szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Puchar dow 3 bz-20170813.pdf)Puchar dow 3 bz-20170813.pdf200 kB

 

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzelectwa Sportowego

Puchar Dowódcy 3 bz

Zamość 13.08.2017r.

 

 

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

Abramowicz Andrzej s. kl. P

Obserwator LZSS

Abramowicz Andrzej s. kl. P

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Jarecki Marek s. kl. I

Sędzia główny osi 25.

Staniszewski Jan s. kl. II

Kierownik biura obliczeń

Szmiga Józef s. kl. III

Sekcja kontroli broni i wyposażenia

Suchodolski Ryszard s. kl. I

 Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

 

Protokół Nr 1 Psp-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Berendt Henryk

KSS VIS

89

91

180

1

 

2

Różański Wojciech

KSS VIS

90

86

176

 

 

3

Rycaj Bartosz

KSS VIS

85

85

170

1

 

4

Gołąb Andrzej

KSS VIS

82

86

168

1

 

5

Urban Sławomir

KSS VIS

81

85

166

1

 

6

Kornet Anna

KSS VIS

85

81

166

1

 

7

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

80

84

164

1

 

8

Skowron Wiesław

KSS VIS

83

75

158

 

 

9

Markowicz Mateusz

KSS VIS

75

81

156

 

 

10

Świstowski Andrzej

KSS VIS

77

78

155

1

 

11

Bender Michał

KSS VIS

69

84

153

 

 

12

Zań Jan

KSS VIS

68

84

152

 

 

13

Gruszecki Paweł

KSS VIS

71

73

144

 

 

14

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

77

66

143

 

 

15

Ksiądz Władysław

KSS VIS

66

72

138

1

 

16

Kapłon Tomasz

KSS VIS

62

67

129

1

 

17

Kiełb Mateusz

KSS VIS

54

75

129

 

 

18

Jakubiak Artur

KSS VIS

61

67

128

1

 

19

Małek Jan

KSS VIS

57

62

119

 

 

20

Kunasz Robert

KSS VIS

53

65

118

 

 

21

Skóra Ryszard

KSS VIS

62

53

115

 

 

22

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

57

57

114

 

 

23

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

58

54

112

 

 

24

Turczyn Marcin

KSS VIS

55

50

105

 

 

25

Kubina Zbigniew

KSS VIS

52

52

104

 

 

26

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

54

48

102

 

 

27

Prystupa Artur

KSS VIS

59

41

100

 

 

28

Fedorowski Gawryś Andrzej

KSS VIS

51

46

97

 

 

29

Startek Tadeusz

KSS VIS

40

53

93

 

 

30

Sowa Adam

KSS VIS

49

44

93

 

 

31

Rybak Krzysztof

KSS VIS

43

49

92

1

 

32

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

54

38

92

 

 

33

Albrecht Mariusz

KSS VIS

36

51

87

 

 

34

Krzaczkowski Karol

KSS VIS

38

36

74

 

 

35

Berendt Sławomir

KSS VIS

26

34

74

 

 

36

Kowal Mariusz

KSS VIS

31

26

57

 

 

37

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

30

23

53

 

 

38

Jarecki Marek

KSS VIS

90

79

169

1

PK

39

Szmiga Józef

KSS VIS

75

84

159

1

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2  Pcz-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Berendt Henryk

KSS VIS

88

86

174

3

 

2

Urban Sławomir

KSS VIS

80

89

169

1

 

3

Świstowski Andrzej

KSS VIS

84

84

168

2

 

4

Skowron Wiesław

KSS VIS

83

84

167

2

 

5

Rycaj Bartosz

KSS VIS

86

80

166

1

 

6

Bender Michał

KSS VIS

79

85

164

1

 

7

Kapłon Tomasz

KSS VIS

75

83

158

 

 

8

Różański Wojciech

KSS VIS

81

75

156

2

 

9

Gruszecki Paweł

KSS VIS

75

74

149

1

 

10

Kornet Anna

KSS VIS

81

68

149

1

 

11

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

75

72

147

 

 

12

Ziółkowski Cezary

KSS VIS

77

68

145

1

 

13

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

67

70

137

2

 

14

Zań Jan

KSS VIS

72

64

136

 

 

15

Kiełb Mateusz

KSS VIS

51

79

130

1

 

16

Małek Jan

Snajper

63

67

130

 

 

17

Markowicz Mateusz

KSS VIS

60

69

129

1

 

18

Gołąb Andrzej

KSS VIS

61

68

129

 

 

19

Skóra Ryszard

KSS VIS

66

62

128

 

 

20

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

62

57

119

1

 

21

Ksiądz Władysław

KSS VIS

58

58

116

 

