIR

KSS VIS

53

 

 31.

KUCHNIO MARIUSZ

KSS VIS

49

 

 32.

IZDEBSKI PIOTR

KSS VIS

45

 

 33.

BĄCAL JERZY

Spartakus Lublin

41

 

 34.

ANTOŃCZAK KRZYSTOF

KSS VIS

39

 

 35.

BĄCAL JAKUB

Spartakus Lublin

38

 

 36.

WIDYMA WOJCIECH

KSS VIS

36

1X

 37.

DEREWICZ ADAM

KSS VIS

31

 

 38.

NIEDABYLSKI PIOTR

MKS LOK Racibórz

26

 

 39.

KASPRZAK MIROSŁAW

KSS VIS

26

 

 40.

ŚLEPECKI ZBIGNIEW

KSS VIS

24

 

 41.

ADAMCZAK JOLANTA

KSS VIS

21

 

 42.

BAĆ MICHAŁ

KSS VIS

9

 

 43.

KUŚMIERCZYK MARCIN

KSS VIS

0

 

 44.

SKIBA MAREK

KSS VIS

0

 

 45.

CIEŚLA JAROSŁAW

KSS VIS

0

 

 

Protokół Nr 3. Kdw10

Lp.

Nazwisko i imię

 

WYNIK

 

 1.

BĄCAL JERZY

Spartakus Lublin

79

 

 2.

SKOWRON WIESŁAW

KSS VIS

78

 

 3.

BERENDT HENRYK

KSS VIS

76

 

 4.

KULIK PAWEŁ

KSS VIS

76

 

 5.

STANISZEWSKI JAN

KSS VIS

75

 

 6.

JARECKI MAREK

KSS VIS

73

 

 7.

RYCAJ BARTOSZ

KSS VIS

72

 

 8.

BENDER MICHAŁ

KSS VIS

71

 

 9.

SZMIGA JÓZEF

KSS VIS

71

 

 10.

KSIĄDZ WŁADYSŁAW

KSS VIS

69

 

 11.

RYBAK KRZYSZTOF

KSS VIS

68

 

 12.

WIDYMA WOJCIECH

KSS VIS

67

 

 13.

CIEŚLA JAROSŁAW

KSS VIS

66

 

 14.

ANTOŃCZAK KRZYSZTOF

KSS VIS

64

 

 15.

KORNET ANNA

KSS VIS

62

 

 16.

WOJCIECHOWSKI OLIVER

KSS VIS

56

 

 17.

ŚLEPECKI ZBIGNIEW

KSS VIS

54

1X

 18.

SKIBA MAREK

KSS VIS

53

 

 19.

KASPERSKI WŁODZIMIERZ

KSS VIS

53

 

 20.

ŁACEK EDWARD

KSS VIS

52

 

 21.

SĘDŁAK ARKADIUSZ

KSS VIS

51

 

 22.

WAWRZUSISZYN TOMASZ

KSS VIS

51

 

 23.

ŁUKASIK KAROL

KSS VIS

50

 

 24.

KNAPIK TOMASZ

KSS VIS

48

1X

 25.

KIERSZTYN SŁAWOMIR

KSS VIS

47

 

 26.

IZDEBSKI PIOTR

KSS VIS

46

 

 27.

SZMOŁDA MIECZYSŁAW

KSS VIS

43

 

 28.

KASPRZAK MIROSŁAW

KSS VIS

37

 

 29.

PECKA TOMASZ

Snajper Lublin

37

 

 30

PAWŁOWSKI EDWARD

KSS VIS

35

 

 31.

BAĆ MICHAŁ

KSS VIS

28

 

 32.

BLICHARZ ZBIGNIEW

KSS VIS

26

 

 33.

ADAMCZAK JOLANTA

KSS VIS

24

 

 34.

BĄCAL JAKUB

Spartakus Lublin

19

 

 35.

SZYDŁOWSKI KRZYSZTOF

KSS VIS

17

 

 36.

KULIGA TOMASZ

KSS VIS

15

 

 37.

TURCZYN MARCIN

KSS VIS

15

 

 38.

KUCHNIO RENATA

KSS VIS

14

 

 39.

KUCHNIO MARIUSZ

KSS VIS

14

 

 40.

TOR JACEK

KSS VIS

0

 

 41.

KUŚMIERCZYK MARCIN

KSS VIS

0

 

 42.

NIEDABYLSKI PIOTR

MKS LOK Racibórz

0

 

 43.

DEREWICZ ADAM

KSS VIS

0

 

 44.

SZYMALA MICHAŁ

KSS VIS

0

 

 45.

