szybkie pozyczki

 KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY

Zawody Październikowe,

Zamość, 14.10.2018r.

 

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

Fedorowski-Gawryś Andrzej s. kl. P.

Obserwator LZSS

Suchodolski Ryszard s. kl. I

Przewodniczący RTS

Berendt Henryk s. kl. I

Sędzia biura obliczeń

Suchodolski Ryszard s. kl. I

Sędzia strzelań - pistolet

Łukasik Karol s. kl. III

Sędzia strzelań - karabin - strzelba

Staniszewski Jan s. kl. II

 Obsługa techniczna, lekarska i instruktorska - działacze KSS „VIS”.

 

Protokół Nr 1 Psp 20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Bender Michał

KSS VIS

91

83

174

2

 

2

Urban Sławomir

KSS VIS

83

87

170

2

 

3

Rycaj Bartosz

KSS VIS

90

79

169

2

 

4

Piątek Tomasz

KSS VIS

82

86

168

1

 

5

Kornet Anna

KSS VIS

85

83

168

1

 

6

Czajkowski Leszek

KSS VIS

82

84

166

1

 

7

Skowron Wiesław

KSS VIS

82

80

162

1

 

8

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

80

79

159

 

 

9

Szmiga Józef

KSS VIS

70

85

155

3

 

10

Gruszecki Paweł

KSS VIS

71

78

149

 

 

11

Grochecki Krzysztof

KSS VIS

71

74

145

 

 

12

Prystupa Artur

KSS VIS

76

69

145

 

 

13

Blask Krzysztof

KSS VIS

69

72

141

1

 

14

Barczewski Łukasz

KSS VIS

63

77

140

1

 

15

Pawłowski Edward

KSS VIS

62

76

138

 

 

16

Źródło Jacek

KSS VIS

58

79

137

 

 

17

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

70

67

137

 

 

18

Kołek Józef

KSS VIS

71

66

137

 

 

19

Rossa Grzegorz

KSS VIS

72

65

137

 

 

20

Spoczyński Marek

KSS VIS

62

74

136

 

 

21

Zań Jan

KSS VIS

66

64

130

 

 

22

Szykuła Bartłomiej

KSS VIS

75

55

130

 

 

23

Panasiński Andrzej

KSS VIS

68

58

126

 

 

24

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

56

69

125

 

 

25

Skóra Ryszard

KSS VIS

69

50

119

2

 

26

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

63

56

119

 

 

27

Duszejko Tomasz

KSS VIS

60

58

118

 

 

28

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

59

57

116

 

 

29

Łaszkiewicz Bartłomiej

KSS VIS

52

60

112

 

 

30

Suchoń Marek

KSS VIS

56

56

112

 

 

31

Sowa Marek

KSS VIS

59

52

111

 

 

32

Rajczak Adam

Garda Ostróda

44

62

106

 

 

33

Wójcik Artur

KSS VIS

56

50

106

 

 

34

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

46

55

101

 

 

35

Burza Tomasz

KSS VIS

49

52

101

 

 

36

Pecka Tomasz

Snajper Lublin

60

38

98

 

 

37

Izdebski Piotr

KSS VIS

49

45

94

 

 

38

Tor Jerzy

KSS VIS

38

55

93

 

 

39

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

35

55

90

 

 

40

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

49

31

80

 

 

41

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

38

40

78

 

 

42

Łacek Edward

KSS VIS

34

41

75

 

 

43

Adamczak Jolanta

KSS VIS

28

37

65

 

 

44

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

14

49

63

 

 

45

Jakubczyk Monika

Patron Krasnystaw

27

34

61

 

 

46

Szykuła Waldemar

KSS VIS

28

22

50

1

 

47

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

22

26

48

 

 

48

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

16

6

22

 

 

49

Bratkowski Rafał

KSS VIS

4

10

14

 

 

50

Staniszewski Jan

KSS VIS

83

88

171

 

PK

51

Panasiuk Artur

KSS VIS

79

81

160

 

PK

Przewodniczący RTS

 

Protokół Nr 2 Pcz 20

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Rycaj Bartosz

KSS VIS

89

86

175

3

 

2

Skowron Wiesław

KSS VIS

81

84

165

 

 

3

Bender Michał

KSS VIS

83

80

163

1

 