 

22

Blicharz Zbigniew

KSS VIS

54

58

112

 

 

23

Prystupa Artur

KSS VIS

47

55

102

 

 

24

Krzaczkowski Karol

KSS VIS

33

57

90

 

 

25

Fedorowski Gawryś Andrzej

KSS VIS

41

47

88

 

 

26

Kubina Zbigniew

KSS VIS

46

38

84

 

 

27

Sowa Adam

KSS VIS

39

40

79

 

 

28

Jakubiak Artur

KSS VIS

42

35

77

 

 

29

Rybak Krzysztof

KSS VIS

23

49

72

 

 

30

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

43

29

72

 

 

31

Albrecht Mariusz

KSS VIS

47

22

69

 

 

32

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

24

36

60

 

 

33

Berendt Sławomir

KSS VIS

31

26

57

 

 

34

Kowal Mariusz

KSS VIS

24

24

48

 

 

35

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

33

15

48

 

 

36

Turczyn Marcin

KSS VIS

17

24

41

 

 

37

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

20

19

39

 

 

38

Kornet Sławomir

KSS VIS

13

22

35

 

 

39

Startek Tadeusz

KSS VIS

23

2

25

 

 

40

Kunasz Robert

KSS VIS

0

22

22

 

 

41

Jarecki Marek

KSS VIS

83

86

169

3

PK

42

Szmiga Józef

KSS VIS

73

64

137

1

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 3   Psp-20, Pcz-20 Razem

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

PSP 20

PCZ 20

Razem

Uwagi

1

Berendt Henryk

KSS VIS

180

174

354

 

2

Rycaj Bartosz

KSS VIS

166

170

336

 

3

Urban Sławomir

KSS VIS

169

166

335

 

4

Różański Wojciech

KSS VIS

156

176

332

 

5

Skowron Wiesław

KSS VIS

167

158

325

 

6

Świstowski Andrzej

KSS VIS

168

155

323

 

7

Bender Michał

KSS VIS

164

153

317

 

8

Kornet Anna

KSS VIS

149

166

315

 

9

Żądkowski Tomasz

KSS VIS

147

164

311

 

10

Gołąb Andrzej

KSS VIS

129

168

297

 

11

Gruszecki Paweł

KSS VIS

149

144

293

 

12

Zań Jan

KSS VIS

136

152

288

 

13

Kapłon Tomasz

KSS VIS

158

129

287

 

14

Markowicz Mateusz

KSS VIS

129

156

285

 

15

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

137

143

280

 

16

Kiełb Mateusz

KSS VIS

130

129

259

 

17

Ksiądz Władysław

KSS VIS

116

138

254

 

18

Małek Jan

KSS VIS

130

119

249

 

19

Skóra Ryszard

KSS VIS

128

115

243

 

20

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

119

112

231

 

21

Jakubiak Artur

KSS VIS

77

128

205

 

22

Prystupa Artur

KSS VIS

102

100

202

 

23

Kubina Zbigniew

KSS VIS

84

104

188

 

24

Fedorowski Gawryś Andrzej

KSS VIS

88

97

185

 

25

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

72

102

174

 

26

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

60

114

174

 

27

Sowa Adam

KSS VIS

79

93

172

 

28

Krzaczkowski Karol

KSS VIS

90

74

164

 

29

Rybak Krzysztof

KSS VIS

72

92

164

 

30

Albrecht Mariusz

KSS VIS

69

87

156

 

31

Turczyn Marcin

KSS VIS

41

105

146

 

32

Ziółkowski Cezary

KSS VIS

145

0

145

 

33

Kunasz Robert

KSS VIS

22

118

140

 

34

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

48

92

140

 

35

Berendt Sławomir

KSS VIS

57

74

131

 

36

Startek Tadeusz

KSS VIS

25

93

118

 

37

Blicharz Zbigniew

KSS VIS

112

0

112

 

38

Kowal Mariusz

KSS VIS

48

57

105

 

39

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

39

53

92

 

40

Kornet Sławomir

KSS VIS

35

0

35

 

41

Jarecki Marek

KSS VIS

169

169

338

PK

42

Szmiga Józef

KSS VIS

137

159

296

PK

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Komunikat zawiera 3 protokoły:

Nr 1. Psp-20

Nr 2. Pcz-20 

Nr 3. Psp-20, Pcz-20 Razem

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy pochmurnej pogodzie (20 - 25 st. C ) oraz silnych podmuchach wiatru. Protestów brak

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Abramowicz Andrzej s. kl. P

Jarecki Marek s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokołach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Abramowicz Andrzej s. kl. P

Zamość, 13 sierpnia 2017 r.