RYBAK JANUSZ

KSS VIS

0

 

 

Protokół Nr 4. Kcz10

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

WYNIK

 

 1.

SKOWRON WIESŁAW

KSS VIS

92

2X

 2.

STANISZEWSKI JAN

KSS VIS

92

2X

 3.

JARECKI MAREK

KSS VIS

92

1X

 4.

KORNET ANNA

KSS VIS

92

 

 5.

BENDER MICHAŁ

KSS VIS

91

2X

 6.

RYCAJ BARTOSZ

KSS VIS

83

 

 7.

ŁUKASIK KAROL

KSS VIS

83

 

 8.

KASPRZAK MIROSŁAW

KSS VIS

82

1X

 9.

KUCHNIO MARIUSZ

KSS VIS

82

 

 10.

WAWRZUSISZYN TOMASZ

KSS VIS

81

1X

 11.

KIERSZTYN SŁAWOMIR

KSS VIS

81

1X

 12.

SZMOŁDA MIECZYSŁAW

KSS VIS

81

 

 13.

KULIGA TOMASZ

KSS VIS

80

1X

 14.

SZMIGA JÓZEF

KSS VIS

75

1X

 15.

WOJCIECHOWSKI OLIVER

KSS VIS

74

 

 16.

PECKA TOMASZ

Snajper Lublin

73

 

 17.

KUŚMIERCZYK MARCIN

KSS VIS

71

 

 18.

KNAPIK TOMASZ

KSS VIS

71

 

 19.

TOR JACEK

KSS VIS

70

 

 20.

BERENDT HENRYK

KSS VIS

69

 

 21.

KUCHNIO RENATA

KSS VIS

66

 

 22.

ANTOŃCZAK KRZYSTOF

KSS VIS

64

 

 23.

KASPERSKI WŁODZIMIERZ

KSS VIS

61

 

 24.

ŚLEPECKI ZBIGNIEW

KSS VIS

56

 

 25.

TURCZYN MARCIN

KSS VIS

55

 

 26.

RYBAK KRZYSZTOF

KSS VIS

54

 

 27.

ŁACEK EDWARD

KSS VIS

49

 

 28.

IZDEBSKI PIOTR

KSS VIS

49

 

 29.

KSIĄDZ WŁADYSŁAW

KSS VIS

46

 

 30.

SĘDŁAK ARKADIUSZ

KSS VIS

45

 

 31.

ADAMCZAK JOLANTA

KSS VIS

44

 

 32.

BLICHARZ ZBIGNIEW

KSS VIS

37

 

 33.

SZYDŁOWSKI KRZYSZTOF

KSS VIS

35

 

 34.

BAĆ MICHAŁ

KSS VIS

33

 

 35.

BĄCAL JAKUB

Spartakus Lublin

33

 

 36.

PAWŁOWSKI EDWARD

KSS VIS

27

 

 37.

CIEŚLA JAROSŁAW

KSS VIS

22

 

 38.

SKIBA MAREK

KSS VIS

13

 

 39.

WIDYMA WOJCIECH

KSS VIS

0

 

 40.

NIEDABYLSKI PIOTR

MKS LOK Racibórz

0

 

 41.

DEREWICZ ADAM

KSS VIS

0

 

 42.

SZYMALA MICHAŁ

KSS VIS

0

 

 43.

BĄCAL JERZY

Spartakus Lublin

0

 

 44.

KULIK PAWEŁ

KSS VIS

0

 

 45.

RYBAK JANUSZ

KSS VIS

0

 

 

Protokół Nr 5. Pcz10 + Psp10 + Kdw10 + Kcz10

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

Pcz10

Psp10

Ksp10

Kcz10

WYNIK

 1.

STANISZEWSKI JAN

KSS VIS

92

97

75

92

356

 2.

KORNET ANNA

KSS VIS

81

88

62

92

323

 3.

SKOWRON WIESŁAW

KSS VIS

76

77

78

92

323

 4.

JARECKI MAREK

KSS VIS

64

87

73

92

316

 5.

BERENDT HENRYK

KSS VIS

82

85

76

69

312

 6.

BENDER MICHAŁ

KSS VIS

68

79

71

91

309

 7.

RYCAJ BARTOSZ

KSS VIS

69

84

72

83

308

 8.

SZMIGA JÓZEF

KSS VIS

70

87

71

75

303

 9.

WOJCIECHOWSKI OLIVER

KSS VIS

83

72

56

74

285

 10.

KNAPIK TOMASZ

KSS VIS

74

89

48

71

282

 11.

ŁUKASIK KAROL

KSS VIS

73

72

50

83

278

 12.