4

Urban Sławomir

KSS VIS

79

83

162

1

 

5

Piątek Tomasz

KSS VIS

83

73

156

 

 

6

Barczewski Łukasz

KSS VIS

81

73

154

2

 

7

Kołek Józef

KSS VIS

74

77

151

 

 

8

Prystupa Artur

KSS VIS

75

73

148

1

 

9

Kornet Anna

KSS VIS

75

72

147

 

 

10

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

72

73

145

 

 

11

Gruszecki Paweł

KSS VIS

73

68

141

1

 

12

Szmiga Józef

KSS VIS

74

67

141

1

 

13

Orzeł Gerard

Dragon Chełm

71

68

139

 

 

14

Rajczak Adam

Garda Ostróda

68

67

135

1

 

15

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

71

61

132

 

 

16

Jakubczyk Jacek

KSS VIS

70

60

130

 

 

17

Pawłowski Edward

KSS VIS

67

61

128

 

 

18

Spoczyński Marek

KSS VIS

54

70

124

2

 

19

Skóra Ryszard

KSS VIS

59

58

117

 

 

20

Sowa Marek

KSS VIS

56

60

116

 

 

21

Suchoń Marek

KSS VIS

60

56

116

 

 

22

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

63

53

116

 

 

23

Źródło Jacek

KSS VIS

59

53

112

 

 

24

Łaszkiewicz Bartłomiej

KSS VIS

55

56

111

 

 

25

Czajkowski Leszek

KSS VIS

58

53

111

 

 

26

Wójcik Artur

KSS VIS

65

46

111

 

 

27

Duszejko Tomasz

KSS VIS

64

46

110

1

 

28

Panasiński Andrzej

KSS VIS

66

43

109

1

 

29

Szykuła Bartłomiej

KSS VIS

55

52

107

 

 

30

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

54

52

106

 

 

31

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

46

55

101

 

 

32

Adamczak Jolanta

KSS VIS

36

64

100

1

 

33

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

50

46

96

 

 

34

Izdebski Piotr

KSS VIS

55

41

96

 

 

35

Łacek Edward

KSS VIS

44

43

87

 

 

36

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

30

55

85

 

 

37

Rossa Grzegorz

KSS VIS

35

47

82

1

 

38

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

40

31

71

1

 

39

Pecka Tomasz

Snajper Lublin

14

40

54

 

 

40

Burza Tomasz

KSS VIS

24

22

46

 

 

41

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

40

5

45

 

 

42

Barnowski Bogusław

KSS VIS

12

32

44

 

 

43

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

18

26

44

 

 

44

Tor Jerzy

KSS VIS

16

26

42

 

 

45

Szykuła Waldemar

KSS VIS

14

19

33

 

 

46

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

12

17

29

 

 

47

Grochecki Krzysztof

KSS VIS

8

18

26

 

 

48

Bratkowski Rafał

KSS VIS

3

13

16

 

 

49

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

3

6

9

 

 

50

Staniszewski Jan

KSS VIS

84

85

169

 

PK

51

Panasiuk Artur

KSS VIS

82

75

157

 

PK

Przewodniczący RTS

 

Protokół Nr 4   Psp 20 Pcz 20 Razem

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Psp-20

Pcz-20

Razem

Uwagi

1

Rycaj Bartosz

KSS VIS

169

175

344

 

2

Bender Michał

KSS VIS

174

163

337

 

3

Urban Sławomir

KSS VIS

170

162

332

 

4

Skowron Wiesław

KSS VIS

162

165

327

 

5

Piątek Tomasz

KSS VIS

168

156

324

 

6

Kornet Anna

KSS VIS

168

147

315

 

7

Sędłak Arkadiusz

KSS VIS

159

145

304

 

8

Szmiga Józef

KSS VIS

155

141

296

 

9

Barczewski Łukasz

KSS VIS

140

154

294

 

10

Prystupa Artur

KSS VIS

145

148

293

 

11

Gruszecki Paweł

KSS VIS

149

141

290

 

12

Kołek Józef

KSS VIS

137

151

288

 

13

Czajkowski Leszek

KSS VIS

166

111

277

 

14

Pawłowski Edward

KSS VIS

138

128

266

 

15

Spoczyński Marek

KSS VIS

136

124

260

 

