szybkie pozyczki

Załączniki do pobrania:
Download this file (Puchar prez kss vis-20170924.pdf)Puchar prez kss vis-20170924.pdf212 kB

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzelectwa Sportowego

Puchar Prezesa KSS VIS

Zamość 24.09.2017r.

 Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

Berendt Henryk s. kl. I

Obserwator LZSS

Berendt Henryk s. kl. I

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Jarecki Marek s. kl. I

Sędzia główny osi 25.

Staniszewski Jan s. kl. II

Kierownik biura obliczeń

Szmiga Józef s. kl. III

 Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

 

Protokół Nr 1 Psp-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Jarecki Marek

KSS VIS

90

95

185

3

 

2

Berendt Henryk

KSS VIS

86

89

175

2

 

3

Rycaj Bartosz

KSS VIS

84

87

171

2

 

4

Kornet Anna

KSS VIS

84

87

171

1

 

5

Skowron Wiesław

KSS VIS

86

85

171

1

 

6

Bender Michał

KSS VIS

85

84

169

2

 

7

Sowiński Piotr

WKS Technik

85

83

168

1

 

8

Szmiga Józef

KSS VIS

85

83

168

1

 

9

Kiełb Mateusz

KSS VIS

84

82

166

1

 

10

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

81

81

162

1

 

11

Kapłon Tomasz

KSS VIS

78

80

158

1

 

12

Łukasik Karol

KSS VIS

77

80

157

1

 

13

Sawa Przemysław

KSS VIS

73

81

154

 

 

14

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

83

69

152

 

 

15

Markowicz Mateusz

KSS VIS

70

81

151

1

 

16

Zań Jan

KSS VIS

62

80

142

 

 

17

Skóra Ryszard

KSS VIS

62

72

134

 

 

18

Kuliga Tomasz

KSS VIS

68

65

133

 

 

19

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

68

64

132

 

 

20

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

66

64

130

 

 

21

Hasiak Roman

KSS VIS

66

63

129

 

 

22

Siemionek Marcin

KSS VIS

42

75

117

 

 

23

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

51

65

116

 

 

24

Mazur Bogdan

KSS VIS

63

48

111

 

 

25

Kornet Sławomir

KSS VIS

46

55

101

 

 

26

Winniczuk Edward

KSS VIS

53

48

101

 

 

27

Turczyn Marcin

KSS VIS

54

45

99

 

 

28

Kubina Zbigniew

KSS VIS

49

46

95

 

 

29

Wilczewski Piotr

KSS VIS

51

43

94

 

 

30

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

51

40

91

 

 

31

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

39

50

89

 

 

32

Wójcik Artur

KSS VIS

43

45

88

 

 

33

Niedabylski Piotr

MKS Racibórz

22

65

87

 

 

34

Świstowski Andrzej

KSS VIS

43

42

85

 

 

35

Blask Krzysztof

KSS VIS

44

39

83

 

 

36

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

42

38

80

 

 

37

Koper Bogusław

KSS VIS

42

38

80

 

 

38

Bielak Ryszard

KSS VIS

43

37

80

 

 

39

Antończak Krzysztof

KSS VIS

46

30

76

 

 

40

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

44

31

75

 

 

41

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

41

31

72

 

 

42

Panasiński Andrzej

KSS VIS

31

22

53

 

 

43

Widyma Wojciech

KSS VIS

26

24

50

 

 

44

Ośmiałkowski Dawid

MKS Racibórz

0

0

0

 

 

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2  Pcz-20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Kornet Anna

KSS VIS

87

88

175

4

 

2

Berendt Henryk

KSS VIS

90

83

173

2

 

3

Bender Michał

KSS VIS

80

85

165

1

 

4

Szmiga Józef

KSS VIS

81

81

162

1

 

5

Sowiński Piotr

WKS Technik

81

80

161

 

 

6

Budzisz Wojciech

KSS VIS

76

83

159

2

 

7

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

83

75

158

3

 

8

Łukasik Karol

KSS VIS

76

77

153

2

 

9

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

78

75

153

1

 

10

Kapłon Tomasz

KSS VIS

78

74

152

 

 

11

Jarecki Marek

KSS VIS

74

77

151

1

 

12

Kiełb Mateusz

KSS VIS

72

73

145

2

 

13

Rycaj Bartosz

KSS VIS

77

67

144

2

 

14

Skóra Ryszard

KSS VIS

72

72

144

 

 

15

Skowron Wiesław

KSS VIS

60

80

140

1

 

16

Kuliga Tomasz

KSS VIS

74

65

139

1

 

17

Zań Jan

KSS VIS

70

66

136

 

 

18

Markowicz Mateusz

KSS VIS

55

73

128

1

 

19

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

48

68

116

2

 

20

Siemionek Marcin

KSS VIS

62

50

112

1

 

21

Sawa Przemysław

KSS VIS

41

66

107

 