SĘDŁAK ARKADIUSZ

KSS VIS

70

87

51

45

253

 13.

KSIĄDZ WŁADYSŁAW

KSS VIS

65

72

69

46

252

 14.

SZMOŁDA MIECZYSŁAW

KSS VIS

70

54

43

81

248

 15.

KASPERSKI WŁODZIMIERZ

KSS VIS

62

63

53

61

239

 16.

PAWŁOWSKI EDWARD

KSS VIS

75

81

35

27

218

 17.

KUCHNIO RENATA

KSS VIS

63

73

14

66

216

 18.

RYBAK KRZYSZTOF

KSS VIS

24

70

68

54

216

 19.

ŁACEK EDWARD

KSS VIS

57

57

52

49

215

 20.

PECKA TOMASZ

Snajper Lublin

34

69

37

73

213

 21.

WAWRZUSISZYN TOMASZ

KSS VIS

23

57

51

81

212

 22.

KULIGA TOMASZ

KSS VIS

44

72

15

80

211

 23.

ANTOŃCZAK KRZYSTOF

KSS VIS

35

39

64

64

202

 24.

KIERSZTYN SŁAWOMIR

KSS VIS

19

53

47

81

200

 26.

KUCHNIO MARIUSZ

KSS VIS

44

49

14

82

189

 26.

TOR JACEK

KSS VIS

61

54

0

70

185

 27.

ŚLEPECKI ZBIGNIEW

KSS VIS

50

24

54

56

184

 28.

KASPRZAK MIROSŁAW

KSS VIS

26

26

37

82

171

 29.

BLICHARZ ZBIGNIEW

KSS VIS

38

64

26

37

165

 30.

KULIK PAWEŁ

KSS VIS

31

58

76

0

165

 31.

BĄCAL JERZY

Spartakus Lublin

38

41

79

0

158

 32.

SZYDŁOWSKI KRZYSZTOF

KSS VIS

37

64

17

35

153

 33.

IZDEBSKI PIOTR

KSS VIS

10

45

46

49

150

 34.

SZYMALA MICHAŁ

KSS VIS

71

74

0

0

145

 35.

TURCZYN MARCIN

KSS VIS

10

55

15

55

135

 36.

BĄCAL JAKUB

Spartakus Lublin

45

38

19

33

135

 37.

ADAMCZAK JOLANTA

KSS VIS

38

21

24

44

127

 38.

KUŚMIERCZYK MARCIN

KSS VIS

46

0

0

71

117

 39.

RYBAK JANUSZ

KSS VIS

57

55

0

0

112

 40

WIDYMA WOJCIECH

KSS VIS

0

36

67

0

103

 41.

BAĆ MICHAŁ

KSS VIS

27

9

28

33

97

 42.

CIEŚLA JAROSŁAW

KSS VIS

0

0

66

22

88

 43.

NIEDABYLSKI PIOTR

MKS LOK Racibórz

40

26

0

0

66

 44.

SKIBA MAREK

KSS VIS

0

0

53

13

66

 45.

DEREWICZ ADAM

KSS VIS

0

31

0

0

31

 

Protokół Nr 6. Strzelba gładkolufowa

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

WYNIK

1.

MARKOWICZ MATEUSZ

KSS VIS

6,32

2.

BENDER MICHAŁ

KSS VIS

8,17

3.

KASPRZAK MIROSŁAW

KSS VIS

8,53

4.

TURCZYN MARCIN

KSS VIS

10,68

5.

SĘDŁAK ARKADIUSZ

KSS VIS

11,04

6.

WAWRZUSISZYN TOMASZ

KSS VIS

11,82

7.

RÓŻYŃSKI ZBIGNIEW

LTS Leszno

11,86

8.

WOJCIECHOWSKI OLIVER

KSS VIS

12,42

9.

PECKA TOMASZ

Snajper Lublin

14,03

10.

TOR JACEK

KSS VIS

14,26

11.

KUŚMIERCZYK MARCIN

KSS VIS

17,27

Komunikat zawiera 5 protokołów:

Nr 1. Pcz-10

Nr 2. Psp-10 

Nr 3. Kdw-10

Nr 4. Kcz-10

Nr 5. Pcz-10 + Psp-10 + Kdw-10 + Kcz-10

Nr 6. Strzelba gładkolufowa

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy słonecznej pogodzie (20-25 st. C. ) oraz słabych podmuchach wiatru. Protestów brak.

Katering ufundował KSS VIS.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Jaroszewski Jerzy s. kl. I

Berendt Henryk s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokołach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Jaroszewski Jerzy s. kl. I

 

Zamość, 11 czerwca 2017 r.