16

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

137

116

253

 

17

Źródło Jacek

KSS VIS

137

112

249

 

18

Rajczak Adam

Garda Ostróda

106

135

241

 

19

Szykuła Bartłomiej

KSS VIS

130

107

237

 

20

Skóra Ryszard

KSS VIS

119

117

236

 

21

Panasiński Andrzej

KSS VIS

126

109

235

 

22

Rutkowski Stanisław

KSS VIS

101

132

233

 

23

Duszejko Tomasz

KSS VIS

118

110

228

 

24

Suchoń Marek

KSS VIS

112

116

228

 

25

Sowa Marek

KSS VIS

111

116

227

 

26

Skrzyński Tadeusz

KSS VIS

119

106

225

 

27

Łaszkiewicz Bartłomiej

KSS VIS

112

111

223

 

28

Rossa Grzegorz

KSS VIS

137

82

219

 

29

Wójcik Artur

KSS VIS

106

111

217

 

30

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

125

85

210

 

31

Izdebski Piotr

KSS VIS

94

96

190

 

32

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

80

101

181

 

33

Tkaczyk Tadeusz

KSS VIS

78

96

174

 

34

Grochecki Krzysztof

KSS VIS

145

26

171

 

35

Adamczak Jolanta

KSS VIS

65

100

165

 

36

Łacek Edward

KSS VIS

75

87

162

 

37

Orzeł Gerard

Dragon Chełm

22

139

161

 

38

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

90

71

161

 

39

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

116

44

160

 

40

Pecka Tomasz

Snajper Lublin

98

54

152

 

41

Burza Tomasz

KSS VIS

101

46

147

 

42

Blask Krzysztof

KSS VIS

141

0

141

 

43

Tor Jerzy

KSS VIS

93

42

135

 

44

Jakubczyk Jacek

KSS VIS

130

0

130

 

45

Zań Jan

KSS VIS

130

0

130

 

46

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

63

45

108

 

47

Szykuła Waldemar

KSS VIS

50

33

83

 

48

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

48

29

77

 

49

Jakubczyk Monika

Patron Krasnystaw

61

0

61

 

50

Barnowski Bogusław

KSS VIS

0

44

44

 

51

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

22

9

31

 

52

Bratkowski Rafał

KSS VIS

14

16

30

 

53

Staniszewski Jan

KSS VIS

171

169

340

PK

54

Panasiuk Artur

KSS VIS

160

157

317

PK

Przewodniczący RTS

 

Protokół Nr 4 Kdw 20 L

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Skowron Wiesław

KSS VIS

91

89

180

1

 

2

Skowyra Sylwester

KSS VIS

87

89

176

2

 

3

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

78

78

156

 

 

4

Gruszecki Paweł

KSS VIS

77

78

155

1

 

5

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

79

75

154

1

 

6

Widyma Wojciech

KSS VIS

76

77

153

 

 

7

Markowicz Mateusz

KSS VIS

67

83

150

2

 

8

Rajczak Adam

Garda Ostróda

72

75

147

2

 

9

Czajkowski Leszek

KSS VIS

73

74

147

 

 

10

Bratkowski Rafał

KSS VIS

67

77

144

 

 

11

Antończak Krzysztof

KSS VIS

73

71

144

 

 

12

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

80

63

143

2

 

13

Koper Bogusław

KSS VIS

70

70

140

 

 

14

Pecka Tomasz

Snajper Lublin

62

67

129

 

 

15

Ksiądz Władysław

KSS VIS

64

59

123

 

 

16

Jakubiak Artur

KSS VIS

59

58

117

 

 

17

Spoczyński Marek

KSS VIS

57

59

116

 

 

18

Gwozda Andrzej

Patron Krasnystaw

57

52

109

 

 

19

Tor Jerzy

KSS VIS

52

56

108

1

 

20

Szykuła Bartłomiej

KSS VIS

62

46

108

 

 

21

Pawłowski Edward

KSS VIS

44

53

97

 

 

22

Prystupa Artur

KSS VIS

43

53

96

 

 

23

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

58

37

95

1

 

24

Budzisz Wojciech

KSS VIS

56

35

91

 

 

25

Różański Wojciech

KSS VIS

53

31

84

 

 