 

22

Hasiak Roman

KSS VIS

55

52

107

 

 

23

Ziółkowski Cezary

KSS VIS

58

40

98

 

 

24

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

51

46

97

 

 

25

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

42

47

89

 

 

26

Antończak Krzysztof

KSS VIS

36

51

87

 

 

27

Blask Krzysztof

KSS VIS

42

45

87

 

 

28

Świstowski Andrzej

KSS VIS

44

38

82

 

 

29

Wójcik Artur

KSS VIS

40

41

81

 

 

30

Winniczuk Edward

KSS VIS

41

37

78

 

 

31

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

37

39

76

 

 

32

Kubina Zbigniew

KSS VIS

35

40

75

 

 

33

Wilczewski Piotr

KSS VIS

36

38

74

 

 

34

Ziemiński Mateusz

KSS Patron

35

37

72

 

 

35

Mazur Bogdan

KSS VIS

32

34

66

 

 

36

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

14

46

60

 

 

37

Niedabylski Piotr

MKS Racibórz

23

32

55

 

 

38

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

29

21

50

 

 

39

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

15

33

48

 

 

40

Ośmiałkowski Dawid

MKS Racibórz

16

23

39

 

 

41

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

19

18

37

 

 

42

Kołtun Andrzej

KSS VIS

12

24

36

 

 

43

Koper Bogusław

KSS VIS

12

24

36

 

 

44

Bielak Ryszard

KSS VIS

14

16

30

 

 

45

Turczyn Marcin

KSS VIS

5

20

25

 

 

46

Panasiński Andrzej

KSS VIS

2

1

3

 

 

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 3   Psp-20, Pcz-20 Razem

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

PSP20

PCZ20

wynik

Uwagi

1

Berendt Henryk

KSS VIS

175

173

348

 

2

Kornet Anna

KSS VIS

171

175

346

 

3

Jarecki Marek

KSS VIS

185

151

336

 

4

Bender Michał

KSS VIS

169

165

334

 

5

Szmiga Józef

KSS VIS

168

162

330

 

6

Sowiński Piotr

WKS Technik

168

161

329

 

7

Żukowski Zbigniew

KSS VIS

162

153

315

 

8

Ryczaj Bartosz

KSS VIS

144

171

315

 

9

Kiełb Mateusz

KSS VIS

166

145

311

 

10

Skowron Wiesław

KSS VIS

171

140

311

 

11

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

152

158

310

 

12

Łukasik Karol

KSS VIS

157

153

310

 

13

Kapłon Tomasz

KSS VIS

158

152

310

 

14

Markowicz Mateusz

KSS VIS

151

128

279

 

15

Skóra Ryszard

KSS VIS

134

144

278

 

16

Zań Jan

KSS VIS

142

136

278

 

17

Kuliga Tomasz

KSS VIS

133

139

272

 

18

Sawa Przemysław

KSS VIS

154

107

261

 

19

Hasiak Roman

KSS VIS

129

107

236

 

20

Siemionek Marcin

KSS VIS

117

112

229

 

21

Kuchnio Mariusz

KSS VIS

132

97

229

 

22

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

91

89

180

 

23

Winniczuk Edward

KSS VIS

101

78

179

 

24

Mazur Bogdan

KSS VIS

111

66

177

 

25

Blask Krzysztof

KSS VIS

83

87

170

 

26

Kubina Zbigniew

KSS VIS

95

75

170

 

27

Wójcik Artur

KSS VIS

88

81

169

 

28

Świstowski Andrzej

KSS VIS

85

82

167

 

29

Wilczewski Piotr

KSS VIS

94

74

168

 

30

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

116

48

164

 

31

Antończak Krzysztof

KSS VIS

76

87

163

 

32

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

80

76

156

 

33

Niedabylski Piotr

MKS Racibórz

87

55

142

 

34

Doraczyński Dariusz

KSS VIS

89

50

139

 

35

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

75

60

135

 

36

Turczyn Marcin

KSS VIS

99

25

124

 

37

Koper Bogusław

KSS VIS

80

36

116

 

38

Bielak Ryszard

KSS VIS

80

30

110

 

39

Hanejko Eugeniusz

KSS VIS

72

37

109

 

40

Panasiński Andrzej

KSS VIS

53

3

56

 

41

Ośmiałkowski Dawid

MKS Racibórz

0

39

39

 

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Komunikat zawiera 3 protokoły:

Nr 1. Psp-20

Nr 2. Pcz-20 

Nr 3. Psp-20, Pcz-20 Razem

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy pochmurnej pogodzie, słabych opadach deszczu (15 - 18 st. C ) oraz silnych podmuchach wiatru. Protestów brak.

 

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej

Berendt Henryk s. kl. I

Jarecki Marek s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokołach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Berendt Henryk s. kl. I

Zamość, 24 września 2017 r.