26

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

52

30

82

 

 

27

Jakubczyk Monika

Patron Krasnystaw

49

23

72

 

 

28

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

48

21

69

 

 

29

Szykuła Waldemar

KSS VIS

19

10

29

 

 

30

Gajewski Tomasz

KSS VIS

12

8

20

 

 

Przewodniczący RTS

 

Protokół Nr 5 Kcz 20 L

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Seria 2

wynik

X

Uwagi

1

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

79

79

158

 

 

2

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

78

67

145

1

 

3

Sawa Przemysław

KSS VIS

76

68

144

 

 

4

Gruszecki Paweł

KSS VIS

72

71

143

 

 

5

Skowron Wiesław

KSS VIS

66

74

140

1

 

6

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

66

71

137

 

 

7

Tor Jerzy

KSS VIS

62

74

136

 

 

8

Jakubiak Artur

KSS VIS

57

69

126

 

 

9

Gwozda Andrzej

Patron Krasnystaw

59

63

122

 

 

10

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

66

54

120

 

 

11

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

50

65

115

 

 

12

Izdebski Piotr

KSS VIS

60

53

113

 

 

13

Ksiądz Władysław

KSS VIS

51

59

110

 

 

14

Spoczyński Marek

KSS VIS

52

57

109

1

 

15

Pecka Tomasz

Snajper

55

52

107

 

 

16

Szykuła Bartłomiej

KSS VIS

45

59

104

 

 

17

Antończak Krzysztof

KSS VIS

34

56

90

1

 

18

Czajkowski Leszek

KSS VIS

50

33

83

 

 

19

Jakubczyk Jacek

KSS VIS

49

32

81

 

 

20

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

48

31

79

 

 

21

Bratkowski Rafał

KSS VIS

44

20

64

 

 

22

Budzisz Wojciech

KSS VIS

43

19

62

 

 

23

Prystupa Artur

KSS VIS

51

7

58

 

 

24

Pawłowski Edward

KSS VIS

47

10

57

 

 

25

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

29

21

50

 

 

26

Szykuła Waldemar

KSS VIS

9

25

34

 

 

27

Skiba Marek

KSS VIS

16

13

29

 

 

28

Gajewski Tomasz

KSS VIS

8

9

17

 

 

Przewodniczący RTS

 

Protokół Nr 6 Kdw 20L  Kcz20L Razem

M-sce

Nazwisko i imię

Klub

Kdw L 20

Kcz L-20

Razem

1

Skowron Wiesław

KSS VIS

180

140

320

2

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

154

158

312

3

Gruszecki Paweł

KSS VIS

155

143

298

4

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

143

145

288

5

Tor Jerzy

KSS VIS

108

136

244

6

Jakubiak Artur

KSS VIS

117

126

243

7

Pecka Tomasz

Snajper Lublin

129

107

236

8

Antończak Krzysztof

KSS VIS

144

90

234

9

Ksiądz Władysław

KSS VIS

123

110

233

10

Gwozda Andrzej

Patron Krasnystaw

109

122

231

11

Czajkowski Leszek

KSS VIS

147

83

230

12

Spoczyński Marek

KSS VIS

116

109

225

13

Szykuła Bartłomiej

KSS VIS

108

104

212

14

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

95

115

210

15

Bratkowski Rafał

KSS VIS

144

64

208

16

Krzaczkowski Grzegorz

KSS VIS

156

50

206

17

Szydłowski Krzysztof

KSS VIS

69

120

189

18

Skowyra Sylwester

KSS VIS

176

0

176

19

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

82

79

161

20

Pawłowski Edward

KSS VIS

97

57

154

21

Prystupa Artur

KSS VIS

96

58

154

22

Budzisz Wojciech

KSS VIS

91

62

153

23

Widyma Wojciech

KSS VIS

153

0

153

24

Markowicz Mateusz

KSS VIS

150

0

150

25

Rajczak Adam

Garda Ostróda

147

0

147

26

Sawa Przemysław

KSS VIS

0

144

144

27

Koper Bogusław

KSS VIS

140

0

140

28

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

0

137

137

29

Izdebski Piotr

KSS VIS

0

113

113

30

Różański Wojciech

KSS VIS

84

0

84

31

Jakubczyk Jacek

KSS VIS

0

81

81

32

Jakubczyk Monika

Patron Krasnystaw

72

0

72

33

Szykuła Waldemar

KSS VIS

29

34

63

34

Gajewski Tomasz

KSS VIS

20

17

37

35

Skiba Marek

KSS VIS

0

29

29

Przewodniczący RTS

 

 

Protokół Nr 7   Strzelba gładkolufowa 10

Lp.

Nazwisko i imię

Klub

WYNIK

1

Czajkowski Leszek

KSS VIS

10

1

Kawala Grzegorz

KZR Radecznica

10

1

Ślepecki Zbigniew

KSS VIS

10

1

Urban Sławomir

KSS VIS

10

2

Gruszecki Paweł

KSS VIS

9

2

Izdebski Piotr

KSS VIS

9

2

Knapik Tomasz

KSS VIS

9

2

Panasiński Andrzej

KSS VIS

9

2

Szykuła Waldemar

KSS VIS

9

3

Kasprzak Mirosław

KSS VIS

8

3

Koper Bogusław

KSS VIS

8

3

Kuchnio Renata

KSS VIS

8

4

Mazurek Tadeusz

KSS VIS

7

4

Ostaszewski Dariusz

KSS VIS

7

4

Szmołda Mieczysław

KSS VIS

7

5

Bratkowski Rafał

KSS VIS

6

5

Budzisz Wojciech

KSS VIS

6

5

Dąbrowiecki Tomasz

KSS VIS

6

5

Pecka Tomasz

Snajper Lublin

6

5

Pietrzyk Grzegorz

KSS VIS

6

5

Pinkiewicz Adam

10 Lok Lublin

6

5

Rajczak Adam

Garda Ostróda

6

5

Różański Wojciech

KSS VIS

6

5

Sawa Przemysław

KSS VIS

6

5

Skowyra Sylwester

KSS VIS

6

5

Spoczyński Marek

KSS VIS

6

5

Zań Jan

KSS VIS

6

6

Bender Michał

KSS VIS

5

6

Czajkowska Wioletta

KSS VIS

5

6

Galarda Mirosław

Fun Gun Lublin

5

6

Jakubczyk Jacek

KSS VIS

5

6

Jarecki Marek

KSS VIS

5

6

Kuśmierczyk Marcin

KSS VIS

5

6

Wawrzusiszyn Tomasz

KSS VIS

5

7

Bać Michał

KSS VIS

4

7

Jakubczyk Monika

Patron Krasnystaw

4

7

Ksiądz Władysław

KSS VIS

4

7

Niedabylski Piotr

KSS VIS

4

7

Pawłowski Edward

KSS VIS

4

7

Siemczyk Bogumił

KSS VIS

4

8

Budzisz Wojciech

KSS VIS

3

8

Burza Tomasz

KSS VIS

3

8

Duszejko Tomasz

KSS VIS

3

8

Kowal Mariusz

KSS VIS

3

9

Panasiuk Artur

KSS VIS

2

9

Jakubiak Artur

KSS VIS

1

PK

Kuliga Tomasz

KSS VIS

10

PK

Staniszewski Jan

KSS VIS

10

Przewodniczący RTS

Komunikat zawiera 7 protokołów:

Nr 1. Psp 20

Nr 2. Pcz 20

Nr 3. Psp 20 Pcz 20 Razem

Nr 4. Kdw 20L

Nr 5. Kcz 20L

Nr 6. Kdw 20L Kcz 20L Razem

Nr 7. Strzelba gładkolufowa 10   

 

Zawody rozegrano na strzelnicy miejskiej w Zamościu oraz na strzelnicy Hubale zgodnie z regulaminem zawodów. Zawody rozegrano przy słonecznej pogodzie (temp. 15 – 22 st. C ) zmiennym wietrze. Protestów brak.

Sędzia główny Zawodów

Przewodniczący RTS

Fedorowski-Gawryś Andrzej s. kl. P.

Berendt Henryk s. kl. I

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz że w protokołach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

Ryszard Suchodolski s. kl. I

Zamość, 14 października 2018 r.

Załączniki do pobrania:
FileFile size
Download this file (Zawody-Pazdziernikowe-20181014.pdf)Zawody-Pazdziernikowe-20181014.pdf530 kB